Şimdi Ara

A95X Plus , A95X F2 , A95X F3 , A95X F4 (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
599
Cevap
22
Favori
31.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar, benim a95x f3 cihazım 2 gündür tvye görüntü vermiyor. Başka hdmi kablo ile denedim, hard reset attım, pcye bağlayıp yazılım yükledim ama fayda etmedi. İstanbulda bu cihazın tamirini yapan bildiğiniz bir yer var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • boyabatlı34 B kullanıcısına yanıt
    Saticiya f3 air cihazim var dedim .. bunu göndermiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pusat1915 -- 23 Ocak 2021; 11:20:20 >
  • Freed0mm kullanıcısına yanıt
    Merhaba Freed0mm..1 kac gundur bendede kasılmalar basladi...durduk yere anlayamadim..sen sorunu cozebildin mi acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Freed0mm

Rom cihazla uyumluydu aslında ama ram farkı varmış sanırım DDR3 ve lpddr diye fark varmış orda hata yaptım muhtemelen. Kürdan felan işe yaramadı hocam cihazda hiç tepki yoktu , cihazın ekranına da TV'ye de hiç görüntü gelmiyor du , PC de görmüyordu. Bazı cihazlarda mask mod olayı varmış brick olan cihazlar için yabancı forumlarda baktım ama t95z plus için bulamadım , cihazın ini açtım ataç ile tüm devreleri kısa devre yaptırmaya çalıştım :) sonunda buldum rom çipinin yanında 2 devre var 2 uçlu ataç ile kısa devre yaptırınca PC gördü , burning tool ile orijinal yazılımı attım ,twrp yedeği almıştım onuda tekrar kurdum , ATV rom maceram bitti şuanlık çok yoruldum. Destekleriniz için çok teşekkür ederim hocam

Alıntıları Göster

A95X Plus    ,    A95X F2    ,    A95X F3   ,      A95X F4 .

Brick olan cihazlar için yapılacak ilk işlem kısa devre yaptırmak.

Bu iş genellikle multimetre ile yapılır. Ataş ile bunu yapmak başarı.

Herkes bu kadar sabırlı olamaz. twrp ile yedek almak ne kadar önemli.

Araştırarak, deneyerek ileri düzey kullanılıcığa adım atmış oldunuz.

Bundan sonraki aşamalar gerekirse root gizleme ve overclock.

Bu işlemler riskli gerekmedikçe yapmamak mantıklı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: boyabatlı34

Merhabalar, benim a95x f3 cihazım 2 gündür tvye görüntü vermiyor. Başka hdmi kablo ile denedim, hard reset attım, pcye bağlayıp yazılım yükledim ama fayda etmedi. İstanbulda bu cihazın tamirini yapan bildiğiniz bir yer var mı?

Tv nin HDMI portunda arıza da olabilir başka bir tv de de deneyin.

Burada da çalışmaz ise kısa devre yaptırmak gerekir.

• Tv'nin hdmi portu sağlam çünkü aynı porta hd uydu alıcı bağladığımda izleyebiliyorum.

Kısa devreyi nasıl yapabilirim?

• quote:

Orijinalden alıntı: pusat1915

Merhaba Freed0mm..1 kac gundur bendede kasılmalar basladi...durduk yere anlayamadim..sen sorunu cozebildin mi acaba

Hocam %99 ısınma kaynaklı sorununuz. Aida64 programını kurup termal kısmımdan ısı değerlerine bakınız , muhtemelen 70 derece üstünde görünür. Kapatıp açınca bir süreliğine düzeliyor , cihazla işim bitince kumandadan kapatma tuşuna 1 kere basarak stand-by konumuna almıyorum , kapatma tuşuna basılı tutarak cihazı komple kapatıyorum bi nebze olsun çözüm oldu. Sanırım usbden çalışan fan almak lazım

• Google chromede daki filmleri oynatmiyor..tarayıcıyı mi değiştireceğiz..yoksa farkli bir codec mi yuklenecek. Vlc ve mx i yukledim..
  • A95X F3 Hava S905X3 4GB RAM 32GB ROM 5G

Bu cihaz alınır mı arkadaşlar?

• IraArel kullanıcısına yanıt
    Yaklasik 1 yildir kullanıyorum. Arasira bluetoot sorunu haricinde genelde bir şikayet yok cihazda.Bende saati otomatik guncelleme yapmiyor ama bir program kurdum internete baglandigi anda saatide guncelliyor.Baska kullanicilarda bu sorun yok ama. Bulabilirsen ramlari gddr4 al daha az isinir.Birde çinden alacaksan bu cihazin çok farkli saticilari var.en cok yorumlanan ve satilani tercih etmende fayda var.
  • Güzel, kullanışlı, netflix uyumlu bir custom rom var mı hiç?

• pusat1915 P kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim.

• Devamlı Bluetooth durduruldu hatası alıyorum. Çözümünü bilen var mı? Cihaz A95X f3
  • A95XF3 bu alete galiba virüs çabuk giriyor.Netflix ve Seyirturk teki videoları izlerken durduruyor,tekrar play yapmam gerekiyor.Fabrika ayarlarına döndürmeden bu arızayı gidermenin ya da temizlemenin mümkünü var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogretmen-1970 -- 13 Mart 2021; 14:16:11 >
  • A95X Plus    ,    A95X F2    ,    A95X F3   ,      A95X F4

Arkadaşlar merhaba resimdeki cihaza usb ile apk atıp program yükleyemiyoruz dosya tipi desteklenmiyor diyor. Sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gltsry06 -- 21 Mart 2021; 0:29:41 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • S.a arkadaşlar bende A95X F3 var ve hiç bir şekilde dts x 7.1 , true hd 7.1 dts -ma bunları hiç bir şekilde desteklemedi hdmi ve optik üzerinden bütün ayarları yaptım sıkıntısız ama görmüyor biraz araştırdım android 9 üzerindeki kodi sıkıntılı diyorlar ama bu aletde android 10 güncellemesi yok yardımcı olursanız sevinirim.

Bu aleti kullanıp bu ses formatlarında sorun yaşayan varmı acaba tşk ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: kasap46

S.a arkadaşlar bende A95X F3 var ve hiç bir şekilde dts x 7.1 , true hd 7.1 dts -ma bunları hiç bir şekilde desteklemedi hdmi ve optik üzerinden bütün ayarları yaptım sıkıntısız ama görmüyor biraz araştırdım android 9 üzerindeki kodi sıkıntılı diyorlar ama bu aletde android 10 güncellemesi yok yardımcı olursanız sevinirim.

Bu aleti kullanıp bu ses formatlarında sorun yaşayan varmı acaba tşk ederim.

merhabalar

dts x true hd 7.1 ve atmosu optik üzerinden alamazsınız hdmi dada kablonuz en az hdmi 2.0b olmalı

a95x f3 ün üzerindeki android ile malesef alınmıyor bu formatlar. coreelec yükleyip alabiliyorsunuz bu formatları kayıpsız hdmi ile.

• quote:

Orijinalden alıntı: josh-r

merhabalar

dts x true hd 7.1 ve atmosu optik üzerinden alamazsınız hdmi dada kablonuz en az hdmi 2.0b olmalı

a95x f3 ün üzerindeki android ile malesef alınmıyor bu formatlar. coreelec yükleyip alabiliyorsunuz bu formatları kayıpsız hdmi ile.

Alıntıları Göster

Çok sağolun coreelec bunu kullandım aynen sıkıntı yok ama işte ayiriyetden işletim sistemi boot falan o kadar para verdik oynatsa iyidebe üzdü. :( benim eski kutu h96 oynatıyodu valla bütün formatları hdmi üzerinden ok kısmet ne yapalım sağolun cevap için

• quote:

Orijinalden alıntı: ogretmen-1970

A95XF3 bu alete galiba virüs çabuk giriyor.Netflix ve Seyirturk teki videoları izlerken durduruyor,tekrar play yapmam gerekiyor.Fabrika ayarlarına döndürmeden bu arızayı gidermenin ya da temizlemenin mümkünü var mı?

Bu kutulara kolay kolay virüs bulaşmaz.

Sorun çözülmedi ise bir virüs programı yükleyip tarattırdıktan sonra kaldırın.

Ayarlara girip NETFLIX ve Seyirtürk ün önbelleğini silin.

Son aşamada NETFLIX ve Seyirtürk ü kalıntı dosyaları kalmayacak şekilde kaldırıp yeniden yükleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gltsry06

Arkadaşlar merhaba resimdeki cihaza usb ile apk atıp program yükleyemiyoruz dosya tipi desteklenmiyor diyor. Sorun nedir yardımcı olabilir misiniz?

İlle de usb ile apk yüklenmesi gerekmiyor. Tarayıcı ile deneyin.

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.