Şimdi Ara

A34,S20FE,GT2 KULLANICI İNCELEMESİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar,a34 kullanıyordum fiyatının uygunluğu sebebiyle s20fe snapdragon modelinide aldım.Kardesimde gt2 var.Bu fiyat seviyesinde çok satan bu 3 teli sizler için inceledim.

A34

Ekran geniş

İşlemci ısınmıyor

Pil çok uzun dayanıyor

Ekranı s20feye göre bir tık daha parlak

Resim çekimi, ev içi ve düşük ışıkda iyi değil

S20fe

Daha premium hissettiriyor fakat daha ufak

İşlemci a34 e göre daha fazla ısınıyor

Ekran parlaklığı daha düşük

Resim kalitesi düşük ışık vs de a34 den 5 gömlek daha üstün gt2 dende iyi

Gt2

İşlemci ısınıyor

Ekran parlaklığı a34 ayarında

foto cekimi a34 den iyi

ekran ufak

65wt ile 33dkda full dolum

Ðüşük ışık, ev içi foto cekimi çok önemli değilse a34 alın derim uzun süre güncellemesi,Muazzam bir pil ömrü var dimentsy 1080 stabil calışıyor .

Foto çekimi önemli ise a34 e bulaşmayın.Gün ışığında dısarıda işinizi görür.

Sonuç,

Foto önemli ise alacağınız tel s20fe

Foto iş görsün detaya takılmam derseniz a34 alın.

Pil dayanımı,uzun süre güncellemesi,ekranın daha parlak olması ve enine daha geniş olması artısı a34ün

Gt2 özellikleri iyi görünmesine rağmen ekran ufak ve İşlemci ısınıyor arkadaşlar ısınamadım bu tele.

Bu yorumu genel kullanım için yaptım.Telde oyun oynuyorsanız diğer arkadaşların yorumlarınıda dikkate alınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi şubat -- 13 Temmuz 2023; 23:14:26 >

• samsung telefonlardaki mediatek ve exynos islemcilerin pil verimliligi ve ısınması acisindan farklar var mi ..

a34 ve a54 arasinda bole bir sıkıntı var zannedersem ..gene S ailesinde de millet exynos degil snapdragon alin diyordu .

• streamin S kullanıcısına yanıt

Exynos verimlilik açısından iyi değil.mediatekin dimentsy serisi çok övülüyor

• S20fe tam kamera canavarı ya adamlar yapmis ucuza da veriyorlar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.