Şimdi Ara

A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
28
Favori
35.902
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şimdi baktım da geçmişe driveragent.com dan yüklemişim. Kendi sitesi diye yanlış görmüşüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yes i dont

bu tarz cihazlarda z8300 ve 3735f ,3736f işlemci görüyorum. hangisi daha iyi bilgisi olan varmı ?

z 3735 ve z3736 işlemciler eski (2014) jenerasyon atom işlemciler oldu artık.
    Bu saatten sonra bu işlemcilere yapılacak yatırım ölü yatırımdır.
    Yeni nesil cherry trail (Örn; z8300) işlemcilere yönelmenizi tavsiye ederim.
  • Teşekkür ederim. önemli bir bilgi aldım. peki bu z8300 işlemci ile birlikte alınan 2 veya 4 gb ram çok fark yaparmı ?( bahsettiğim chuwi nin hi10 ve vi10 modelleri)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Teşekkür ederim. önemli bir bilgi aldım. peki bu z8300 işlemci ile birlikte alınan 2 veya 4 gb ram çok fark yaparmı ?( bahsettiğim chuwi nin hi10 ve vi10 modelleri)

aradaki fiyat farkına da bağlı . 4gb ram tabiki daha iyidir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Smile Man

quote:

bu tarz cihazlarda z8300 ve 3735f ,3736f işlemci görüyorum. hangisi daha iyi bilgisi olan varmı ?

Hocam ürün yatırımdan ziyade kullanım amaçlı alınmalı diye düşünüyorum. Bu fiyata şu an alınabilecek yakın nitelikte bir alternatif var mı acaba belirttiğiniz üst işlemci modeli olan?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mbt35 -- 31 Aralık 2015; 16:03:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mbt35

quote:

quote:

Hocam ürün yatırımdan ziyade kullanım amaçlı alınmalı diye düşünüyorum. Bu fiyata şu an alınabilecek yakın nitelikte bir alternatif var mı acaba belirttiğiniz üst işlemci modeli olan?

http://www.banggood.com/Chuwi-Vi10-Ultimate-32GB-Cherry-Trail-Quad-Core-1_84GHz-10_6-Inch-Window-10-Tablet-p-1004390.html

kupon vs 130 dolara kadar düşüyor.

• Evet, özellikleri itibariyle daha üstün görünüyor. Eksiği klavyesi ve garantisi sanırım. Riskler göze alınarak alınabilir belki. Ama bu da iş görür diyorum. Bendeki üründe ses dışında bir sorun yaşamadım.
  • iade etmek istedim servis belgesi istediler
  • iade etmek istedim servis belgesi istediler

• quote:

quote:

quote:

quote:

http://www.banggood.com/Chuwi-Vi10-Ultimate-32GB-Cherry-Trail-Quad-Core-1_84GHz-10_6-Inch-Window-10-Tablet-p-1004390.html

Gümrük?

• quote:

Orijinalden alıntı: kanihba

Alalı 1 hafta olmadı, zaten ilk 2 gün forumdaki yazılanlardan kutuyu bile açamadım. Sonra gözümü kararttım da açıp kullanmaya başladım. Bu 4-5 günde yaşadığım sorunlar:
    1. Tablet docka tam oturmuyordu, üstündeki sözde kilidi boşa koymuşlar. Arada kendince hafif ayrılınca docktan, klavye ile erişimi kesiliyordu, tekrar tekrar bastırmam gerekiyordu.
    2. Ekran gitti, mavi güç ışığı yanıyor ama.. Güç tuşuna ona buna basmama rağmen bir türlü müdahale edemedim.
    3. Bu defa da ekran açıkken bi kitlendi, gorev yöneticisi dahi çalışmıyor. Oylece bıraktım gece, sabah şarjı bitmiş de kapanmış. Sonra şarja takıp da açabildim.

O kadar uğraşmamama rağmen bu sorunları yaşattı bana. Biraz derinlemesine uğraşsaydım daha neler çıkacaktı kimbilir..

Yukarıda arkadaşlar yazmışlar iadede sorun çıkarıyorlar diye. Bugün gittim A101'e yaşadıklarımı anlattım. Heves ve istekle aldığımı, hatta pos çalışmıyordu nakit aldığımı, ama bunun daha sonra başıma neler getireceğinin kestirilemez olduğunu söyledim. İlkin servise göndereceğiz, varsa sorun değişimle yenisini vereceklerini söyledilerse de direttim ve nakit paramı iade alıp çıktım. Arkadaşlar size de önerim şudur ki, sakın ha servisle falan uzatmalarına izin vermeyin. Yaşadığınız sorunların forum üzerinde diğer insanların da yaşadığını, yenisini verdiklerinde de aynı sorunları yaşama ihtimalinin çok yüksek olduğunu, böyle bir ürünle katiyen uğraşmak istemediğinizi direterek belirtin. Hadi bol şanslar. (ha o şube almazsa toplayın ürünü gidin başka bir şubeye oraya iade edin. Yeter ki etmek isteyin.. 😊)

Bölge md ile gorüşüp olumsuz cevap verdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: kanihba

Alalı 1 hafta olmadı, zaten ilk 2 gün forumdaki yazılanlardan kutuyu bile açamadım. Sonra gözümü kararttım da açıp kullanmaya başladım. Bu 4-5 günde yaşadığım sorunlar:
    1. Tablet docka tam oturmuyordu, üstündeki sözde kilidi boşa koymuşlar. Arada kendince hafif ayrılınca docktan, klavye ile erişimi kesiliyordu, tekrar tekrar bastırmam gerekiyordu.
    2. Ekran gitti, mavi güç ışığı yanıyor ama.. Güç tuşuna ona buna basmama rağmen bir türlü müdahale edemedim.
    3. Bu defa da ekran açıkken bi kitlendi, gorev yöneticisi dahi çalışmıyor. Oylece bıraktım gece, sabah şarjı bitmiş de kapanmış. Sonra şarja takıp da açabildim.

O kadar uğraşmamama rağmen bu sorunları yaşattı bana. Biraz derinlemesine uğraşsaydım daha neler çıkacaktı kimbilir..

Yukarıda arkadaşlar yazmışlar iadede sorun çıkarıyorlar diye. Bugün gittim A101'e yaşadıklarımı anlattım. Heves ve istekle aldığımı, hatta pos çalışmıyordu nakit aldığımı, ama bunun daha sonra başıma neler getireceğinin kestirilemez olduğunu söyledim. İlkin servise göndereceğiz, varsa sorun değişimle yenisini vereceklerini söyledilerse de direttim ve nakit paramı iade alıp çıktım. Arkadaşlar size de önerim şudur ki, sakın ha servisle falan uzatmalarına izin vermeyin. Yaşadığınız sorunların forum üzerinde diğer insanların da yaşadığını, yenisini verdiklerinde de aynı sorunları yaşama ihtimalinin çok yüksek olduğunu, böyle bir ürünle katiyen uğraşmak istemediğinizi direterek belirtin. Hadi bol şanslar. (ha o şube almazsa toplayın ürünü gidin başka bir şubeye oraya iade edin. Yeter ki etmek isteyin.. 😊)

Bölge md ile gorüşüp olumsuz cevap verdiler

• quote:

Orijinalden alıntı: Denetleme.1314

quote:

quote:

quote:

quote:

Gümrük?

üzerine 70 dolar yazıp gönderiyorlar ,takılma ihtimali ortadan kalkıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Denetleme.1314

quote:

quote:

quote:

quote:

Gümrük?

üzerine 70 dolar yazıp gönderiyorlar ,takılma ihtimali ortadan kalkıyor.

Mesaj atmaya gerek var mi

• Merhaba,
    Tableti ben de aldım. Max Payne, Call Of Duty 2 (Orta ayarlar), CS 1.6, NFS 2 denedim eski laptopumdan (intel Core duo t2400, intel graphics, 2GB ram 2007) daha iyi performans aldım. Otomobil arıza tespit programlarını kullanmak için almıştım. Oyun performansı şaşırttı.
    Yumuşak dokulu kaplama ömrü uzun olmayacak gibi.
    Disk Bench mark sonucu. Sonuç masa üstü HDD den iyi ancak gerçek bir (2.5 sata, Msata vs) SSD'den kötü.
     A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl

Bir de SD kart slotunun performansı kullandığım dizüstü bilgisayarımınkinden kötü.
    Dizüstü bilgisayarda yaptığım test. (Toshiba EXCERIA U1 8GB SD Kart)

Hometech Tablette yaptığım test. (Toshiba EXCERIA U1 8GB SD Kart)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahruti -- 31 Aralık 2015; 22:52:34 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mahruti

Merhaba,
    Tableti ben de aldım. Max Payne, Call Of Duty 2 (Orta ayarlar), CS 1.6, NFS 2 denedim eski laptopumdan (intel Core duo t2400, intel graphics, 2GB ram 2007) daha iyi performans aldım. Asıl amacım otomobil arıza tespit programlarını kullanmak için almıştım. Oyun performansı şaşırttı.
    Yumuşak dokulu kaplama ömrü uzun olmayacak gibi.
    Disk Bench mark sonucu. Sonuç masa üstü HDD den iyi ancak gerçek bir (2.5 sata, Msata vs) SSD'den kötü.

Bir de SD kart slotunun performansı kullandığım dizüstü bilgisayarımınkinden kötü.
    Dizüstü bilgisayarda yaptığım test.
    Hometech Tablette yaptığım test.

A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl

Hocam teknik olmuş biraz yani sonuç

• alalı 3 saat oldu fena gozukmuyor mıgros uygulamasını nasıl yuklerım bulamadım
  • Sonuç 2007'de 1200 tl vererek aldığım laptoptan iyi performans ve ekstra olarak tablet deneyimi yaşatıyor.
    Otomobil arıza tespit amaçlı aldığım için benim işimi görecek.

*Yavaş şarj oluyor.
    *Yumuşak kaplamanın ömrü kısa olur.
    *SD yuvasının okuma/yazma performansı düşük.
    *Ses kötü.
    *Wifi az çekiyor.
    *Dock touchpad'i ACER v3 (2200TL+) dizüstü bilgisayarındakinden daha iyi.
    *Kutudan OTG kablosu, 220v/5v adaptör, DOCK ve tablet çıkıyor.
    *Ekran orta halli.
    *Kameralar kötü klasik çin malı tablet telefon kamerası.
  • Dışarıda ne güzel ürünler var hem kaliteli hem ucuz. Vergi politikaları yüzünden Hometech gibi dandik markalara mahkum oluyoruz.
  • 150 160 lik tablet neyse de 450 tl lik malda insan kalite ariyor biraz. Hometech korkutuyor

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.