Şimdi Ara

A4 Tech XL740K ayarlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Elimde oscar xl740k var.Call of Duty 4 oynuyorum.Oyun için buton tepki süresi, rapor oran ayarı ne olmalıdır?Makro denen şey nedir?Oyuna katkı sağlaması açısından yardımda bulunursanız sevinirim.Teşekkürler..

• bu ayarlardan anlayan arkadaşlara sesleniyorum yardımm!!
  • Tuşun tepki süresini ne kadar azaltırsan o kadar hızlı cevap verir. Rapor oran ayarı zaten programında yazıyor. Hızlı bilgisayarda hızlı rapor oranı ile ilgili bir şeydi. Pek kurcalama onları. Makro : örneğin oradan ayarlayıp yandaki tuşlardan birine basarsan 180 derece dönüş yapabilirsin.
  • teşekkürler cevabın için.peki merminin az sekmesi için makrodan bi ayarlama yapabilirmiyim??buton tepki süresini azalttım 3ms yaptım saol verdiğin bilgiler için:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cetin2034 -- 2 Eylül 2009; 20:10:41 >
  • Merminin az sekmemesi için ben kullanıyorum bir makro. Hazır makrolarda "Time Delay for Each Bullet" adlı makro bu işe yarıyor. Basılı tutunca anlarsın. Bu makroların çoğu CS için ama.
  • bu makroyu nasıl kullanacağım sol click ile mi? yoksa 4.butona koyup mu kullanacağım?
  • İstediğin tuşa atayabilirsin.
  • sol clicke atayamıyorum sorun orda
  •  A4 Tech XL740K ayarlar

5.tuşa koydum 180 derece dönmeyi mesela. Ama 1.tuş yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetin2034

A4 Tech XL740K ayarlar

5.tuşa koydum 180 derece dönmeyi mesela. Ama 1.tuş yok

Abicim 1. tuş click'dir ona herhangi bir macro atayamazsın veya click goverini degiştiremezsin.
  • hmm teşekkürler
  • arkadaşlar bu mousede ki ak47 için sekmeme ayarı komutlarını verirmisniz?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.