Şimdi Ara

A101 Dondurulmuş Patates

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
16.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • A101'in dondurulmuş patatesini deneyen var mı? Tadı nasıl?

Bim'den alırdım hep ama demin gittim kalmamış. A101'dekinin fiyatını da bilen varsa çok iyi olur.

• İki gün önce 2,25'den aldım. Tad olarak BİM'den pek farkı yok diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gryerg

İki gün önce 2,25'den aldım. Tad olarak BİM'den pek farkı yok diyebilirim.

Kilogramı mı 2,25 ?

Gitmişken başka önerileriniz de var mı? A-101 ürünlerini çok bilmiyorum da iyi ürünler varsa alayım.
  • patatesini yedim ama afyon patatesine benzemiyor tadı daha çok erzurum arcinca kastamonu diyarbakır malatya antep taraflarına benziyor patatesin tadı önerir misin dersen belki öneririm ama kesinlikle almamanı tavsiye etmem çünkü tadı güzel almalısın yemelisin doğru yolu bulmalısın eşedüanla ila illala eşedünle muhammedin resullulah amin kısacası al
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tyler

quote:

Kilogramı mı 2,25 ?

Gitmişken başka önerileriniz de var mı? A-101 ürünlerini çok bilmiyorum da iyi ürünler varsa alayım.

Evet 1 kg fiyatı bu. İçli köfte var 12'lisi 2,75. Fiyatına göre tadı hiç fena değil. Tabii normal içli köfteyle kıyaslanmaz ama, kendi çapında iyi.
  • Ailecek severek yiyoruz.
  • quote:

quote:

quote:

Kilogramı mı 2,25 ?

Evet 1 kg fiyatı bu. İçli köfte var 12'lisi 2,75. Fiyatına göre tadı hiç fena değil. Tabii normal içli köfteyle kıyaslanmaz ama, kendi çapında iyi.

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ayktekc

patatesini yedim ama afyon patatesine benzemiyor tadı daha çok erzurum arcinca kastamonu diyarbakır malatya antep taraflarına benziyor patatesin tadı önerir misin dersen belki öneririm ama kesinlikle almamanı tavsiye etmem çünkü tadı güzel almalısın yemelisin doğru yolu bulmalısın eşedüanla ila illala eşedünle muhammedin resullulah amin kısacası al

blok
  • migrosda feast'in dondurulmuş patatesleri 1+1 5,90 dı sanırım tadı güzel tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cCc_Reis_cCc

migrosda feast'in dondurulmuş patatesleri 1+1 5,90 dı sanırım tadı güzel tavsiye ederim.

1+1 2kg mı yani?
    İnternet fiyatlarına baktım da sonra sıkıntı olmasın. Migros, A101'le ters yönde çünkü. Migros'ta o kadar uyguna olmayabilir diye düşünüyorum.
  • 2,5 kilosunu 5 liradan alıyorum Metro Marketten
  • quote:

quote:

migrosda feast'in dondurulmuş patatesleri 1+1 5,90 dı sanırım tadı güzel tavsiye ederim.

1+1 2kg mı yani?
    İnternet fiyatlarına baktım da sonra sıkıntı olmasın. Migros, A101'le ters yönde çünkü. Migros'ta o kadar uyguna olmayabilir diye düşünüyorum.

hocam 1 poşetini bitirmişizdir, 1 poşeti buzlukda halen duruyor, hatta alırken konuşmuşduk hanımla, biminkide aynı fiyata geliyor v.s diye, Ataşehir migrosdan aldık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

1+1 2kg mı yani?

hocam 1 poşetini bitirmişizdir, 1 poşeti buzlukda halen duruyor, hatta alırken konuşmuşduk hanımla, biminkide aynı fiyata geliyor v.s diye, Ataşehir migrosdan aldık.

Haftasonları indirim oluyor Migroslarda genelde, o yüzden öyle olmuş olabilir belki de.
    2 market ters tarafta olduğundan şimdi Migros'a gidersem daha A101'e gitmem de zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

2,5 kilosunu 5 liradan alıyorum Metro Marketten

metro çok garip kasaya gidince üste vergi falan koyuyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

2,5 kilosunu 5 liradan alıyorum Metro Marketten

Sağolun belki iyi niyetle yazdınız ama benim için bir anlamı yok ki Metro'nun. Metro yok burada
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.