Şimdi Ara

A4 Tech Bloody V7 Gaming Mouse (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
9
Favori
135.318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben parasını verip yaptım dün gece saolasın. Fakat macro sıkıntım var CS GO için macro bulamıyorum internetteki videolar tutmuyor videodaki gibi olmuyor hiç bir şekilde bu konuda yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
  • hatırlaa H kullanıcısına yanıt
    Onla ilgili bi fikrim yok. Kolay gelsin.
  • Bu mouse sadece fps oyunları içinmi geçerli yoksa dota 2 lol knight online oyuncularıda makro kullanımıla yararlanabilirmi bi de dpi ayarlama core geçişleri dışında makro için kaç tuş atayabiliyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertygtt1 -- 5 Eylül 2014; 21:37:07 >
  • ARKADAŞLAR 13 DOLAR VERİP AKTİVE ETTİM PAYPAL ÜZERİNDEN ÖDEME YAPTIM ÖDEMEDE SORUN YOK ANCAK " Undelivered Mail Returned to Sender " BAŞLIKLI BİR MESAJ ALDIM İÇİNDE BLD DOSYASI YOK LÜTFEN YARDIM EDİN PARAYI ÇEKTİ DOSYA GELMEDİ 2 TANE DOSYA GELDİ ANCAK BLD UZANTILI DEĞİL MESAJDA ODEMEYLE İLGİLİ TÜM BİLGİLER GEÇİYOR ANCAK DOSYA YOK LÜTFEN YARDIM EDİN...

FACEBOOK LINK:https://www.facebook.com/profile.php?id=100004434916123 LÜTFEN ACİL YARDIM.

NOT: KENDİ SİTESİNDEN ALDIM.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Feuille Dor -- 17 Eylül 2014; 16:52:59 >
  • Feuille Dor F kullanıcısına yanıt
    YOUTUBE DA TURKCE BİR VİDEO VAR SATIN ALIMDAN SONRA NEYİN NASIL YAPILDIĞI İLE İLGİLİ..
    2 TANE MAİL GELİYORMUŞ...
    1 İ HEMEN DİĞERİ SAAT FARKINDAN ÖTÜRÜ BİR SÜRE SONRA....
    VİDEOYU İZLE BAKALIM İÇİNDEN ÇIKABİLECEK MİSİN İŞİN...
  • ekksl6 E kullanıcısına yanıt
    TEŞEKKÜR EDERİM YANLIŞ BİR İŞLEM YAPMAMIŞIM GECE 1 İLE 6 ARASI TEKRARDAN KONTROL EDİCEM MAILİMİ UMARIM BİR SORUN OLMAZ...
  • arkadaşlar bir sorum olucak bu bloody marka mouse ları inceledim. çok fazla çeşidi var kendi sitesinde v serisiyle (v1,v2,v3...v8) ilgili olan kısımda pek birşey anlatılmamış fakat bloody a9 tanıtımı güzel yapılmış tabiki ingilizce.. sizden ricam siteye bakıp bana v7 mi yoksa a9 mu hangisini tercih edeceğinizi söylemeniz. fiyatlarına bakarsak a9 daha ucuz ama daha yeni çıkmış ve özellikleri daha iyi gibi görünüyor sanki.. buna ramen v7 nin fiyatı daha yüksek anlam veremedim ???

sitenin linki:http://www.bloody.tw/en/products.php?pid=10

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dölavua -- 28 Eylül 2014; 2:27:21 >
  • dölavua D kullanıcısına yanıt
    o tanıtımın öyle uyduruk görünmesinin sebebi ilk çıkardıkları seri v serisiydi. o zaman görmen lazımdı siteyi. nerdeyse bilgi namına hiçbir şey yoktu. sonradan bi anda model patlaması yaptılar, o zaman da işte öyle janjanlı tanıtımları yapmaya başladılar. o tanıtımlara bakma, bütün fareleri arasında çok ciddi teknik farklar yok. şöyle kısaca bi göz attım v7 de a9 da 70 lira civarı bulunabiliyor. bence hangisi gözüne hoş gelirse eline daha uygun olduğunu düşünüyosan onu seç. teknik olarak özelliklerinden pişman olmazsın.
  • yorumlarınız için teşekkür ederim arkadaşlar.. madem hepsi aynı a6 nın tipi hoşuma gitti sipariş verdim umarım memnun kalırım. aslında dün bimekse gitmiştim v7 tek kalmıştı alıcaktım ama kutusunu talan etmişler üst kapağını yırtmışlar büyük ihtimalle daha önce alınmış iade edilmiş o yüzdende satılmıyor tek kalmış. ama adamların umrunda değil satmak üzere koymuşlar tezgaha ilgisizler bide bekledim 15 dk sorabilmek için.

ultracore 3 için crack var diyolar ama sonradan sıkıntı çıkarıyormuş diye okudum bi yerde... yazılıma 20 $ vermem zaten düz kullanırım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dölavua -- 28 Eylül 2014; 14:36:52 >
  • A4 TECH F5 V-TRACK

Tavsiye edermisiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibraxi

A4 TECH F5 V-TRACK

Tavsiye edermisiniz ?

Ben cs go icin almayi dusunuyorum ama hicbiyerde bulamadim :S Internetten alisveris yapmadigimdan herhalde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ThiefInShadows

quote:

A4 TECH F5 V-TRACK

Tavsiye edermisiniz ?

Ben cs go icin almayi dusunuyorum ama hicbiyerde bulamadim :S Internetten alisveris yapmadigimdan herhalde

Vatanda var.... 55TL görünüyor
    Farklı bir ürün arayışındayım.. Herkes farklı bir şey söylüyor..

Gönlüm Razor almak 100TL Ote yandan garantili üründe var vatanda 55TL
  • Bloody v7 üç çeşidi varmış onu ögrendim biri v7 v7m v7ma bunlar arasında ne tür farklılar bulamadım yardım istiyorum bilgili arkadaslardan fiyat olarak farklılar çünkü 80 100 120 olarak degişiyorlar

v7 v7ma v7m

• darkmowen kullanıcısına yanıt
    v7 ile v7m arasındaki fark farenin altındaki padler. v7ma diye bi seri yok büyük ihtimalle core 3'ün aktif olduğnu belirtmek için sonuna a koymuşlar.
  • HolyDemiJohn kullanıcısına yanıt
    ama linklerde fiyat farkları var ve google cıkıyor ve fare altı pad ne demek biraz açıklar mısınız cahilimde bu konularda
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ThiefInShadows

quote:

A4 TECH F5 V-TRACK

Tavsiye edermisiniz ?

Vatanda var.... 55TL görünüyor
    Farklı bir ürün arayışındayım.. Herkes farklı bir şey söylüyor..

Gönlüm Razor almak 100TL Ote yandan garantili üründe var vatanda 55TL

A4 Tech mouselarımda genel sorun belirli bir süre sonunda deforme oluşu, kaplamanın soyulmasıydı. Bu modelde de böyle bir sorun var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Arkadaşın pad dediği fare altındaki skatezler... yani kaydırıcılar..
    yeni modellerde metalimsi bir malzeme kullanıldığından uzun ömürlü sürtümeye dayanıklılar...
    gerçi kullanılan mouse pad e de dikkat etmek lazım...
    aldığım bi pad 3 ayda razer mouse umun skatezlerini eritmişti...
    padı değiştirdim 1 yıl gitti...falan filan sonra razer de teklemeye başladı bloody 8 e geçtim....
    vakit bulursam da core açmak için program bulmaya çalışıcam :)
    o fiyat farkı core 3ü aktif etmelerinden kaynaklanıyor. farenin programının bazı özellikleri için ekstra ücret istiyor a4tech. ki bence gereksiz. skatezleri üstteki bi arkadaş anlatmış.
  • bir halta yaramaz bu mouse malzeme kalitesi berbat kullanalı 15 gün olmadı bloody v3 butonların parmak bastığım yerlerinin rengi değişti, ayrıca mouse üzerine hafif bastırınca mouse hareket etmiyor. CS oynarken farkettim bu durumu ilk başlarda çözemedim neden hareket etmiyor bu mouse butona basılı tutarken diye sonradan çözdüm. vatandan almıştım fiyat uygun diye yarın iade edeceğim.
  • beyler v5 veya v7 arasında ne fark var ayrıca logitech g300 ile kıyaslarsanız ne dersiniz
  • 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.