Şimdi Ara

A101 Epson L3110 Yazıcı 999 TL - 8 Ekim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • https://www.a101.com.tr/aldin-aldin-gelecek-hafta-brosuru/

Daha önce konusu açılmış olabilir, açılmışsa özür dilerim. Benim de yazıcı ihtiyacım var, bu yazıcıyı önerir misiniz? Haftalık 50-100 sayfa çıkarmak için ideal midir? ve daha ucuz, kaliteli önerileriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bookman01 -- 5 Ekim 2020; 0:2:3 >

• Bende çok merak ediyorum. Bu yazıcının eksisi artısı nedir

• tanklı yazıcı, tarayıcı, fotokopi, makul seviyede fotoğraf baskısıda (10x15,13x18,A5,A4) yapar. Wifi yok, ekran yok çok hız beklemeyin dakikada 10 siyah 5 renkli veriyor tanklı oluşundan ötürü yanında gelen mürekkeple bile binlerce baskı yapabilirsiniz. piyasada 1200 tl'den aşağı yok. İhtiyacı olanlar bence kaçırmasın

• Geçen ay bir üst model olan 3150 aldım.tipinin basitmiş gibi durduğuna bakmayın. Yıllarca götürecek bir yazıcı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Fiyat iyi, 1 ay önce L1110 modelini 975 e aldım,

Bu modelin tek olayı basmak, tarayıcı wi-fi airprit fax vs yok.

Öğrenciyim not basmak için aldım,

Maliyet harika kurudan gelen mürekkeple 10.000 e yakın sayfa bastım.

Eksisi nedir,
    -laser gibi hızlı değil
    -lasere göre baya sesli
    -her kağıt gitmiyor, ince kağıtlarda mürekkep arka taraftan belli oluyor, rahatsız edici, navigator kağıt kullanıyorum paketini 22 ye alıyorum toplu alınca kalitesi iyi.

Bunda mürekkep bitmeye yakını fotoğrafı, paketten çıkan mürekkeple baktığım sayfa sayısı,

Örnek sayfalar da koyayım,ne kadar yoğun siz bakın,
    A101 Epson L3110 Yazıcı 999 TL - 8 Ekim A101 Epson L3110 Yazıcı 999 TL - 8 Ekim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• merak ettiğim bir şey var , bu ecotank serisinin hepsi aynı mantıkla aynı teknoloji ile çalışıyor diye tahmin ediyorum. bilgisi olan varsa fotoğraf baskı kalitesi bu modeller arasında fark ediyor mu bunu öğrenmek isterim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.