Şimdi Ara

A101 Filtre kahve makinesi 6 Şubat 90 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
1
Favori
12.780
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhaba arkadaşlar konu 2 ay öncesinin biraz hortlatıcam ama bir soruya cevap arıyorum.https://www.hepsiburada.com/kiwi-kcm-7505t-filtre-kahve-makinasi-siyah-p-HBV00000O0791?magaza=İNDİRİM%20BAŞLADI&wt_gl=cpc.6807-6814.shop.elk.sda-ssc&gclid=Cj0KCQjwyPbzBRDsARIsAFh15JbuujLuc5IyOjhWGUN3eL4c7oT-6dO_IVkAHxvC0QhcE9aC6nVmo_UaAtK1EALw_wcB Evde tek kişiyim bu makineden almayı düşünüyorum, kalitesi gerekliliği vs ayrı bir konu. Merak ettiğim konu ise malum bu tarz makineler kendiliğinden filtreli. Ben bu filtrenin üzerine ekstradan kağıt filtre kesip yerleştirsem kahveyi demleme açısından sorun olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hayatgezi -- 27 Mart 2020; 10:37:30 >

• plastik kahve makinesi olmaz olsun, ne yaparsam yapayım dura dura koku oluştu.
    her seferinde bu kokuyu gidermek için binbir kere uğraşmak zorunda kaldım.
    Şimdilerde bu basit Türk kahvesi pişiricilerinden aldım ama özellikle su koyulan kısmını metal aldım.
    french press kullanıyorum bazen.
    Sonuç=Daha çok memnunum.
  • Kalitesiz plastik kullanilan makineleri onermem.Koku olur onun yaninda sagliga da zarari var.Ben 2 adet electrolux almistim en ucuz modelinden olmasina ragmen cok memnunum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.