Şimdi Ara

a4 xl 750 bh vs razer diamondback 3g ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.827
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • iki mouse arasında karasız kaldım.razer ın fiyatı neredeyse a4'ün iki katı.Bu fiyat farkını vermeye değer mi?Razer'ın mouseları sağlam mıdır?yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• kesinlikle değer. üstüne biraz daha koyabiliyorsan deathadder al. ha alamam diyorsan 2. el deathadder al yine al. ama diamondback'te kötü değildir hani.
  • diamondback alcağına deathadder,salmosa,abyssus'dan birini seç üçü de daha iyidir.
  • diamondback kotu degildir ve kesinlikle fiyat farkini hakeder.fakat bende arkadaslara katiliyorum eger ustune biraz daha ekleme sansin varsa deathadder veya copperhead al.razerin 2 efsane mousesi
  • Hocam tabii ki Razer al arada dağlar kadar fark var. Ben de uzun süre X7 kullanıcısıydım ama geçen hafta Hızlıal da Razer fiyatlarında kampanya olunca ben de Deathadder aldım hem 2 günde geldi hem de ciddi anlamda farklılık yaratıyor. Tuşları çok daha hassas ve seri atış imkânı sağlıyor. Özel yapısı sayesinde eli terletmiyor kaymıyor, makroları var vs.. Kısaca Razer kesinlikle fiyatına değiyor üstad, hizlial da fiyatlar iyi üstelik kargo 1 Tl ahanda sana link:

http://www.hizlial.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/razer-diamondback-3g-1800-dpi-mouse-frost-blue_30.025.0421.0006.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: çomak parmak

Hocam tabii ki Razer al arada dağlar kadar fark var. Ben de uzun süre X7 kullanıcısıydım ama geçen hafta Hızlıal da Razer fiyatlarında kampanya olunca ben de Deathadder aldım hem 2 günde geldi hem de ciddi anlamda farklılık yaratıyor. Tuşları çok daha hassas ve seri atış imkânı sağlıyor. Özel yapısı sayesinde eli terletmiyor kaymıyor, makroları var vs.. Kısaca Razer kesinlikle fiyatına değiyor üstad, hizlial da fiyatlar iyi üstelik kargo 1 Tl ahanda sana link:

http://www.hizlial.com/bilgisayar/bilgisayar-bilesenleri/razer-diamondback-3g-1800-dpi-mouse-frost-blue_30.025.0421.0006.htm

Bu saydığın özellikler X7 dede var değmez bir mausa okadar para vermeye bende yeni 750BH sipariş ettim Gigabyte M8000 ile aralarında kalmıştım öncedende a4 kullandığım için çift tıklama tuşuna alıştım yeniden a4ü tercih ettim gelince yorumumu yazarım buraya.

• @exFAT
    Hocam ben de A4 tech kullanıyorum ama Razer kullanan arkadaşlarımda var. Param olsa ben de razer alırım kesinlikle büyük kalite farkı var kullanımda....
  • quote:

Hocam tabii ki Razer al arada dağlar kadar fark var. Ben de uzun süre X7 kullanıcısıydım ama geçen hafta Hızlıal da Razer fiyatlarında kampanya olunca ben de Deathadder aldım hem 2 günde geldi hem de ciddi anlamda farklılık yaratıyor. Tuşları çok daha hassas ve seri atış imkânı sağlıyor. Özel yapısı sayesinde eli terletmiyor kaymıyor, makroları var vs.. Kısaca Razer kesinlikle fiyatına değiyor üstad, hizlial da fiyatlar iyi üstelik kargo 1 Tl ahanda sana link:

Tavsiyelerinize uyup hızlıaldan deathadder 1800 dpi siparişi verdim.Link için teşekkürler.Cevaplayan arkadaşlara teşekkür ederim.İnşallah memnun kalırım.

• neden 1800 dpi sipariş ettin?3500 dpi olanı da var biraz daha geliştirilmiş versiyon hem de arada 10$ fark var.ben ondan aldım bugün.
  • Bide 1800 dpi, razer markası bence çok pohpohlanan bir marka o yüzden hangi mausu çıkarırsa hemen oo süper manyak maus gerçek oyuncuların sahip olması gereken bir maus gibi yorumlar yapılıyor şimdi bu mausa bence 70 tl verilmez bu linktekihttp://bit.ly/bGfwlN X7 bile 3600 dpi çözünürlüğe sahip ve bence kullanılan teknolojiler o 70 tl lik mausdan daha üstün

Resimlerihttp://bit.ly/aFG0B6

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Starborn -- 28 Nisan 2010; 1:15:32 >

• 3 yıl boyunca x750-f kullandım bozulduğu için deathadder v2 aldım şunu söyleyebilirim kalite,ergonomi olarak arada çok büyük fark var hele o x7 serisindeki x3 tuşu yok mu hiçbir işe yaramamasına rağmen her mouse'a o tuştan koyuyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auspexa -- 28 Nisan 2010; 1:23:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stealthmass

3 yıl boyunca x750-f kullandım bozulduğu için deathadder v2 aldım şunu söyleyebilirim kalite,ergonomi olarak arada çok büyük fark var hele o x7 serisindeki x3 tuşu yok mu hiçbir işe yaramamasına rağmen her mouse'a o tuştan koyuyorlar

Ben o tuş sebebiyle A4 den vazgeçmiyorum ayrıca o tuş sadece 3x tıklamaya yaramıyor programı ile istediğin işlevi atayabiliyorsun kullanmayı bilene.
  • Razer alıpda mağdur olanı görmedim
  • 3X tuşuna ulaşmak oldukça çok zor ve maalesef A4TECH bazı mouselar için windows 7 sürücüsü çıkartmadığından işlev atamak mümkün olmadı Windows 7'ye geçmeden önce XP'de o tuşla epey uğraşmıştım ama çok daha yavaş ateş ediyordu Razer'daki gibi 'DELAY' seçeneği yoktu.Ek olarak yandaki tuşların yeri de çok kötüydü deathadder'da çok daha rahat.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Auspexa -- 28 Nisan 2010; 16:55:58 >
  • XL-750BH mausum geldi elime tam oturdu soldaki tuşları kopyala yapıştır yaptım 3x tuşunu 2 xe dönüştürdüm 3x de sorun olabiliyor kullandığım yerlerde, A4 tekin klasik 800 dpi mausundan sonra bunun yüksek dpi modlarına alışmak zor olucak. Elime oturması çok hoşuma gitti elimi rahatlattığını söyleyebilirim internetten yeni sürücüsünü indirdim dpi değiştirdiğimde ve ek tuşları kullandığımda alt sağ köşede küçük bir bildirim çıkıyor hangi modda olduğum ve hangi işlev tuşunu kullandığım hakkında eskisinde yoktu.Oscar yazılımı çok hoşuma gitti hertürlü ayarı yapıp mausun dahili belleğine yükledim led renkleri dahil.
    @thelastoutlaw umarım sende mausundan memnun kalırsın.
  • quote:

neden 1800 dpi sipariş ettin?3500 dpi olanı da var biraz daha geliştirilmiş versiyon hem de arada 10$ fark var.ben ondan aldım bugün.

hızlıalda kalmamıştı indirimli olduğunu görünce bende 1800 dpi olanından aldım.Herhalde aralarında çok büyük fark yoktur?
    @exfat sağolasın ,umarım sende memnun kalırsın
  • Link Diamondback siz DeathAdder diyorsunuz anlamadım? :D O linkteki diamondback mı? Öyleyse alan var mı güvenli midir hızlıal?

• a4tech xl 750 bf ye hiç bulaşma.bozuluyor a4tech mouselar , 3 ay önce bir tanesini eskittim.3 ay dayandı mouse, çokta temiz kullandım ama nedense kablosunda temassızlık oluştu.a4tech önermem.

paraya kıyabiliyorsan deathadder al
  • değer
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.