Şimdi Ara

Aamir Khan Sevenler Klübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
2
Favori
13.725
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thebancally

3 idiots dan başka hangi filmlerini önerirsiniz?

Ghajini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vizdan Acâbı

quote:

Orijinalden alıntı: haka35

quote:

Orijinalden alıntı: Vizdan Acâbı

Talaash'ı izleyen var mı?

altyazı var mı ?

Bazı yerlerde altyazıli dvdscrversiyonu var fakat görüntü kötü sanırım.

en iyisi doğru düzgün bi versiyonu beklemek ama sanırım çok beklicez
  • Hayranıyım beni de yazın.
  • son zamanlarda aşırı derece de yükselişe geçti oyuncu yada biz yeni farkettik, ama hayranı değilm :D
  • Tam bir bollywood aktörü ama yetenekli
  • Her filmi tekrar tekrar izlenir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence onun filmleri her ebebbeynin izlemesi ve çocukların ve hayata karşı ön yargılarını kırması gerekli....
  • Küçük yaşta çocuklarınıza kesinlikle izletin Aamir Khan filmlerini.Hayata bakış açıları değişsin.Sisteme uymamayı öğrensinler.Başarılı olacaklardır.
  • Ben 3 idiots'daki oyunculuğunu hiç beğenmedim.

Belki Hint sinemasına olan uzaklığımdan kaynaklanıyordur ama hiç doğal değildi, abartılı hareketleri fazla yapaylaştırıyordu rolünü. Ancak muhteşem senaryo ve özellikle okul müdürü ve diğer öğrenciler olmak üzere yardımcı oyuncuların çok başarılı performansının ekmeğini yediğini düşünüyorum.

Film mükemmeldi ancak Aamir Kahn'ın oyunculuğu pek başarılı değildi. Bir de sevgilisi rolüne daha güzel bir hatun seçseler iyi olurmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berdush

Ben 3 idiots'daki oyunculuğunu hiç beğenmedim.

Belki Hint sinemasına olan uzaklığımdan kaynaklanıyordur ama hiç doğal değildi, abartılı hareketleri fazla yapaylaştırıyordu rolünü. Ancak muhteşem senaryo ve özellikle okul müdürü ve diğer öğrenciler olmak üzere yardımcı oyuncuların çok başarılı performansının ekmeğini yediğini düşünüyorum.

Film mükemmeldi ancak Aamir Kahn'ın oyunculuğu pek başarılı değildi. Bir de sevgilisi rolüne daha güzel bir hatun seçseler iyi olurmuş.

Bence sen bollywooda uzak durmaya devam et dostum.Çünkü gerçekten o filmde Aamiri iyi bulmadıysan sorun sende.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cengiž

quote:

Orijinalden alıntı: berdush

Ben 3 idiots'daki oyunculuğunu hiç beğenmedim.

şakadır umarım

Maalesef şaka değil, benim fikrim bu şekilde :)

• Yaşından fazla filmi var adam king
  • Adama 27 desen inanırım 65liymiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luca Brasi

Adama 27 desen inanırım 65liymiş

Babam 67li.Aamiri yanına koy.Babam buda benim erkek evlat dese herkes inanır.
    İnşallah uzun yıllar yaşar çünkü oyunculuk hayatı bitse bile eminim ki çok iyi filmler çıkaracaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: info2

Bu adam müslüman mı?

Hem müslüman hem Türk.

quote:

Fanaa , Lagaan , Ghajini , Yerdeki Yıldızlar (Taare Zameen Par) , mangal pandey

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tarkanim -- 4 Şubat 2013; 1:48:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tarkanim

quote:

Orijinalden alıntı: info2

Bu adam müslüman mı?

Hem müslüman hem Türk.

quote:

Fanaa , Lagaan , Ghajini , Yerdeki Yıldızlar (Taare Zameen Par) , mangal pandey

Bende ekleme yapıyım.Ghajini.
  • quote:

3 idiottan sonra en çok rang de basanti filmini beğenmiştim tam bir sistem eleştiri filmi
  • Aslında seviyorum ama şu filmlerinde en az 40 lık müzik olmasa daha iyi olacak sanki
  • Lagaan filmini izledim baya uzun ingiliz emperyalizmini anlatıyor buğdaylarını verdiklerini daha fazla istediklerini bunun karşılında kriket oynadıkları filmi almış ingilizlerin ne kadar aşşağılık insanlar olduğunu anlıyoruz dünden bugüne ne değişti amerika emperyalizmi yine cift dil kültür emperyalizmi batılılaştırma o dönemlerde ilk kazığı yiyen biz ilk kazığı cıkartan biz şimdi amerikan emperyalizm kazığını yiyen biz bakalım cıkartabilecekmiyiz
  • izledigim filmlerinden performansı cok iyiydi.
    Herşeyiyle iyi bir oyuncu
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.