Şimdi Ara

A4 Tech Bloody V7 Gaming Mouse (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
9
Favori
135.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar tuş tepki süresi ne kadar ? Kutusunda 3ms yazıyor ama yorumlarda 1ms falan deniliyor anlamadım ?
  • Sokaliptüs kullanıcısına yanıt
    Bloody serisinin hepsinin 1ms olması lazım. Kutusunda 3ms yazdığına emin misin? Bi de hangi model?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyDemiJohn

Bloody serisinin hepsinin 1ms olması lazım. Kutusunda 3ms yazdığına emin misin? Bi de hangi model?

Bir arkadas almis kutusunda 3ms yaziyor ve vatan bimeks sitelerinde de ayni sey yaziyor.Bloody v7 den bahsediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Bi yanlışlık vardır. v7'nin tepki süresi kesin 1ms.
  • quote:

Bi yanlışlık vardır. v7'nin tepki süresi kesin 1ms.

Anladim.Bloody v7m diye bir mouse var bir farkimi v7 ile ?

v7m'in skatezleri farklı, metal olması lazım.
  • quote:

v7m'in skatezleri farklı, metal olması lazım.

Anladim sagol

• v5 aldım hepsiburadadan 73 liraydı. ama sanıorım makrosu core3 olan v7m serisi 113 liraydı onu mu alsaydık ne diyorsunuz? çünkü makro zaten 20 dolarsa 50 lira eder.

v7m v5 ten daha kaliteli bir model mi? yoksa özünde aynılar mı?
  • dOmi D kullanıcısına yanıt
    makro kullanıyorsan alabilirdin ama v5 ile v7 arasında temelde fark yok. sadece v7m'in skatezleri metal. makro senin için elzem değilse ve v5 eline oturduysa, rahatsa bence daha fazla para harcamana gerek yok.
  • quote:

makro kullanıyorsan alabilirdin ama v5 ile v7 arasında temelde fark yok. sadece v7m'in skatezleri metal. makro senin için elzem değilse ve v5 eline oturduysa, rahatsa bence daha fazla para harcamana gerek yok.

Hocam şimdi baktım da t6 modeli de çok güzek duruyor...

• dOmi D kullanıcısına yanıt
    Ben v7 aldığımda o seri daha yoktu, sonradan çıktı. Onların teknik özelliklerini tam bilmiyorum ama çok fark olduğunu da sanmıyorum. Bence seçim daha çok kişisel tercihlere dayanıyor.
  • ben a9 kullanıyorumda go için konuşma ayarını macro tuşlarından birine yapıyorum sesim kesik kesik ya da donuk olarak geldiğini söylüyorlar bilgisi olan biri yardım edebilir mi
  • Arkadaşlar merhabalar.

Yaklaşık 5 aydır V7 kullanıyorum. Aliexpress üzerinden Razert goliathus control edition yani şu linkteki mouse pad'i aldım. Maalesef fare mouse pad üzerinde çalışmadı. Bir arkadaşın başka bir mouse pad'ini getirdim fakat onda da çalışmadı. Sadece şu an kahverengi ahşap masa üzerinde çalışıyor. Onda da masa çabuk kirlendiği için takılmalar oluyor. Ne tür bir mouse pad önerirsiniz? Sanalmarketim qck+ çalışır mı acaba?

Teşekkürler.

• Auto Recoil Suppression özelliğini yani silahın sekmesini engelleme özelliğini kullanmak için çekirdek 3 mü gerekiyor yoksa ayrı ayar yeri mi var?
  • evet çekirdek 3'ü satın almak gerekiyor. ama 1000 tıklamalık bedava deneme hakkı var. ayrıca belirtiyim, o geri tepme önleyicisi reklamı yapıldığı gibi çalışan bir şey değil. makro kullanmıyosanız core 3'ü satın almak gereksiz. hatta bence makro kullanıyorsanız başka marka bir fareye bakmak daha iyi olacaktır.
  • quote:

evet çekirdek 3'ü satın almak gerekiyor. ama 1000 tıklamalık bedava deneme hakkı var. ayrıca belirtiyim, o geri tepme önleyicisi reklamı yapıldığı gibi çalışan bir şey değil. makro kullanmıyosanız core 3'ü satın almak gereksiz. hatta bence makro kullanıyorsanız başka marka bir fareye bakmak daha iyi olacaktır.

g100s aldım yazın, başlarda iyiydi ama daha şimdiden sol tık basmıyor, zorlamak gerekiyor. Hangi fareyi alayım sizce? Çift tık sorunu olmamalı
  • HolyDemiJohn kullanıcısına yanıt
    Bu fiyatlarda daha iyi mouse varmi ki alinacak ?

• piyasada o kadar çok marka-model var ki ne desem bilemedim. zaten öyle çok da hakim değilim konuya ama geçen arkadaşa g300s tavsiye ettim, şimdilik çok memnun. ben daha denemedim ama en kısa zamanda memlekete gittiğimde arkadaşa uğrayıp bi denemek istiyorum fareyi. onun dışında dediğim gibi piyasada çok seçenek var, biraz araştırıp, kullanıcı yorumlarına bakarak içinize en çok sineni almanız bence en iyisi.

ayrıca logitech'in müşteri hizmetlerinin çok iyi olduğu söyleniyor. onlarla iletişime geçerseniz sorununuza bir çözüm bulabilirler.
  • HolyDemiJohn kullanıcısına yanıt
    Ben nedense hic begenmedim g300 u bloodyler daha iyi duruyor.Gigabyte mouselara bakarim olmadi.

• adamların zibilyon çeşit faresi var. hangisini alacağımı şaşırdım. en son kablosuz r8 modelinde karak kıldım ama gecikme vs. yok deniyor. doğru mudur ? ayrıca pile ihtiyacı yokmuş, yani dahili li-ion pili varmış içinde ve de şarj edilebiliyormuş. kullanan varsa baratya ne kadar gidiyor ? gecikme olayı nasıl ? bir de kablolu olarak da kullanılabiliyormuş, kullanımı sınırlar mı acaba. adamlar usb uzatma kablosunu bez sargılı, şarj kablosunu plastikten yapmışlar
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.