Şimdi Ara

A5 v1.1.2 Kasa Deformansyonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
785
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Dün aletle imkansızlıktan dolayı 3 saat mause kasa üzerinde bf4 oynadım. Resmen hafif hafif kasası kazınmış. Bir sürü çizik var. onkyo yazısı ile klavye arasında hafif kat farkı var , oradaki köşe ise iyice siyah.
    Orada kasanın rengi tamamen atmış. 3-4 saatte bu hale gelen makine 1 yılda ara ara bile mauseyi kasa üzerinde kullanmayla simsiyah hale gelir. Nedir arkadaş bu kullanamıyacakmıyız bu aleti bu şekilde?
    kaç tane laptop kullandım bundan önce monsterle söylediğim 3-4 saatte oluşan deformansyon diğer laptoplarda yılda olmuyor. Alacak arkadaşları şimdiden uyarayım kasa kalitesi rezalet direk çiziliyor bir süre sonra rengi atıyor.

• Kasa kalitesi dışında başka ne eksisi var? Var mı bir problem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batdal Gazi

Dün aletle imkansızlıktan dolayı 3 saat mause kasa üzerinde bf4 oynadım. Resmen hafif hafif kasası kazınmış. Bir sürü çizik var. onkyo yazısı ile klavye arasında hafif kat farkı var , oradaki köşe ise iyice siyah.
    Orada kasanın rengi tamamen atmış. 3-4 saatte bu hale gelen makine 1 yılda ara ara bile mauseyi kasa üzerinde kullanmayla simsiyah hale gelir. Nedir arkadaş bu kullanamıyacakmıyız bu aleti bu şekilde?
    kaç tane laptop kullandım bundan önce monsterle söylediğim 3-4 saatte oluşan deformansyon diğer laptoplarda yılda olmuyor. Alacak arkadaşları şimdiden uyarayım kasa kalitesi rezalet direk çiziliyor bir süre sonra rengi atıyor.

Rengi soyulan yere karbon fiber kaplama yap bence cok guzel durur.Ben alirsam ilk basta her tarafini kaplamayi dusunuyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hic aklimda yoktu bu, şık durabilir aslında. Başka kaplamalar var mi, bi de bu kaplamalar ne kadardir hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Hic aklimda yoktu bu, şık durabilir aslında. Başka kaplamalar var mi, bi de bu kaplamalar ne kadardir hocam?

Valla bitek karbon fiber yapmayi dusundugun icin ona baktim . Fiyati 2 metresi 12 liraydi heralde ggde.

• Ucuzmus da, youtubedan biraz baktim ama nasil durar merak ediyorum yaparsan SS ekle hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: avatar78

Ucuzmus da, youtubedan biraz baktim ama nasil durar merak ediyorum yaparsan SS ekle hocam

Hocam benden bekleme ... Daha laptobu alamadim . Ogrencilik iste dededen bekliyoruz

• Ben de daha degil zaten, en erken 2 haftasi var daha arastiriyorum

• Nerelerde bulabiliriz bunu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cübbeli gandalf

Nerelerde bulabiliriz bunu?

Karbon fiber ,araba tuningcilerde bulunur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.