Şimdi Ara

A320 Anakarta Ryzen 3600 Takarsam Ne Olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
3
Favori
3.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Videodaki Avustralyalı youtuber deniyor ve x570 ile kıyaslıyor.
    Sonuçlar şaşırtıcı.
    https://youtu.be/wF8EuEfKH3Q

Sonuçlar için; 7:20'ye çekin.

Özet: 8 ve üstü sayıda çekirdekli işlemciler kullanmayı düşünmüyorsanız veya overclock ile işiniz yoksa paranızı boş yere anakarta harcamayın. En ucuzunu alın geçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 2 Ağustos 2019; 8:9:12 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu çok anlamcı bir konu bulup burada paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim kaç yıllık ve en giriş seviyesi bir anakart ile güncel ve iyi bir işlemcinin çalışılabilirliği sergilenmiş bir tarafdada 7600k nın yanına birton anakarta para sayıp o anakarta 9700k takamayanlar var gerçekdende çok anlamlı bir konu bu.
  • A320 anakartda daha çok fps almış şahsen hep demişimdir Vrm soğutmasız B450 alacağıma gider Vrm soğutmalı A420 alırım diye ama okadar anlatıyoruz dinleyen yok.
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    A420 naemiş ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • MogoLKhan kullanıcısına yanıt
    Anakart en ucuz am4 anakart. Soğutma falan hak getire. Termal kamerada 75 derece gösteriyor vrmler.

Özetle; Ryzen 5 1600 2600 3600 ve altında yer alan 2200g gibi orta alt seviye işlemciler kullanacak ve oc yapmayacaksanız paranızı anakarta gömmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi L.J -- 25 Temmuz 2019; 22:30:56 >
  • L.J kullanıcısına yanıt
    Bu çok anlamcı bir konu bulup burada paylaştığınız için ayrıca teşekkür ederim kaç yıllık ve en giriş seviyesi bir anakart ile güncel ve iyi bir işlemcinin çalışılabilirliği sergilenmiş bir tarafdada 7600k nın yanına birton anakarta para sayıp o anakarta 9700k takamayanlar var gerçekdende çok anlamlı bir konu bu.
  • 570 anakart sürücüleri tam oturmadığından bu sonuçlar çıkmış olabilir ama benim mantığım başından beri aynı.OC ile falan işiniz yoksa stabil her anakart aynı işi yapıyor sonuçta.
  • dusuk seviye anakartta otomatik voltajda dusuk oluyor
    işlemci daha stabil calıyor boylece istemesede :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: EFEFPSTR

dusuk seviye anakartta otomatik voltajda dusuk oluyor
    işlemci daha stabil calıyor boylece istemesede :)
    200₺ lik Anakart 2500₺ lik Anakarta kafa atmış resmen

• Vatanda 2 gun once a320 anakart, ryzen 5 3600 islemci, rtx 2060 ekran kartli ve 16 gb ramli bir sistem gordum. Musteri icin toplamislar. Dedim bu sisteme baska anakart mi kalmadi dediler abi test et. 3-4 guncel oyun kurulu idi makine beni utandirdi. 0 drop oyunlar yag gibi akiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • a320m-h + R5 3600 65W xfr/pbo o/c 1.4v 4.0ghz stok fan 92C cpu/74C vrm
    GG WP

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Executor Arhentir -- 26 Temmuz 2019; 20:50:22 >
  • Araba baya fark var sanırım hocam ki zaten suan güncel render motorlarındada gayet iyi hızlanmalar var
  • quote:

Orijinalden alıntı: jac0B0

A420 naemiş ki?
    hocam "naemişki" ne demek ki?

• Hocam ne demek ki?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben konuda soru var sandım ilk başta, başlık da çok çeldirici hazırcevap olmuş.
  • Bu konuyu gördüğüm iyi oldu ryzen 1600 veya 2600 ile sistem toplayacaktım anakart konusunda kararsızdım çok uyguna asrock a320m bulmuştum şimdi tereddüt etmeden alabilirim.
  • şöyle kaliteli ses sürücülü vrm soğutmalı a320 yok mu ya hepsi görüntü açısından da kötü
  • F3point kullanıcısına yanıt
    Bu tip beklentileri olanlar daha üst seviye kartlara yönelmeli.

• ee? alıyo muyuz almıyor muyuz

• Mr. Decent kullanıcısına yanıt
    Ana kart en ucuzu diye degil ihtiyacina gore alınır.çip setlerin anam anam fark etmediği zaten biliniyor.yeni çıkmadı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.