Şimdi Ara

AB Tronic X2 Egsersiz Aleti (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
2
Favori
114.449
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

Orijinalden alıntı: Revolutions

quote:

fikret eger dedigin gibi 55 ile 197liralik urun aynı ise harbi yazık verilen paralara

hiç topshop diisnda alip da kullanan varmi bu fiyatlara bir dandiklik soz konsuumu?ayrıca bunlardada 2 sene garanti diyorda garantiyi kim veriyor

varmi bi bilen??

55 e olandan arkadasım aldı gg dan 47 ye (suan 55)
    padlerdekı baskılar farklı makıne kemer goze aynı gıbı gelıyor ıslev aynı

suan kolayesyam da 77 ye faturalı garantılı var en ıyı alternatıf o sanırım

satıcıya sordugumda

''Ürünü topşoptan almıyoruz başka bir ithalatçıdan alıyoruz topşopla sattığımız ürün arasında sadece jel farkı var kutuları değişik içerik aynı onlar tv de reklam vermenin avantajını yaşıyorlar bizde de aslında bu kadar ucuz olmaması lazımdı ama rekabetten dolayı ürün gerçek ten çok düşük fiyata satılıyor ''

dedi.ustundeki baskinin falan bir onemi yokda makinanın kendisi aynı orda süphelerim var.arkadasin memnun mu kardes peki??ayrica sende de orjinal olani var sanırım karsilastirma firsatin mı??bende 200 vermek yerine 55 e bu urunu deniycem sanırım 4 kat fark cok buyuk denemeye deger sanki

• quote:

Orijinalden alıntı: Computeus

quote:

Orijinalden alıntı: KayTheRock

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: KayTheRock

quote:

Kardio çalışmanız lazım. Bölgesel yağ yakma olmadığından diyet ve spor ile yağlardan kurtulmalısınız.

hocam o şekilde tamamen zayıflarım ama . zaten bacak ve kollarım ince , hafif göbek var sadece ondan kurtulamaz mıyım ..

Sadece mekik çekerek karın kaslarınızı geliştirirsiniz ama göbek erimez. Yağlar yüzünden kasların gözükmediği bir göbeğiniz olur.

O yağları eritmek için koşun. Bacaklarınız zaten erimeyecektir çalıştırdığınız için. Biraz kollarıda çalıştırırsanız kollarınız da erimez. Göbeğinizden bu şekilde kurtulursunuz.

Ha tabi şöyle bir durumda var. Mekik çektikçe karnınız sıkılaşır. Yağlar erimez ama karnınız toparlandığı için o kadar büyük gözükmeyebilir. Bence haftada 90dk koşun, mekiğe de devam edin.

evet mantıklı. deniyim bunu , teşekkür ederim :) yemekten önce mi koşmak daha mantıklı sonra mı peki ? genelde aç karna spor yapıp ardından yemek yemek daha sağlıklı derler :)

Spor yaparsanız metabolizmayı hızlandırırsınız. Metabolizma hızlı iken daha fazla enerji harcarsınız. Sabah yaparsanız gün boyu hızlı metabolizmaya sahip olursunuz. Akşam yaparsanız en fazla 4 saat hızlı metabolizmaya sahip olursunuz. Uyuyunca metabolizma yavaşlar. Kişiden kişiye değişmekle birlikte genel olarak sabah yapılan spor daha iyidir.

Benim bildiğim akşam sporu daha faydalı, bizzat doktorlardan duymadım ama doktorlardan duyduğunu söyleyen arkadaşlarımdan duydum. Hatta bir arkadaşımdan da mehmet öz'ün de aynı şeyi söylediğini duydum. Akşam saatlerinde vücut daha aktif olduğundan spor yapmanın daha kolay ve yararlı olduğunu söyleniyor.

• memnun fark yok cihazda cihazlar aynı
    ama yerınızde olsam en ucuz faturalı garantılı satandan alırım gg dan almak buyuk rısk
    zira 2 yıl dayanacak kdr saglam bır urundegıl orjınalıde
    ucuz satılanlarda faturalı garantılı olsunda
    bozuldukca degısım talep edebılın barı.
  • Kasları geliştirmek (şişirmek ve güçlendirmek) için ağır ve kısa süreli (büyük ağırlık, az tekrar), sıkılaştırmak ve dayanıklılığını artırmak için ise hafif ve uzun süreli (düşük ağırlık, çok tekrar) çalıştırmak gerektiğini biliyorum. Bunun sonucu olarak bu aleti de karın kasları için düşük seviyede daha uzun süreli kullanmak daha iyi olur diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyberfalcon -- 2 Ağustos 2010; 16:16:14 >
  • quote:

memnun fark yok cihazda cihazlar aynı
    ama yerınızde olsam en ucuz faturalı garantılı satandan alırım gg dan almak buyuk rısk
    zira 2 yıl dayanacak kdr saglam bır urundegıl orjınalıde
    ucuz satılanlarda faturalı garantılı olsunda
    bozuldukca degısım talep edebılın barı.

Gg ürünü 55 TL

Dostum son olarak şu ürüne bir bakarmısın bir fark göremiyorsan burdan alacağım.Başka alınabilecek bir yer bulamadım çünkü.

• bunu alın bence en ucuz garantılı faturalı bu suan
    bozuldugunda garantısınde faydalanırsınız

http://www.kolayesyam.com/Ab-Tronic-X2-Zayiflama-Kemeri_39015.html#0
  • quote:

Orijinalden alıntı: madmax_88

arkadaslar birde cok kılolu oldugum ıcın bel ve bacaklarımda yag var kaslada bırlesınce kotu oluyor en etkılı yag yakma egzersızı nedır birde gogus ve kollar deılde bacaklarım ve bel cevremın ıncelmesını ıstıyorum yoksa tum vucuttakı yaglarmı gıder ? boy 183 kılo 102 bucuk

arkadaşlar soruma yanıt bulamadım yardımcı olurmusunuz
  • quote:

quote:

arkadaslar birde cok kılolu oldugum ıcın bel ve bacaklarımda yag var kaslada bırlesınce kotu oluyor en etkılı yag yakma egzersızı nedır birde gogus ve kollar deılde bacaklarım ve bel cevremın ıncelmesını ıstıyorum yoksa tum vucuttakı yaglarmı gıder ? boy 183 kılo 102 bucuk

kardiyo egzersizler yag yakmak ıcındır
    bisiklet en az 30dk ustu olmak ve 30 km/s ustu olmak sartıyla
    eliptik en az 30dk ustu olmak ve 30 km/s ustu olmak sartıyla
    kosu en az 30dk ustu olmak ve tempolu aralıksız olmak sartıyla
    ...
  • arkadaşlar ben vimjo dan 75 liraya aldım 1 haftadır kullanıyorum ve direk 6 nolu programı 10. seviyeden başlatarak kullandım sanki günde 300 mekik çekmişim gibi kaslarım ağrıyor ürünü kesinlikle tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: muveyu

arkadaşlar ben vimjo dan 75 liraya aldım 1 haftadır kullanıyorum ve direk 6 nolu programı 10. seviyeden başlatarak kullandım sanki günde 300 mekik çekmişim gibi kaslarım ağrıyor ürünü kesinlikle tavsiye ederim

kardes garantilidir sanirim aldigin urun?bisey olursa kim peki garantinin muhattabı?eger gecerli bir garabtisi varsa bende hemen alacagim bekliyorum.

ayrıca ''Ön ve arkada birer adet iletken ped'' diyor 2 adet mi ped veriyorlar.normalde 4 adet ped olmasi lazım sanki???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolutions -- 3 Ağustos 2010; 15:37:51 >
  • vimjo dan siparis verdim sonunda ama adamlardaki hizmet anlayisi super.numarami biraktim 10 sn sonra aradilar hemen.telden sordum 4 pedmis.garanti olayini da sordum bu arada ister vimjo ile ister kendi servisleri ile halledebilirsiniz dedider.3 saat lik kargo secenegi ile siparis ettim umarım memnun kalirim

--------------------------

ürün 2 bucuk saatte elime ulasti.musteri hizmetleri super onu soyleyebilirim.ürüne gelirsek ürün bende kaliteli bir ilk izlenim yarattı.gercekten işe yarıyor diyebilirm.kasilmalari cok rahat hissediyorsunuz ilk gun için cok zorlamak istemedim ama kesinlikle kullanısli diyebilirim.umarım uzun vadede işe yariyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revolutions -- 3 Ağustos 2010; 20:31:25 >

• quote:

quote:

quote:

kardiyo egzersizler yag yakmak ıcındır
    bisiklet en az 30dk ustu olmak ve 30 km/s ustu olmak sartıyla
    eliptik en az 30dk ustu olmak ve 30 km/s ustu olmak sartıyla
    kosu en az 30dk ustu olmak ve tempolu aralıksız olmak sartıyla
    ...

ustam sadece koşu sansım var 3 unumu yapmam gerekıyor ucunden birini yapmammı gerekiyor gunlukmu yapmam gereken 30 dk ve ustu

• bırını secmelısınız
    evet sadece kosu olur
    beslenmenızıde duzene sokarak
    (yagı basit karbonhıdratları basit sekeri kesip)
    her gun kardıyodan fayda gorecegınızden emınım yag yakmak ıcın

yag yakarken kas kaybınada ugramamak ıcın
    bol proteın almalısınız
    sabahları peynıri yumurtayı asla pas gecmeyın derim

4 ay icinde beslenmeme dikkat edip
    sıkı egzersiz yapıp
    yagı sekeri ekmegi aburcuburu kesip
    11 kilo 700 gr verdim
    vucut yag oranım %7 civarı dustu

abtronıc neye yaradı dersenız
    egzersız yapamadıgım gunşlerde kullandım (diz agrısı vs)
    sırtım agrıdı kullandım belım agrıdı kullandım vs
    :D

yanı ozetle
    beslenme ve egzersiz duzene girmedikce
    hicbir ise yaramıyor alet

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 3 Ağustos 2010; 22:18:29 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: muveyu

arkadaşlar ben vimjo dan 75 liraya aldım 1 haftadır kullanıyorum ve direk 6 nolu programı 10. seviyeden başlatarak kullandım sanki günde 300 mekik çekmişim gibi kaslarım ağrıyor ürünü kesinlikle tavsiye ederim

kardes garantilidir sanirim aldigin urun?bisey olursa kim peki garantinin muhattabı?eger gecerli bir garabtisi varsa bende hemen alacagim bekliyorum.

ayrıca ''Ön ve arkada birer adet iletken ped'' diyor 2 adet mi ped veriyorlar.normalde 4 adet ped olmasi lazım sanki???

dostum 2 yıl garanti verdiler ve 4 tanede ped çıktı içinden
  • quote:

bırını secmelısınız
    evet sadece kosu olur
    beslenmenızıde duzene sokarak
    (yagı basit karbonhıdratları basit sekeri kesip)
    her gun kardıyodan fayda gorecegınızden emınım yag yakmak ıcın

yag yakarken kas kaybınada ugramamak ıcın
    bol proteın almalısınız
    sabahları peynıri yumurtayı asla pas gecmeyın derim

4 ay icinde beslenmeme dikkat edip
    sıkı egzersiz yapıp
    yagı sekeri ekmegi aburcuburu kesip
    11 kilo 700 gr verdim
    vucut yag oranım %7 civarı dustu

abtronıc neye yaradı dersenız
    egzersız yapamadıgım gunşlerde kullandım (diz agrısı vs)
    sırtım agrıdı kullandım belım agrıdı kullandım vs
    :D

yanı ozetle
    beslenme ve egzersiz duzene girmedikce
    hicbir ise yaramıyor alet

ilk gun denemesi resmen öldüm kosmanın dısında vucudu kolla kaldıran alet vardı spor kompleksinin icerisinde ondada calıstım mudem bı garıp oldu bulanma gıbı bayadır spor yapmıyordum guzelcede terledım normal cıkatan terleme degildi sauanada ter atar gibiydi bende bi ara 2 ayda 16 kilo verdım sonra geri yemeye baslayınca 102 103 oldum birde sapasaglam bır sporcunun vucudunda olması gereken yag oranı nedır o safhaya kadar sıkı sıkı calıscam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi madmax_88 -- 4 Ağustos 2010; 22:37:54 >

• birde sporcu besinleri tam olarak işe yararmı yaglanmadan kilo aldıran birsey satıyorla dogrumu proteinlerde tam olarak ıse yarıyormu aranızda kullananlar varmı
  • quote:

ilk gun denemesi resmen öldüm kosmanın dısında vucudu kolla kaldıran alet vardı spor kompleksinin icerisinde ondada calıstım mudem bı garıp oldu bulanma gıbı bayadır spor yapmıyordum guzelcede terledım normal cıkatan terleme degildi sauanada ter atar gibiydi bende bi ara 2 ayda 16 kilo verdım sonra geri yemeye baslayınca 102 103 oldum birde sapasaglam bır sporcunun vucudunda olması gereken yag oranı nedır o safhaya kadar sıkı sıkı calıscam

2 ayda 16 kıllo muazzam bır rakam keske koruyabılseydınız :(
    dunya saglık orgutu who saglıklı bedenın vucut yag oranını %14-17 aralıgında olmasını
    ustunu kılolu
    %27 ustunu obez sayıyor

quote:

birde sporcu besinleri tam olarak işe yararmı yaglanmadan kilo aldıran birsey satıyorla dogrumu proteinlerde tam olarak ıse yarıyormu aranızda kullananlar varmı

aktıf sporcu degilseniz
    gainer urunlerle sadece yağlanarak kilo alabilirsiniz
    (yanı kullanmayın)

protein tozuda
    adı ustunde proteın
    et
    yumurta akı
    lor peynırı
    soya kıyması
    ne ıse yarıyorsa tam olarak o ıse yarıyor
    aktıf sporcuların
    ve beslenmesınde proteın eksıgı olan kısılerdekı eksıklıgı gıdermeye yarayabılır
    mucıze beklenecek bırsey degıl kesınlıkle
    (yanı bunuda almayın :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 5 Ağustos 2010; 13:53:10 >

• quote:

quote:

dunya saglık orgutu who saglıklı bedenın vucut yag oranını %14-17 aralıgında olmasını
    ustunu kılolu
    %27 ustunu obez sayıyor

quote:

birde sporcu besinleri tam olarak işe yararmı yaglanmadan kilo aldıran birsey satıyorla dogrumu proteinlerde tam olarak ıse yarıyormu aranızda kullananlar varmı

aktıf sporcu degilseniz
    (yanı kullanmayın)

protein tozuda
    adı ustunde proteın
    et
    yumurta akı
    lor peynırı
    soya kıyması
    aktıf sporcuların
    ve beslenmesınde proteın eksıgı olan kısılerdekı eksıklıgı gıdermeye yarayabılır

su yagları erıtıytım aktıf spor olayına baslayacagım :)
    gıtcegım okulum spor merkezı cok ıyıymıs

• quote:

quote:

quote:

ustunu kılolu
    %27 ustunu obez sayıyor

quote:

aktıf sporcu degilseniz
    (yanı kullanmayın)

protein tozuda
    adı ustunde proteın
    et
    yumurta akı
    lor peynırı
    soya kıyması
    aktıf sporcuların

sıralama yanlıs :)
    aktıf spora baslamadan yaglar gıtmıyo...

kendınızı bı uzmana teslım edın
    harfıyen uyun bakın hersey nasılda değişiyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

ustunu kılolu
    %27 ustunu obez sayıyor

quote:

aktıf sporcu degilseniz
    (yanı kullanmayın)

protein tozuda
    adı ustunde proteın
    et
    yumurta akı
    lor peynırı
    soya kıyması
    aktıf sporcuların

sıralama yanlıs :)
    aktıf spora baslamadan yaglar gıtmıyo...

kendınızı bı uzmana teslım edın
    harfıyen uyun bakın hersey nasılda değişiyor

e yaglarım gitmeyecekse gunde neden yarım saat kosuyorumkı :D

yaptıgım yontemı acıklasammı bılmıyorum ne kadar dogru ne kadar yanlıs bılmıyorum gunde 2 bardak lahana suyu içmiştim o zaman 3 dılım kepek ekmegı gunluk ama yemeklerden ıstedıgım kadar yıyordum hamurlu seyler yemıyordum ama lahana vucuddan yagmı attı suyumu atdı bılmıyorum ama bana cok faydası oldu daha sonra sınavdı dersti denemeydi testdi derken yemeyı ıcmeyı kontrollu yapamadım sonrada gerı aldım daha sonrada denıcektım tekrar o zamanda lahana mevsimi gecmıs :D

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.