Şimdi Ara

A4 Tech Bloody V7 Gaming Mouse (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
539
Cevap
9
Favori
135.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben v5 almak istiyorum fakat şu yazılıma para verme saçmalığı varsa hiç bulaşmayacağım..Hala aynı mı ?

1-Diyelim ki satın aldık,diğer markadardan daha güzel birşey mi sunuyor ?
    2-Bunun paralı yazılımla yaptıklarını diğer markaların bedava yazılımları da yapmıyor mu ?
  • İlla para vermenize gerek yok nette core 3 açma ile ilgili bir sürü yöntem var.Bende geçen hafta bloody v7 aldım ve aldığım gün core 3 ü açtım.

Şu an en güncel yazılımıyla beraber core 3 unlocked şekilde kullanıyorum tt mousepadle beraber güzel bir ikili oldular.

Core unlocked olayı aslında pekde gerekli değil core 2 de yeterli iş birazda el becerisinde olduğu için fare etkisi bir yere kadar.

A4 Tech Bloody V7 Gaming Mouse

• Farenin ayarlarını anlayabildiniz mi hocam,nasıl ayarlama yapılıyor,etkin bir şekilde kullanmak için ne yapmak gerekiyor?
    Bir süredir kullanıyorum,tasarımı ve ele oturuşu güzel.Normal bir fare gibi kullanıyorum.Bahsedilen ayarlamaları yapmaya denedim ama tam randıman alamadım bu geri tepme etkisi vsden.siz bir şeyler anlayabildiniz mi?
  • arkadaşlar bloody v3 modelini aldım sıkıntım şu sitesinden bloody 5 yazılımını indirdim program olarak core3ü kulanmama rağmen mausun modlarını seçemiyorum ..
    crack yapiyim dedim bloody 3 yazlımını indirdim kurdum bu sefer de mausu tanımıyor mause takılı olmasına rağmen bloody 5 tede lisance dosyasını kabul etmiyor ..
    bilen arkadaş varsa yardımcı olursa bu konuda çok sevinirim bana
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

arkadaşlar bloody v3 modelini aldım sıkıntım şu sitesinden bloody 5 yazılımını indirdim program olarak core3ü kulanmama rağmen mausun modlarını seçemiyorum ..
    crack yapiyim dedim bloody 3 yazlımını indirdim kurdum bu sefer de mausu tanımıyor mause takılı olmasına rağmen bloody 5 tede lisance dosyasını kabul etmiyor ..

İnternette nasıl yapıldığının anlatımı var hatta sitede bile anlatılmış!
    Bu işlemler sonucunda makro ve diğer ayarlara ulaşabiliyorsunuz yalnız çok detay olduğundan ince ayarlama zor.Ben halen tam çözemedim :D temel tekli,çift ve üçlü atışları zaten otomatikman size kullandırması lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: --STALKER--

quote:

arkadaşlar bloody v3 modelini aldım sıkıntım şu sitesinden bloody 5 yazılımını indirdim program olarak core3ü kulanmama rağmen mausun modlarını seçemiyorum ..

Bu işlemler sonucunda makro ve diğer ayarlara ulaşabiliyorsunuz yalnız çok detay olduğundan ince ayarlama zor.Ben halen tam çözemedim :D temel tekli,çift ve üçlü atışları zaten otomatikman size kullandırması lazım.

Hocam ben denedim ama olmuyor ne yapsam bloody v3 programini kurdum ama mauseyi görmüyor program İD nosu cikmiyor USB den bağlı oldugu halde mausu USB kablosunu takin diyor. Ama bloody v5 programında sorun yok mauseyi taniyor.v5 programından yapilamazmi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 15 Nisan 2014; 15:13:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: --STALKER--

quote:

Hocam ben denedim ama olmuyor ne yapsam bloody v3 programini kurdum ama mauseyi görmüyor program İD nosu cikmiyor USB den bağlı oldugu halde mausu USB kablosunu takin diyor. Ama bloody v5 programında sorun yok mauseyi taniyor.v5 programından yapilamazmi

v5 programı daha yeni olduğundan engellerdir diye düşünüyorum.valla hocam ben nette anlatılanlar gibi yapıp aktif ettim.sorun yok.ama dediğim gibi bahsedilen sonucu alamadım ya da ayarlarını yapamadım.normal mouse olarak kullanıyorum.şahsen g9x kullandım bir süre ondan daha iyi tutuş hissi veriyor diyebilirim.dizaynı hoşuma gidiyor,kullanı mı güzel.bu 1li 2li 3lü atışlar için zaten programa gerek yok.makro ve detayı için ise dediğim gibi netteki çözümlerden deneyeceksiniz artık.bilemiyorum neden valla nerden sorun oluyor :(

• bende v7 var da bedavadan nasıl aktive ettiniz.? ben bir yer buldum da genel olarak yorumları faremin Id si gitti vs diyor.((Koru korune 30-35 tl vermek istemiyorum.))
    Bana yardımcı olabilirmisiniz?
  • V3 almayı düşünüyorum da bunun core 3 yazılımını crackle bulabilir miyim acaba ?
  • ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM 15 DOLAR VERİP ULTRACORE3 AKTİVASYON KODU ALDIM MAİLE 2 TANE DOSYA GONDERDİLER AMAA BİLD DOSYASI OLARAK GÖZÜKMÜYOR LÜTFEENN YARDIMMMhttps://www.facebook.com/tuncer.sozeri.180?ref=tn_tnmn facebook adresimm LÜTFEN ACİL YARDIM !
  • farenin core 3 özelliği paralı olduğu için derhal vazgeçtim bana bf3 ve bf4 de macro yapması bedava olan ve bf3 ve bf4 de bedava macro yapabileceğim fare lağzım lütfen yazarsanız sevinirim yada herhangi link atarsanız
  • bu macro ayarlarını tam yapabılen oldumu ? bıde bu dpi 3000 yapınca oyunda sensıvıtıy ne yapmak lazım
  • V5.mouseumu satiyorum cok az kullandim ilgilenenler ilanima bakabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende bloody tl 8 mouse aldm 3 core etkinleştiremedim yardımcı olabilecek varmi ?
  • Kullananlar söylesin hele alak mı almayak mı?
  • Fps türü oyunları oynamayı seviyorsan kaçırma derim rpg veya mobada normal düzeyde kullanımı 2 aydır kullanıyorum başlarda biraz el ağrısı yapıyordu alışma sürecinde ama şuan oturdu elime
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shizuo Heiwajima

Fps türü oyunları oynamayı seviyorsan kaçırma derim rpg veya mobada normal düzeyde kullanımı 2 aydır kullanıyorum başlarda biraz el ağrısı yapıyordu alışma sürecinde ama şuan oturdu elime

Bilekten kullanıyorum, en çok moba oynarım. RPG'leri zaten gamepad ile oynuyorum
  • Merhaba bloody v7 nin lisansı alınca format attırırsak lisans özelliği gidermi ? Nasıl anlatsam diyelim format attırdık lisansı var formattan sonra tekrar mı lisans almamız gerekirmi ? @HolyDemiJohn
  • Beyler bloody 5 crack lazım lütfen
  • Yahu konu hoplayacak ama dayanamadım ilk defa mesaj yazıyorum belki de bir konuya . 28 Haziran 2014; 11:27:42 romjkex nickli arkadaş bloody mouse aldım core 3 etkinleştiremedim yardımcı olabilecek var mı diye sormuşsun burada sıkıntı yok, üzerine öğrenmişsin bir de ne güzel! Sonra gelip bunu paraya dökmek nedir bloody marka her mouse core 3 crack yapılır 5tl den ne demek ? Senin gibileri nasıl barındırıyorlar burada. İnsanlar burada bildiklerini paylaşmaya geliyor herkes faydalansın diye sen çakallık peşindesin. İlk defa böyle bir mesaj paylaşıyorum gerçekten dayanamadım kusura bakmayın. Bu arada yarın gidip ben de bloody v7 alacağım genel yorumları iyi tipi de hoşuma gitti bir de bloody klavye alıp set yapmayı düşünüyorum. İyi forumlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sturmxx -- 10 Ağustos 2014; 2:16:49 >
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.