Şimdi Ara

a4 Tech PK-635M kurulum sorunu...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
37.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kamerayı kuruyorum faakat bana en sonda

^^Sürücü yüklenemiyor çünkü dijital olarak imzalanmamış yada gerektiği gibi imzalanmamış Donanım satıcınızla görüşün^^

Bu şekilde bir yazı çıkıyor arkadaşlar ne yapmam lazım ??

Sorun nerde yardımcı olur musunuz??

• Kameranın yeni drıverini sitesinden veya birçok forumdan indirebilirsiniz,yada satıcınızdan yeni bir drıver kopyası isteyiniz.

quote:

Orjinalden alıntı: manisa7771

arkadaşlar kamerayı kuruyorum faakat bana en sonda

^^Sürücü yüklenemiyor çünkü dijital olarak imzalanmamış yada gerektiği gibi imzalanmamış Donanım satıcınızla görüşün^^

Bu şekilde bir yazı çıkıyor arkadaşlar ne yapmam lazım ??

Sorun nerde yardımcı olur musunuz??
  • ayni kameradan bendede var baska bilgisayarda kamerayı calistirdim fakat kendi bilgisayarimda calistiramadim obur bilgisayarda nasil calistirdigimi tarif edeyim belki faydasi olur 1- once cd den programin kurulusunu calistir ve sinamayi gecemedi desede devam diyorsun ve son u tıklayip programi kapatiyorsun 2- kamerayi usb ye takiyorsun yeni donanim bulundu derse cikan program kurma sihirbazindan internetten bulmayi isaretle devam et o programi kendi bulup kuruyor program kurulup son a tıkladiktan sonra bilgisayari kapat ac kameranin calismasi gerekiyor ama 3- benimki gibi usb taninmiyor derse valla ben ne yaptiysam bir turlu calistiramiyorum o konuda banada yardim lazim insallah ilk yoldan sen calistirirsin
  • aynı kameranın aynı sorunu bende de var 3 gundur ugrasıyorum hala cozemedım .roboo senın dedıgını de yaptım ama nafıle .bu sefer de ''look 316s drıver installatıon driver disk... uzerındekı vvftprpav303.ax dosyası gereklı'' dıyor. onu da bulamıyorum takmadıgım drıver cd sı kalmadı.ne ıs anlamadım.cozen varmıdır acaba???
  • Ben de aynı sorunla karşılaşıyorum. İşin ilginci daha önce sorunsuz kullanıyordum.
    Bilgisayara format attım (daha doğrusu acronis den eski image i yükledim). Yeniden sürücü yüklemek istediğim zaman aşağıdaki uyarıyı alıyorum. Tahminim sorun windows dan kaynaklanıyor. Yapılan güncellemeden olabilir ama hangisi olduğunu bilmiyorum.
     a4 Tech  PK-635M  kurulum sorunu...

quote:

Orjinalden alıntı: apoery

aynı kameranın aynı sorunu bende de var 3 gundur ugrasıyorum hala cozemedım .roboo senın dedıgını de yaptım ama nafıle .bu sefer de ''look 316s drıver installatıon driver disk... uzerındekı vvftprpav303.ax dosyası gereklı'' dıyor. onu da bulamıyorum takmadıgım drıver cd sı kalmadı.ne ıs anlamadım.cozen varmıdır acaba???

apoery siz çözebildiniz mi sorunu?

• sorunu soyle cozdum. artık ugrasmaktan gına gelmıstı.bende bastım formatı.daha onceden boyle bı sorun yoktu demıssın ya orası gozume carptı. bu ısın altında vırus prog. olabılır.bıde wındos u
    kurduktan sonra her prog dene dogru calısıyomu dıye. sonra ımage yap.
    quote:

Orjinalden alıntı: psychedeliczade

Ben de aynı sorunla karşılaşıyorum. İşin ilginci daha önce sorunsuz kullanıyordum.
    Bilgisayara format attım (daha doğrusu acronis den eski image i yükledim). Yeniden sürücü yüklemek istediğim zaman aşağıdaki uyarıyı alıyorum. Tahminim sorun windows dan kaynaklanıyor. Yapılan güncellemeden olabilir ama hangisi olduğunu bilmiyorum.
     a4 Tech  PK-635M  kurulum sorunu...

quote:

Orjinalden alıntı: apoery

aynı kameranın aynı sorunu bende de var 3 gundur ugrasıyorum hala cozemedım .roboo senın dedıgını de yaptım ama nafıle .bu sefer de ''look 316s drıver installatıon driver disk... uzerındekı vvftprpav303.ax dosyası gereklı'' dıyor. onu da bulamıyorum takmadıgım drıver cd sı kalmadı.ne ıs anlamadım.cozen varmıdır acaba???

apoery siz çözebildiniz mi sorunu?

• http://rapid$hare.com/files/156150432/VvftPrpav303.ax

$ yı S yapın

Aradgınız klasör " VvftPrpav303.ax " gözat deyin bunu gösterin olacakdır.
  • İlk önce tamamını kaldır daha sonra her şey yeniden kur ve adımları uygula ilk istediği dosya Drivern içinde diğerleri Windows klasöründe klasöründe bakacağın yerler Windows ana dizini, system32, system32\ReinstallBackups\0005\DriverFiles\Language eğer bulamazsan dosyanın adını bu klsaörde arattır sorun çözülecektir
    Denenmiştir.
  • slm arkadaşlar bende bu webcamı (A4 TECH PK-635M MİKROFONLU WEBCAM) almayı düşünüyorum.

Bilgisayar P4 386 mı ne? sizce Hangisini alayım.

Yoksa bunumu (INCA IC-3562 DİVX KAYIT YAPABİLEN + RESİM ÇEKME BUTONLU WEBCAM ) alayım
  • aynı sorun bende de var... :D
  • çok teşekkürler a.allen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dehsset -- 30 Ocak 2009; 0:54:11 >
  • arkadaslar,aynı sorundan bende çektim ama azimle başardım:)...şöyle anlatim:
    ilk olarak inad edeceksiniz...ne kadar yüklenemiyor desede sizi bu yıkamayacak...
    sonra,bilgisayar dosyaları tek tek önünüze çıkaracak..'....' dosyası yüklenemiyor gibi..
    sizde o dosyanın tam adını c bölümü genelinde arama yaparak hepsini tek tek bulacaksınız...teker teker yönlendireceksiniz...bir nevi driver cd sinin elinden tutup dolaşmaya çıkarmak gibi:)tek tek ugrascaksınız ki sonucda mutlu son:D...ben yaptım zor diil....kolay gelsin...
  • Arkadaşalar CaremaH\XP64_VISTA\Filter\VvftPrpav303.ax diye yol gösterin kurar. XP driverların içerisinde 64 bit için filtre yok. Aynı cd içerisinde vista için olan sürücü klasöründe var. Hadi kolay gele
  • çıldırmak üzereyim. SES gitmiyor karşı tarafa lütfen birisi yardımcı olsun
  • çıkanların hepsini iptale tıkladığınızda sonunda kuruluyo azimle şıçan duvarı delermiş ata sözü geldi aklıma bunu yapınca... :D:D:D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.