Şimdi Ara

AB Tronic X2 Egsersiz Aleti (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
578
Cevap
2
Favori
114.429
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nerden 90 tl ye aldınız e nerde 75 tl ye düştü ?. İnternette topshoptan başka alabileceğimiz orjnal ama ucuz ürün satan bir site var mı ?

http://abtronicx2turk.com/ bu site güvenilir mi ? kendilerinin resmi site olduğunu iddaa ediyorlar.
  • gittigidiyorda 46 ya kdr dustu
    ama orjınallık tartısılır tabı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi McOrco -- 25 Temmuz 2010; 20:04:53 >
  • ben spor yapan bir insanım. bunu belimdeki sorun yüzünden mekik çekerken ağrı duyduğumdan dolayı, topshoptan aldım ve kullandım diz altı dahil. orda ilk bir hafta yüklenmeyin ve kalbin üstüne koymayın gibi ibareler var. ama ben genede yüklendim. 4. kademde ve şiddeti 7 de kullandım. vücudumun herhangi bir yerinde rahatsızlığa neden olmadı. kullanması eğlenceli. jel bitince telaş etmeyin, kayganlaştırıcılar su bazlıdır.

hızlı alda 2 çeşiti var biri orjinal biri sahte demişsiniz ama ikiside 2 yıl garantili. bana kalırsa aynı kapıya çıkar. komplike bir alet değil neticede ve kolayca kopyalanabilir. hızlıal ı görseydim onlardan alırdım.
  • Internette kısa bir arama yaptınız mı her fiyata bulabilirsiniz.
    http://product.madeinchina.com/AB-Tronic-ABtronic-X2-Fitness-slimming-belt-shape_11463839.shtml adlı yabancı bir sitede Shanghai'den toplan getirene tanesi 25 dolar. yani düşünün milleti burada 190 TL fiyat çekerek nasıl kazıkladıklarını. Bunun orijinali sahtesi yok, hepsi çin malı. Adam kendi malını daha yüksek fiayta satabilmek için orijinal diyecek tabi. Arıza yapsa tamir edecek servisi yok, zaten yaptırmaya değmez adam sana yenisini verir. Belki de adamlar 10 dolara getiriyordur. Nede olsa yarım saat reklam veriyor her gün. Maksat reklam parasını çıkarmak. O yüzden bulabilirseniz 50-60 TL'den almaya çalışın derim.

• fikret kardeşim yorumların cidden çok faydalı oldu,bende açıkçası bu aletin kasların kasılma gerilme olayını simüle edeceğini tahmin ediyodum ama yağ yakması bana pek olanaklı değil gibi gelmişti ama spor yapan bi adam için yararı olacağına inanıyorum bende.ben senin hangi siteden bunu aldığını öğrenebilir miyim? bi de şunu sorucam,gittigidiyorda 46 liraya gitti falan deniyodu yukardaki yorumlarda ama o sitede açık artırma üzerinden satılmıyomu ürün? yani biri fiyat arttırdıkça,fiyat artıyo ve en son zaman bitince kimde kalırsa o alıyo diye biliyorum,46 liraya gitmesi garip geldi o yüzden,yoksa bu ürün 2.el falan mı? sıfırı 46 liraya anlayamadım açıkçası ondan soruyorum.Eğer uygun fiyata olan GÜVENİLİR sitelerden link bulan varsa paylaşabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: memoallytheking

fikret kardeşim yorumların cidden çok faydalı oldu,bende açıkçası bu aletin kasların kasılma gerilme olayını simüle edeceğini tahmin ediyodum ama yağ yakması bana pek olanaklı değil gibi gelmişti ama spor yapan bi adam için yararı olacağına inanıyorum bende.ben senin hangi siteden bunu aldığını öğrenebilir miyim? bi de şunu sorucam,gittigidiyorda 46 liraya gitti falan deniyodu yukardaki yorumlarda ama o sitede açık artırma üzerinden satılmıyomu ürün? yani biri fiyat arttırdıkça,fiyat artıyo ve en son zaman bitince kimde kalırsa o alıyo diye biliyorum,46 liraya gitmesi garip geldi o yüzden,yoksa bu ürün 2.el falan mı? sıfırı 46 liraya anlayamadım açıkçası ondan soruyorum.Eğer uygun fiyata olan GÜVENİLİR sitelerden link bulan varsa paylaşabilir mi?

gordugum urun hemen al 46 ıdı
    suan baktım en ucuz 54 e varmıs

http://urun.gittigidiyor.com/Ab-Tronic-x2-Masajli-Fitness-Aleti-Iletken-Jel_W0QQidZZ29187615

• quote:

fikret kardeşim yorumların cidden çok faydalı oldu,bende açıkçası bu aletin kasların kasılma gerilme olayını simüle edeceğini tahmin ediyodum ama yağ yakması bana pek olanaklı değil gibi gelmişti ama spor yapan bi adam için yararı olacağına inanıyorum bende.ben senin hangi siteden bunu aldığını öğrenebilir miyim? bi de şunu sorucam,gittigidiyorda 46 liraya gitti falan deniyodu yukardaki yorumlarda ama o sitede açık artırma üzerinden satılmıyomu ürün? yani biri fiyat arttırdıkça,fiyat artıyo ve en son zaman bitince kimde kalırsa o alıyo diye biliyorum,46 liraya gitmesi garip geldi o yüzden,yoksa bu ürün 2.el falan mı? sıfırı 46 liraya anlayamadım açıkçası ondan soruyorum.Eğer uygun fiyata olan GÜVENİLİR sitelerden link bulan varsa paylaşabilir mi?

Her gün günlük fırsatlar var. Belirli sayıda ürün belirli fiyattan satılıyor. O şekilde satılmış sanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Computeus

quote:

Her gün günlük fırsatlar var. Belirli sayıda ürün belirli fiyattan satılıyor. O şekilde satılmış sanıyorum.

evet
    ama suaunda 54 den satan satıcılar var

• quote:

Orijinalden alıntı: Saint_Sebastian

http://www.abtronicx2turk.com/?gclid=CL3T-ZSYjKMCFUiU3wodXQ4PUw

acaba burası sağlam mı??

burdan alacagınıza gıttıgıdıyordakı en uygun fıyatlı satıcıdan alın
    sıtenın herhangı bır resmıyetı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

acaba burası sağlam mı??

dün gece yazıyı baştan sona kadar okudum. Merak ettiğim birkaç husus var.

ben 74 kilo ve 180 boyundayım. Kilo sorunum sıfır, ancak karın bölgem ve karnımın yan kısımları son derece yağlanmış durumda. Koştum ama istikrarı koruyamadım. Benim kilo vermeye değil sadece karın bölgesinin sıklaşmasına ihtiyacım var. Acaba bu cihaz derdime derman olabilir mi? Evet ise;
    hızlıal.com a baktım. fiyatlar daha uygun. Ancak birden fazla çeşit var.

http://www.hizlial.com/Arama.aspx?SCat=hepsi&Search=abtronic

behrend, teramax, angel's gibi .hangi seçenek daha karlı olabilir??

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: McOrco

quote:

acaba burası sağlam mı??

dün gece yazıyı baştan sona kadar okudum. Merak ettiğim birkaç husus var.

ben 74 kilo ve 180 boyundayım. Kilo sorunum sıfır, ancak karın bölgem ve karnımın yan kısımları son derece yağlanmış durumda. Koştum ama istikrarı koruyamadım. Benim kilo vermeye değil sadece karın bölgesinin sıklaşmasına ihtiyacım var. Acaba bu cihaz derdime derman olabilir mi? Evet ise;
    hızlıal.com a baktım. fiyatlar daha uygun. Ancak birden fazla çeşit var.

http://www.hizlial.com/Arama.aspx?SCat=hepsi&Search=abtronic

behrend, teramax, angel's gibi .hangi seçenek daha karlı olabilir??

en ucuz olanını alın zıra uretıcılerının aynı oldugu konusuluyor
    ama yag erıtme gıbı bır ozellıgı neyazıkkı yok...
    derdınıze care olmaz

• İstediğiniz kadar spor yapın, sıkı bir diyet programı uygulamadığınız sürece yağlar erimez. Aç durmak ise hiç fayda etmez, tam tersine metabolizmayı yavaşlatır ve daha az kalori tüketirsiniz.
    Farzedelim fazla hareketli bir işi olmayan ortalama bir insanın günlük kalori tüketimi 1800-1900 arası olsun.
    Kendinizi açlığa mahkum ederseniz metabolizma tasarruf moduna girer ve günlük 1500 kalori tüketmeye başlarsınız, fazlasını ise yağ olarak depolar.
    O nedenle kendimizi aç bırakmadan sık aralıklarla ve azar azar yemekte fayda var.
    Vücudunuzdaki 1 kilonun karşılı kaba taslak 8000 kaloridir. (yaş, boy, kilo, metabolizma hızı vs. gibi birçok faktöre göre değişebilir)
    Bu kadar kaloriyi birden veremezsiniz. Günde 500 kaloriden daha fazla eksiltmek pek sağlıklı olmaz. Bu da 16 gün demektir. 10 kilo vermekse 160 gün demektir (en sağlıklı şekilde kilo vermek için). O nedenle yeni alışkanlıklar edinmeli ve sabırlı olmak gerekir.
    Günde bir saat tempolu yürüyüş (yakl. 300 kal eritir), bol bol su ve yeşil çay içerek (100 kal eritir), şeker, fazla tuz ve yağ, hamur işlerinden uzak durarak, vücudunuzda protein-karbonhidrat-yağ besin gereksinim dengesini koruyarak, fakat kesinlikle aç kalmayarak kilo vermek zor değildir. Bu karın kası aleti de bu arada yağlar eridikten sonra meydana gelebilecek sarkmaları önlemek içindir. Zaten cihazı satarken yanında boşuna diyet planı vermiyorlar (tercümesi biraz kötü de olsa idare eder). Satanlar da diyet uygulamadan kilo vermenin mümkün olmadığını biliyorlar. Hepinize saygılar.

• theramax almaya karar verdim. Bir de bunu deneyelim bakalım. :)
  • arkadaslar bende aldım gayette begendım ızlenımlerımı acıklamak ıstıyorum maymun ıstahlı oldugum ıcın kullanım klavuzuna uymadım ılk hafta 4 denmı ne baslayın yazıodu ben ılk kullanımda 6 dan basladım 10 a kadar cıktım yuksek ayara getırdıgınızde sankı etkılenen yere onlarca akapuntur ignesi batırılıp cıkarılıyormus gibi geldı ama zamanla alısılınıyor oncelıkle jelsız kullandım ve ufak caplı kan toplanması oldu jellı kullanınca bıraz daha rahat oldu bana gore kas ıcın gercekten ıse yarıyor titreme aleti degil kas uyarma aleti yag yakma olayını bilmiyorum yanlıs hatırlamıyorsam kullanma klavuzundada yag yakma vaad edilmiyordu ama kaslar ıcın gercekten ıse yarıyor urun gelmeden once kaslarım calıssın yeter dıyordum sımdı ıse benı gaza getırdı dıyete baslamayı bile dusunuyorum bazı arkadaslar elektırıgın sımdı deılse bıle ılerıde yan etkısı olacagından korkuyormus bende nette bakmıstım beyne ufak caplı elektırık vermek zekayı gelıstırıyormus dıye yazıyordu ne kadar dogru bılmıyorum beyne zararı yok aksıne faydası varsa kaslarada yararı vardır bana gore ama kullanma klavuzunda kalbe yakın kullanmayın yazıodu benım tahmınım kalbın atıs rıtmını degıstırebılecegınden zararı olabılecegı sonucta kalpte kaslardan olusuyor arkadaslar herhangı bir reklam amacım yoktur ama faydasını gormesem bu kadar cumle kurmazdım hatam varsa lutfen duzeltın sonucta bilgi paylasılmak icindir herkese hayırlı paylasımlar...

• bu urunu ben de arastiriyorum ama yorum yapanlari gordukce alma fikrimden sogudum. hic guvenilir bir yorum goremedim.
    olumlu yorum yazan kisilerin cogunun mesaj sayisi 0-5 araliginda olmasi da havada reklam kokusu oldugu hissi yaratti bende.

guvenilir yorum gorene kadar bu urunu almayacagim
  • quote:

Orijinalden alıntı: teşbihte hata

bu urunu ben de arastiriyorum ama yorum yapanlari gordukce alma fikrimden sogudum. hic guvenilir bir yorum goremedim.
    olumlu yorum yazan kisilerin cogunun mesaj sayisi 0-5 araliginda olmasi da havada reklam kokusu oldugu hissi yaratti bende.

guvenilir yorum gorene kadar bu urunu almayacagim

guzel kardesım alıp almaman beı ılgılendırmez 3 5 mesaj olmasına bakma yenı alınmıs bır forum hesabımı bı bak :) arklık lıstemde gecen senede eklenme arkta var sana kımsenın yalan borcu yok alcan dıye sana kımse madalyada takmıcak inan mesajına gulemıyorum bıle
  • ben reklam gibi görmüyorum açıkçası,yorumlar bence oldukça doğal.Umarım uygun bi fiyata bulurum bu ürünü,bende almaya hevesliyim çünkü,ama yağları yakacağına pek inanmıyorum ben.Ama gene de kas yapmaya meraklı olanlar için iş göreceği konusunda umutluyum.
  • açıkcası arkadaş haklı. Ben de reklam olduğunu düşünürdüm. Ama olmadığını biliyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.