Şimdi Ara

A3 1.0 TFSI fiyatı, bunun sonu nereye gidecek ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Böyle konular açmayı sevmiyorum fakat iş çığrından çıktı artık

Bugün maslak doğuşa gittim. Herhangi bir ekstra donanım olmayan ( navigasyon, hayalet gösterge, acc, şerit takip vs )

gibi özellikleri olmayan en düşük motor vergi dilimindeki (1.0) sportback bir araçın liste fiyatı 173 bin TL

Hadi iskonto vs düşse düşşe en fazla 145 bine iner. O dediğim donanımlarda olsa o 173 bin TL'lik liste fiyatını yakalayacak

Bu fiyatların sonu nereye kadar gidecek ?

A3 1.0 TFSI fiyatı, bunun sonu nereye gidecek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrati4 -- 29 Ağustos 2017; 19:25:48 >

• Bu adamlar 2 yıl önce 2.0 tdi 177 beygir A4 leri 130-150 aralığında sattı. Gidişat inanılır gibi değil
  • Fiyatlar inanılmaz yüksek ama gel görki araç satılıyor.1 hafta sonra aynı bayiye git araç satışmış olur.o yuzden fiyatlar geri gelmiyor giderek artıyor.
  • ∞ ' a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TIME -- 29 Ağustos 2017; 19:41:57 >
  • Yetmez ama evet
  • Milletin donu alindiginda bitecek emin ol.
  • Geçen yil 85-90 lira olan arac mi bu?
  • herseyinhayirlisi kullanıcısına yanıt
    Onlar boş olan paketlerdi. Benim resmini çektiğim orta donanım sayılabilir
  • Olay 1.0 değil.

Adam 116hp arac satıyor.

Ve ayni zamanda az yakmasıyla da övünüyor.

1.6 motor olsa, ve hatta biraz daha fazla yaksa bu kadar olumsuz tavır takınmazdık.

Oysa 1.0 la 1.6 ötv si aynı. Vergi açısından birşey değişmiyor yani.

Şimdiden söyliyeyim kafayı bozmadığım surece hiç bir arabaya (hele ki 116hp araca) 173 bin TL vermem. Cebimde havadan gelmiş 173 bin TL olsa bile. Belki F sınıfına verirdim. O da 2.el 300hp üzeri Merc ya da BMW olurdu.

Ben birseye bakılacaksa 1.0 ya degilde 173bin tl ile aldığım donanıma bakardım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi acc04 -- 29 Ağustos 2017; 21:9:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: herseyinhayirlisi

Geçen yil 85-90 lira olan arac mi bu?

Ta kendisi.

1-2 ay öncesine kadar 110 bin tl civarına alanlar olmuştu. Donanımlarını tam bilmiyorum tabi ama. Bi-xenonlu dijital klimalı vb araçlar, o kadar da boş değillerdi yani.

Audi'nin liste fiyatları çok şişirilmiş oluyor deniyor, bu aracınki de öyle muhtemelen ama bu kadar da şişirilmemeli
  • Ne alakası var diceksiniz ama fiyatların geldiği son noktayı asagidaki linkten belki anlayabilirsiniz :)

http://www.hepsiburada.com/monster-semruk-s7-v5-1-1-intel-core-i7-7700k-364b-10tb-ssd-gtx1080-windows-10-pro-17-3-4k-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV000007ETO0
  • Vay be geçen aralıkta boş paket benzinli araba diye 83-84 e çok dedik paralara bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

Milletin donu alindiginda bitecek emin ol.

naruto donu alındığında bu millet yine şükredecek birşey bulur sen merak buyurma
  • .mRcan. . kullanıcısına yanıt
    Fiyatı görünce aynı durum aklıma geldi. Geçen sene aralık ayında 1.0 tfsı a3'leri 85k dan bırakıyorlardı. Tabi o zamanda liste fiyatı 120k gibi bir fiyattı. Bu audilerde liste fiyatı şişirme olayına anlam verebilmiş değilim.
    Kısaca son bir yılda otomotiv piyasasının geldiği durum içler acısı.
  • Yüksek hacimli ikinci el araçlarımıza sahip çıkalım.
  • O değilde bu kadar aynı konuyu açınca firmalar vicdana gelip indirim mi yapacaklar .Sıklmadı kimse aynı tip konu açmaktan
  • Alım gücü olan küçük kısım daha da zenginleşiyor. Her türlü alıyorlar bu arabaları. Bayiler de bu kesim arabalarını aldıkça rahatça artırıyor fiyatları.

Audiyi gectim seat bile artık orta gelire hitap etmiyor. Fakir audi'si olmaktan çıktı.
  • yazık şu paralara
  • Bahsedilen audi a3 modelleri 110-115 binden başlıyor. Liste ile alakası yok arayıp sorabilirsiniz. Ben 114e listesi 160 olan a3 için teklif almıştım 1.0 tsi
  • Liste fiyatını baz almayın 3 hafta önce kardeşim Doğuş oto Esenyurt şubesinden A3 Sportback 1.0 TFSI S-Tronic metalik renk 109 bin TL'ye aldı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.