Şimdi Ara

A3 Sedan (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.343
Cevap
59
Favori
265.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Herkese merhaba, a3 sedan beni çok heyecanlandırdı.88 bini görünce çok heveslendim.Ama tam bir hayal kırıklığına uğradım yorumları okuyunca.Bomboş araç 88 binmiş.Düşünsenize kapak jant, hız sabitleme yok, elektromekanik park freni ve yokuş kalkış asistanı yok.47.500 tl lik golf 7 de bu saydığım özelliklerin hepsi var.Rezaler diz boyu.Yazıklar olsun...
  • Hız sabitleme, yokuş kalkış asistanı, elektromekanik park freni, 16 lık aliminyum alaşım jant, yol bilgisayarı ve navigasyonlu olanı ne kadara mal olur?Yardımcı olursanız çok teşekkür ederim..
  • possible23 P kullanıcısına yanıt
    Söylediğiniz özellikleri eklerseniz 110-120binTl civarında fiyat çıkıyor. Ama 88bin tl ye dacia logan donanımına sahip olanı da almak mümkün imiş eğer bu donanımla getiren bir bayii bulabilirseniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • belli oranda bayiiler indirime gidiyor kayseride 120 tl lik araç için 104 bin tl teklif aldım.bugün itibariyle dizelide gelmiş ondada bir indirim olursa dizelinden almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: csimsek

belli oranda bayiiler indirime gidiyor kayseride 120 tl lik araç için 104 bin tl teklif aldım.bugün itibariyle dizelide gelmiş ondada bir indirim olursa dizelinden almayı düşünüyorum

dizel otomatik geldi mi?

liste fiyatı ne ve ne kdar fiyat veriyorlar? donanım ne bilgilendirir misiniz?

Çünkü Aralık'ta gelecek diyorlardı dizel araçlar için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yasintekgoz

quote:

belli oranda bayiiler indirime gidiyor kayseride 120 tl lik araç için 104 bin tl teklif aldım.bugün itibariyle dizelide gelmiş ondada bir indirim olursa dizelinden almayı düşünüyorum

dizel otomatik geldi mi?

liste fiyatı ne ve ne kdar fiyat veriyorlar? donanım ne bilgilendirir misiniz?

Çünkü Aralık'ta gelecek diyorlardı dizel araçlar için.

ilk parti 20 gün sonra teslim ve evet dizel otomatik.liste fiyatı 91.800 yazıyor ama kaça bırakıyorlar bilmiyorum
  • Ben alırsam uzun süre kullanmayı düşünürüm.Yakıt açısından hangisi dersiniz?Benzinli de çok yakmıyor gözüküyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: possible23

Ben alırsam uzun süre kullanmayı düşünürüm.Yakıt açısından hangisi dersiniz?Benzinli de çok yakmıyor gözüküyor.

bu soru benimde kafamda var. üstatlardan yanıt bekliyorum.
  • quote:

quote:

Ben alırsam uzun süre kullanmayı düşünürüm.Yakıt açısından hangisi dersiniz?Benzinli de çok yakmıyor gözüküyor.

Valla yeni yılda artık motor hacmine göre değil co2 salınımına göre vergi alınacak falan haberleri var.
    Bu vergiler nasıl olacak, dizel eskisi gibi avantajlı olacak mı vs bir bakıp duruma göre karar vermek lâzım.
    Bir de a3 sedan ederinden fazla fiyatlanmış gibi bir görüş var. Bu fiyatlarda pek alan olmaz deniyor.
    Uzun süreli binilecekse durum biraz daha farklı tabii.

• Kasim-aralik kampanyasi baslamis dizel atraction advance paket metalik renk 109 bin tl 97 bin tl fiyat verdiler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Kasim-aralik kampanyasi baslamis dizel atraction advance paket metalik renk 109 bin tl 97 bin tl fiyat verdiler

Kayseri'de mi?Bu 97 bin tl lik araçta neler var?Sayar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Proxy1

quote:

quote:

Valla yeni yılda artık motor hacmine göre değil co2 salınımına göre vergi alınacak falan haberleri var.
    Bu vergiler nasıl olacak, dizel eskisi gibi avantajlı olacak mı vs bir bakıp duruma göre karar vermek lâzım.
    Bir de a3 sedan ederinden fazla fiyatlanmış gibi bir görüş var. Bu fiyatlarda pek alan olmaz deniyor.

Vergi sistemi değişirse yani co2 salınımına göre yeni bir sistem gelirse dizelini almak daha avantajlı.Çünkü audinin sitesindeki verilere göre dizelin salınımı 125 gr iken, benzinlinin salınımı km başına 135 gr.Yani benzinli (140 beygir) motor daha çok co2 salıyor.Bu nedenli dizelin vergisi daha düşük veya aynı olur en kötü ihtimalle.Ama tabiki benzinli motor daha performanslı.

• Benim merak ettiğim advence pakette neler var?Hız sabitleme bayide takılıyor mu?Çünkü bir bayide bana biz hız sabitlemeyi takarız dediler.
  • Arkadaşlar ekteki araba aralıkta geliyormuş, kaporasını verdim ama hala kafamda soru işaretleri var. Arka tarafı çok dar gibi. Ve evet denildiği gibi jetta'dan inip buna binince küçüklüğü bariz hissediyorsunuz. Aralık ayındaki kampanyalara göre fiyat kesinleşecek ama aşağı yukarı 104-105 civarı olacak dedi satış temsilcisi. O zamana kadar bekleyeceğim. Kafama yatarsa alacağım, yoksa cayacağım. Sizce fiyatı çok mu?
     A3 Sedan
     A3 Sedan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Proxy1

quote:

quote:

Vergi sistemi değişirse yani co2 salınımına göre yeni bir sistem gelirse dizelini almak daha avantajlı.Çünkü audinin sitesindeki verilere göre dizelin salınımı 125 gr iken, benzinlinin salınımı km başına 135 gr.Yani benzinli (140 beygir) motor daha çok co2 salıyor.Bu nedenli dizelin vergisi daha düşük veya aynı olur en kötü ihtimalle.Ama tabiki benzinli motor daha performanslı.

Keşke dediğin gibi olsaydı durum. Yeni sistemde dizelin vergisi daha fazla olacak maalesef. CO2 salınımına bakmıyorlar sadece. Yurtdışında dizel arabalar mesela almanyada iki katı vergi ödüyorlar benzinliye göre. Çünki dizel havayı daha çok kirletiyor, doğru CO2 salınımı az ama, çok daha başka gazlar var dizelde, mesela ismini hatırlamıyorum ama benzindeki zararlı bir gaz, dizelde benzine göre 14 kat daha fazla.
    Ayrıca, devletin amacı dizele olan yönelişten dolayı kaybettiği vergiyi bu şekilde kazanmaktır :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeosol -- 4 Kasım 2013; 12:05:33 >

• Golf 77.000 Jetta 77.000 olursa A3 sedan 110.000 olur. Gereksiz ötesi bir fiyat alana hayırlı olsun ama aynı paraya 2.0 TDI passatı tercih ederim
  • Kasım indirimleri belli oldu mu? Gidip fiyat alan paylaşabilir mi?
  • Aracı gördüm dışardan özellikle arka görünüşü süper zaten audi markası yetiyor.Adamların çizgisi belli.Ama içi konusunda o kadar iyi şeyler söyleyemicem.Çok basit kalmış dışında göre biliyorum belkide ben a4 ile kıyaslıyorum.ama iç görünüm kişisel olarak beğenmedim.basit bir havası var.Tabikide fiyatı önemli benim için ortalama 85.000 ile 95.000 arası değişiyor fiyatı.Fiyatı bu segmente göre olmamış daha aşağıda olması gerekirdi.Bu fiyata nerdeyse iki üst segment olan full olarak vw passat almak mümkün demek istediğim bu araca bu fiyat çok ama model dışardan güzel.Ama almam yani o parayı etmez.(SEDAN İÇİN söylediklerim.)
  • S-tronic ler de yanılmıyorsam 7-ileri kuru şanzuman değil mi arkadaşlar?? 110 bin ver, gitsin şakırtı şukurtu yapsın şanzuman olacak iş değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mudosa

Aracı gördüm dışardan özellikle arka görünüşü süper zaten audi markası yetiyor.Adamların çizgisi belli.Ama içi konusunda o kadar iyi şeyler söyleyemicem.Çok basit kalmış dışında göre biliyorum belkide ben a4 ile kıyaslıyorum.ama iç görünüm kişisel olarak beğenmedim.basit bir havası var.Tabikide fiyatı önemli benim için ortalama 85.000 ile 95.000 arası değişiyor fiyatı.Fiyatı bu segmente göre olmamış daha aşağıda olması gerekirdi.Bu fiyata nerdeyse iki üst segment olan full olarak vw passat almak mümkün demek istediğim bu araca bu fiyat çok ama model dışardan güzel.Ama almam yani o parayı etmez.(SEDAN İÇİN söylediklerim.)

AYNEN !!!

Son yıllarda gördüğüm en iyi arka tasarıma sahip, ama iç tasarım söyleyecek laf bulamıyorum.. Fiyatına zaten ne desem boş

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.