Şimdi Ara

A95X Plus , A95X F2 , A95X F3 , A95X F4 (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
22
Favori
31.791
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Antutu testinden sonra da thermal e baksaydık iyi olurdu.

Kutunun kenarlarındaki hava kanalları ısınmayı 10-15 derece de olsa

önler.

• Cuma günü bağlarım, h96max rk3566 8gb ram li cihaz bağlı şu an, Amlogic serisine alışmışım herşeyi kolay kolay yapmaya , saatlerdir uğraşıyorum antutu test için :))

• quote:

Orijinalden alıntı: miki

Mithat hocam inceleme için teşekkürler. işlemci geliştiriliyor devamlı fakat DDR4 Ram terfisi gelmedi bir türlü bu cihazlara.

• quote:

Orijinalden alıntı: Limanyakan

Antutu testinden sonra da thermal e baksaydık iyi olurdu.

Kutunun kenarlarındaki hava kanalları ısınmayı 10-15 derece de olsa

önler.

Buyrun Üstadım.

• ybektas55 kullanıcısına yanıt

Ben teşekkür ederim, ddr4 tamamen duygusal sebeplerden dolayı A95X Plus    ,    A95X F2    ,    A95X F3   ,      A95X F4 

• quote:

Orijinalden alıntı: miki

Buyrun Üstadım.

Alıntıları Göster

A95X Plus    ,    A95X F2    ,    A95X F3   ,      A95X F4 . Thermal deki artış kabul edilebilir seviyede.

Demek ki kutudaki hava akımı önceki modellere göre daha başarılı.

Burada arka planda çalışan uygulamalarda cihazın ısısına etki eder.

• Saat, tarih ayarı ve internet sorunu için faydalı olabilir.

• Bu cihazda coreelec'e geçmek için her seferinde resete basılı tutmak gerekiyor mu yoksa android içinden coreelec e boot etmenin bir yolu var mı?

Anladığım kadarıyla Coreelec'ten emmc reboot yaparsak Android'e geçiyoruz, SD card takılı kalırsa bir sonraki reboot Corelec'e geçiyormuş. Doğru mudur?

Edit: Aynen sorduğum gibiymiş. Coreelec ile neredeyse kusursuz bir cihaz oluyor, passthrough edemediği ses yok.

Edit2: Hatta slimbox custom firmware ile de passthrough sorunu ortadan kalktı. True HD Atmos vs dahil çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaan__ -- 16 Temmuz 2021; 14:20:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kaan__

Bu cihazda coreelec'e geçmek için her seferinde resete basılı tutmak gerekiyor mu yoksa android içinden coreelec e boot etmenin bir yolu var mı?

Anladığım kadarıyla Coreelec'ten emmc reboot yaparsak Android'e geçiyoruz, SD card takılı kalırsa bir sonraki reboot Corelec'e geçiyormuş. Doğru mudur?

Edit: Aynen sorduğum gibiymiş. Coreelec ile neredeyse kusursuz bir cihaz oluyor, passthrough edemediği ses yok.

Edit2: Hatta slimbox custom firmware ile de passthrough sorunu ortadan kalktı. True HD Atmos vs dahil çalışıyor.

Hocam ben de F4 modelini almayı düşünüyorum. Coreelec yükleniyor mu bu cihazlara? Download sayfasında chipset seçimi kalkmış sadece model seçiliyor. Ondan x96 plus alacağım galiba.

• Yükleniyor ama sadece SD kart ile, içine kurulmuyor bunda. Model seçiminin çok önemi yok, çünkü zaten bir çoğu "generic" adını taşıyan oetak paketi kullanıyor, X96 air gibi.

Ben GitHub dan çektim ve uygun ram olan dtb dosyasını kullandım. Tek sorun Bluetooth ama ihtiyacım olmadığı için önemsemedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: boyabatlı34

Merhabalar, benim a95x f3 cihazım 2 gündür tvye görüntü vermiyor. Başka hdmi kablo ile denedim, hard reset attım, pcye bağlayıp yazılım yükledim ama fayda etmedi. İstanbulda bu cihazın tamirini yapan bildiğiniz bir yer var mı?

cihaz hala aynı durumda. yok mudur bunun bir çözümü?

• A95x f4 icin atv rom vs yokmudur acaba. 4pda falan baktim ama bulamadim. Kendi romu cok yetersiz

• A95X F4 ile X96 X4 arasında fark varmıdır ikisinde de hdr varmıdır sanki x96 x4 daha yeni gibi geldi bana fiyatı da biraz daha pahalı.

• Merhaba arkadaşlar. İki yıl kadar önce A95X F3 Air aldım. Sorunsuz kullanıyordum ancak bir aydır TVde düzensiz çizgiler oluştu. Biz tabi TV'den kaynaklandığını düşünerek TV'yi değiştirmek dahil her yolu denedik anacak TV değişikliği ile birlikte olayın android boxtan kaynaklandığını anladık. Bu durum başına gelen var mı, ya da çözüm önerisi olan... Şimdiden teşekkürler.

A95X Plus    ,    A95X F2    ,    A95X F3   ,      A95X F4

• Mehmet Mete Kaya M kullanıcısına yanıt

tv'yi dahi değiştirdiğiniz için önerilerim saçma olabilir ama yine de sorayım

hdmi kabloyu da değiştirdiniz mi?

cihaz ayarlarında var mıydı hatırlamıyorum ama tv ayarlarından hdmi bağlantı versiyonuna bakabilir misiniz? her tv'de böyle bir ayar var mı bilmiyorum ama ben tv ayarlarından hdmi 2.0 seçince kullandığım kablonun aktarım seviyesiyle alakalı olduğunu düşündüğüm bir şekilde renkler yarı pembe gibi gözükmeye başlıyordu. yeni kablo takana kadar hdmi versiyonu 1.4'e alarak geçici olarak çözmüştüm.

• sroad kullanıcısına yanıt

Evet değiştirdim. Ancak sonuç aynı. Dediğiniz ayarı da bakayım hemen.

• A95X Plus    ,    A95X F2    ,    A95X F3   ,      A95X F4

Elimde bu cihazdan var fakat ne hikmetse film apklerinde ve tarayıcıdan mobil versiyonda videoları oynatmıyor..çözüm varmıdır acaba ?

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt

hocam Android System WebView'a ait güncellemeleri kaldırıp dener misiniz? ben bu şekilde apk üzerinden oynatabilmeye başladım fakat tarayıcıda sorun yaşıyorum.

ek olarak chrome'u da kaldırabilirsiniz.

• sroad kullanıcısına yanıt
    Yakın zamanda deneyeceğim ,teşekkürler.. A95X Plus    ,    A95X F2    ,    A95X F3   ,      A95X F4 bu yazıdakileri deneyeceğim...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.