Er
29 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar arkadaşlar ismini duymusunuzdur belki ama sistemde daha r10 da sistemden kazanan bir arkadaşı görmedim çünkü çalışmıyorlar. Eğer çalışırsanız kesinlikle ekmek yiyorsunuz ekliyeceğim resim aralık ayından kalma şu an 4500 tl civarı alıyoruz ve kendi kişisel satışlarımız hariç. Kişisel satışlarımızdanda ortalama %33 kar sağlıyoruz.Bu iş ekip işi ve ekip kurabilen kazanıyor arkadaşlar 1 yıl önce basladığımda benim hiç cevrem yok demiştim lakin bizler gibi internet işlerinden seo dan adwordsden anlayanlar kesinlikle bu işte başı çekiyorlar tabi ciddiye aldıkları sürece eğer daha detaylı bilgi almak ve ekibimize katılmak isterseniz.

irtibat tel no : 05537481989
sype : m.1525@hotmail.com
pm yoluylada ulasabilirsiniz.
Bu arada ekibimize üye olan herkese ücretsiz katalog desteği ilk ayında süpriz vir adet hediye ve tester desteki tarafımızdan yapılıyor kişisel olarak.
ayrıca ekibimizde bulunan herkese aktivite olması için youtube sayesınde canlı yayınlarla çekilişler düzenliyoruz.
Ayrıca ay içinde verdiğimiz hedefleri tutturanlara gram altın, çeyrek altın ve yarım altın hediyelerimiz oluyor tabi hedefin seviyesine göre arkadaşlar.
Daha fazla detayı kazanç planını ve ürünleri dilerseniz telefonda eğer ankara içinde veya çevre illerinde iseniz farmasi üyelik ile ilgili aklınıza takılan tüm sorularınızı yüzyüze görüşerekte yapabiliriz.
Bu arada network marketing işleri sadece bayan işi değildir bu tabusunu yıkan ve ciddi kişileri ekibimize bekliyoruz.

Okuduğunuz için teşekkurler. İyi çalışmalar

Kazancımız Aşşağıda Eklediğim Tablodaki gibidir direkt sistemden alınan fotoğraftır ve team vererek ıspatlanır

Banka Dekontları :

merhabalar arkadaşlar
2001 model volvo s40 t4 üm var son 15 gündür bi sıkıntı yaşıyorum
arabaile seyir halindeyken araba tekliyor ve rölantide çalışırken de hafif sarsılma yapıyor bunlara ek olarakta su eksiltiyor rolantide dururkende egsozdan beyaz duman çıkıyor vitesdeyken çıkmıyor ek olarak arabamın performansında düşüş yok

tekleme araba ısındıktan sonra kesiliyor ama 15-20 dk baya bir tekliyor özellikle 3000 devirden sonra yapıyor teklemeyi ve 2-3. viteslerde.
akü 2 günde bitiyordu yeni akü aldım buji kabloları denildi değiştirdim düzelmedi hava akışmetresi denildi sıfırını takıp denedik yine sorun düzelmedi

volvo servisine götürdüm orda bujileri çıkardılar ve baktılar ben anlamadım ama bujilerin ucu pembe oluyorsa su değdiğinden olurmuş öyle söyledi usta ve conta yakmış olabileceğini söyleyip üst kapağın açılması gerektiğini söylediler 1500 tl ortalama masraf çıkacağını belirttiler

sizce bu sölediklerime dayanarak bu araba contamı yakmıştır yoksa başka nedenlerden dolayımı oluyordur şimdi motor üst kapağınıda açtırırız sorun yine devam ederse 1500 tl verdiğimizle kalmayalım diye buraya yazdım.

anlayan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim arkadaşlar
arkadaşlar yeni açılan görüntülü arkadaşlık sitemize herkesi bekleriz
site adresi :www.gizlicam.com
iyi eğlenceler
arkadaşlar sitemiz daha yeni açılmıştır görüntülü arkadaşlık sitesidir fantazi seven beyleri bekliyoruz
ziyaret için buraya tıklayınız
Hakkında
Meslek: memur
Forum İmzası:
http://www.friendplans.com Türkiye'nin En yeni Sosyal Paylaşım sitesi
Forum İkinci El İmzası:
www.kazanmak.biz
Hakkımda:
MLM Future �le Hayallerinize Ula��n
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 11
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.504 (Bu ay: 28)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.