Şimdi Ara

A4 Tech Bloody V7 Gaming Mouse (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
9
Favori
135.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu gun vatan dan metal ayakli olanini siparis ettim. İns dogrudur plastik gelmes. Core 3 aktif metal ayak. 99 tl di alacak arkadaslara uygun olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar az önce vatandan gun3 v7 modeli aldım. core 3 aktif değil anladığım kadarıyla aktive etmeye gerek var mı sizce genellikle cs:go oynuyorum. Mouse'a ait yazılımı kurdum başka da pek bir ayar yapmadım. Sniper Mode hakkında da bilgi verirseniz sevinirim.
  • iNFeRNuS kullanıcısına yanıt
    Yazilimi aktif olan versiyon uda v7 nin vatanda 99tl di. Yani dolar olRak ekstra almaktan daha karli galiba. Bildigim kadariyla macro yapmicaksan core 3/e gerek yok. Dpi button ve 2 li 3 li atis yapilabiliyor core2 de. Fps oynuyorsan insan merak ediyor ama acaba makro ile daha iyimi oynuyacam diye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar benimde bir sorum var ben claw tipi tutuyorum mouseu. Bloodv7 de cok sorun yaratirmi bana ? Yaratacaksa iptal edecem siparisi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben vatandan aktif edilmemişi 72 TL'ye aldım. Altı metal olmayanı yani. Ancak bu bile gayet fark etti. Çok beğendim cidden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanxtiN

Arkadaslar benimde bir sorum var ben claw tipi tutuyorum mouseu. Bloodv7 de cok sorun yaratirmi bana ? Yaratacaksa iptal edecem siparisi.

Sizin için denedim bir sorun yok gibi ama palm tipi daha iyi kavrıyor orası kesin.
  • Bu sniper mode hakkında bilgi verebilecek var mı? Ben bir farkını göremedim de?
  • arkadaşlar bloody v 5 programını yükledikten sonra farem sapıttı. normalde 1 e tıkladığımda tek tıklama, n tuşunda 2 tıklama, 3 tuşunda 3 tıklama olurdu. şimdi n e tıkladığımda hiçbir şey olmuyor. 1 ve 3 çalışırken, n çalışmıyor. 1 de kırmızı, n de yeşil, 3 de sarı ışık yanıyor biliyorsunuz. ama n e tıkladığımda hiçbir şey olmuyor. ışık dahi değişmiyor. hepsi bir yana, v5 programında butonlara tıkladığımda 1, n ve 3 gözükmüyor. ne yapmam lazım. nasıl sıfırlayabilirim her şeyi. fare'nin kendi hafızasını sıfırlamam gerekiyor.
  • unreminical aynısı harfi harfine aynısı bana oldu bende düzeltemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tacsizkral52 -- 15 Ocak 2015; 0:25:29 >
  • Beyler artık konuya crack ile ilgili mesaj atmayın. Tek tek itinayla şikayet ediyorum.
  • Virus paylasilmasi olanagi yuksek haberiniz olsun. Almayin kimseden crack dosyasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar
    Bu fare ile Everest DLM 500 arasında kaldım vatanda şuan core 3 aktif 103 tl. Dlm de 91 .
    İncelemeleri izledim 2side çok hoş karar veremiyorum sizin bana tavsiyeniz hangisi olurdu ?
  • Beyler hala 1000 tık sorununu ortandan kaldırmak için driveri kurmayın olur biter hem sonsyz 3 tık kullanabilir ve her oyunda tüm tuşları kullanabilirsiniz. Çoktan kurduysanız driveri geçmiş olsun silince düzelmiyo. (Ben yaptım çalıştı)
  • HolyDemiJohn kullanıcısına yanıt
    bro aldığıma bin pişmanım ben kendi paramla aldım bu moseyi a4 tech bloody seri mouselerde yükledikten sonra macro su için lisans istiyor 20$ oda o yüzden pişmanım yani
  • arkadaşlar mausla programını satın aldım rpg için oscar macro yu nasıl kullanacaz elder scrool online oynuyorum macro atamalarını oyuna göre nası yapacam ?
  • İmdat :/

DriverMax ile sürücü güncellemesi yapıyordum, USB sürücülerini güncelledi, sonra bloody mousem çalışmaz oldu. Programını silip yükledim sorun ondan mı diye (ne alakaysa) işe yaramadı doğal olarak. USB'sini taktığımda "multifuction aygıt sürücü bulunamadı" yazıyor, ne yapmam lazım bilen var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Varrak

İmdat :/

DriverMax ile sürücü güncellemesi yapıyordum, USB sürücülerini güncelledi, sonra bloody mousem çalışmaz oldu. Programını silip yükledim sorun ondan mı diye (ne alakaysa) işe yaramadı doğal olarak. USB'sini taktığımda "multifuction aygıt sürücü bulunamadı" yazıyor, ne yapmam lazım bilen var mı ?

sanırım nikini yedin
  • arkadaşlar merhaba v7ma modelini bugun aldım 3200dpi diyordu özelliklerinde benim 2000dpi mauseden daha yavaş. driverini yükleyince ayarlanır diye düşünüyorum ama kutudan cd çıkmadı sitesine baktım klavye, kulaklık, v5 ubgrade ve mause tıklama testi gibi alakasız driverler mevcut başka birşey yok bu ayarları yapabileceğim driveri nerden bulabilirim
  • http://bloody.tw/en/Download.php

Burdan Bloody5'i indirmen lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HolyDemiJohn

http://bloody.tw/en/Download.php

Burdan Bloody5'i indirmen lazım.

aynen onu yaptım dostum teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.