Şimdi Ara

A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
366
Cevap
28
Favori
35.901
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende aldım gayet memnun kaldım fakat kamerayı açtığımda görüntü yok acaba nedendir kamera ayarları gözüküyor fakat görüntü yok bilgisi olan var mı acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tek wifi kopmalari yasayan ben miyim..??modemi tanimiyor unlem isareti veriyor ne yapabikirim arkadaslar..??

• Arkadaşlar 10 gündür Wi10 kullanıyorum.
    Windows mağazadan hiçbir uygulama oyun indiremiyorum,
    0x803F7000 hatası alıyorum...

powershell komutu denilen komutu uyguladım yine de çözüm yok...
  • Bugün ANKARA bölgeyi aradim onay verdiler iade için bir hafta surdü ama

• Ana konuya (http://forum.donanimhaber.com/m_112937534/tm.htm ) yazdım buraya da atayım:

quote:

Bir problemim var; sanıyorum her aç-kapada cihazın MAC adresinin son 2 basamağı sürekli değişiyor. Modemi MAC filtreleme korumasıyla kullanıyorum, problem yaratıyor. Çözümü bilen veya yaşayan var mı?
    MAC adresini öğrenmek için Çalıştır programına (Win logosu+R) cmd yazın getmac yazdığınızda görünür.

Bu problemim devam ediyor ve canımı sıkmaya başladı. Modemi şifre korumaya aldım ama üni gibi yerlerde bağlantı ayarı için sabit MAC lazım.. Kime söylesem MAC kendi kendine değişmez çakışan şeyler vardır veya sen birşeyler yapmışsındır diyor.https://yadi.sk/d/8qeILOr9mPuoF buradaki touchpad driveri dışındaki hepsini kurdum, Windows updatelerin hepsi kurulu ama devam ediyor. Örnek olarak sorunumun tanımı ve attığım yanıt:

Ben: "Merhabalar, bir süre önce Hometech Wi101 marka Windows tablet aldım. Modemi MAC filtreli kullandığımdan ertesi gün cihazın bağlanamadığını farkettim, kontrol ettiğimde MAC adresinin son iki basamağının sık sık değiştiğini gördüm. Bu durumun sebebi nedir ve nasıl çözerim?"

Cevap: "MAC adresi donanımın sahip olduğu benzersiz bir kimlik numarasıdır ve kendi kendine değişmez. Muhtemeşen değiştiren bir program falan kurmuşsundur. Böyle bir şey yoksa sebebini buradan bilebilmem mümkün değil çünkü böyle bir şeyin kendi kendine olması mümkün değil.
    Çözüm bulamıyorsan MAC filtrelemeyi kaldıracaksın. Günümüzde kullanılan AES şifrelemeyi etrafında kırabilecek biri olduğunu sanmıyorum. Yani sadece parola bile son derece güvenli."

Ben: "Selamlar, ben de değişmez diye biliyordum fakat gözlerimle gördükten sonra inandım. Google'da "MAC adresim değişiyor" şeklinde aradığımda benim problemi yaşayanlar çıkıyor fakat ne sorun ne de çözüm belli. Cihazda tarayıcı dışında hiçbir program kurulu değil yani çakışan bir program söz konusu değil. Tüm sürücülerimi güncellediğimde de sorun devam etti. Bu adresi değiştirmeye yönelik hiçbirşey yapmadığımdan emin olabilisiniz. Evimdeki MAC filtresini kaldırdım ama bu adresinin sabit kalması benim için önemli çünkü üniversite gibi yerlerdeki ağa bu adres ile kayıt olunuyor. Cihazı her üç dört açıştan sonra MAC adresimin son iki hanesi değişiyor, örneğin dün XX-XX-XX-87-23-55 idi şu an son iki hane FD. Ekran görüntülerini de atayım:"

A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl

A101 hometech tablet pc 2si birarada 449 tl

Test edin belki sizde de çıkar, bu sorunu yaşayan veya yorumlayabilecek var mı? Lütfen cevapla butonunu kullanın..

EDIT: Çözüldü ayrıca resmi yama yayınlandı. Destek sayfasında mevcut.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XanthiN -- 27 Ocak 2016; 22:55:27 >

• quote:

Orijinalden alıntı: snrturkmen

tek wifi kopmalari yasayan ben miyim..??modemi tanimiyor unlem isareti veriyor ne yapabikirim arkadaslar..??

Bu bende de varmış demin farkettim.. Örneğin 1 saat aralıksız takılıyorum birden sayfalar yüklenmemeye başlıyor kısa süre sonra sağ altta ünlem çıkıyor. Wi-Fi açıp kapayınca düzeliyor ama sürekli online kalınması gerekli durumlarda felaket birşey..
  • Anlaşılan alınası durmuyor, birçok insan üründe sıkıntılar yaşamış.

• Farkettiğim kadarıyla üründe yazılımsal sıkıntılar var. Çözüm mutlaka bulunur lakin işte uğraşması sıkıntı
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    otomatik baglan butunu manual yaptim duzeldi kardesim..koca alete note 3 kadar cekim gucu yok..ses de ayni..bunlar disinda hicbir sorun olmadan kullaniyorum..

• snrturkmen kullanıcısına yanıt
    Otomatik bağlan tuşu derken wifiye bağlanırken çıkan seçeneği mi diyorsunuz? Orası bende tikli şekilde, tablet açılır açılmaz direk bağlanıyor. Sorunun bu olduğunu sanmıyorum, arada wifi kopuyor ama modemde sorun yok, tabletten wifi kapa aç yapınca hemen düzeliyor. Siz manuel yaptınız daha sonra hiç kopma yaşamadınız mı?
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    ben kac defa ac kapa yaaptım modemi de resetledim olmadı sonra bu otomatik baglan secenegini iptal ettim su anda sorun yok..
  • arkadaşlar aranızda tablete ekran kouruyucu film alan oldumu? tablet bence fiyatına göre çok iyi ben çok begendim
  • Tablete ekran koruyucu tavsiye etmiyorlar ama kilif lazim

• Bende ariyorum. Bide sik bir kilif

• Kampanya devam ediyor mu arkadaşlar ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: lerolande

Kampanya devam ediyor mu arkadaşlar ?

kampanya devam etmiyor. ama bizim markette (van ili) üç tane vardı dün. 400 liraya yakın bir fiyattı sanırım. diğer şubelerde satılmayan ürünleri getirmişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exponent

quote:

kampanya devam etmiyor. ama bizim markette (van ili) üç tane vardı dün. 400 liraya yakın bir fiyattı sanırım. diğer şubelerde satılmayan ürünleri getirmişler.

Hadi ya. Tam da tablet alma arifesindeyken bu fiyatlarda iyi gelirdi. Neyse sağlık olsun napalım.
  • quote:

quote:

quote:

Hadi ya. Tam da tablet alma arifesindeyken bu fiyatlarda iyi gelirdi. Neyse sağlık olsun napalım.

almak isterseniz aıp gönderebilirim size veya forumdan isteyen arkadaş varsa. ama üç kutununda jelatini açılmışdı. eleman müşteriler bakmak için açmışlar dedi. alıp iadede olabilir bilmiyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

almak isterseniz aıp gönderebilirim size veya forumdan isteyen arkadaş varsa. ama üç kutununda jelatini açılmışdı. eleman müşteriler bakmak için açmışlar dedi. alıp iadede olabilir bilmiyorum.

Jelatin açık olmasa irtibata geçip alırdım hocam ama jelatini açılmış ürünlere pek güvenim yok. Teşekkür ederim yine de ilgilendiğiniz için.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Jelatin açık olmasa irtibata geçip alırdım hocam ama jelatini açılmış ürünlere pek güvenim yok. Teşekkür ederim yine de ilgilendiğiniz için.

Rica ederim hocam

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.