Şimdi Ara

A101 Cumhuriyet sucuk 350 gram 14,95 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
11.202
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=123784029

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Akabey -- 21 Şubat 2017; 2:51:29 >
  • migros indiriminde dolapta göremediğim cumhuriyet sucuğunu dün gördüm. etiket olmadığından yada göremediğimden fiyatını sorayım dedim. 71,90 dedi eleman.çüş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

migros indiriminde dolapta göremediğim cumhuriyet sucuğunu dün gördüm. etiket olmadığından yada göremediğimden fiyatını sorayım dedim. 71,90 dedi eleman.çüş

Fiyatı kasada okutup sorsaydınız 39 liralık fiyattan alabilirdiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekiRoRo

quote:

Orijinalden alıntı: Garadayı265

migros indiriminde dolapta göremediğim cumhuriyet sucuğunu dün gördüm. etiket olmadığından yada göremediğimden fiyatını sorayım dedim. 71,90 dedi eleman.çüş

Fiyatı kasada okutup sorsaydınız 39 liralık fiyattan alabilirdiniz.

migros indirimi bitmedi mi hacı?
  • Arkadaşlar istanbul çağrı marketlerde Cumhuriyet fermente 300 gr 11.95 tl. İlgililere duyurulur

A101 Cumhuriyet sucuk 350 gram 14,95 TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A101 de bu hafta Şahin fermente sucuklarda indirim var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben cumhuriyet alıyordum güzeldi. Bugün danet de indirim varmış oda hoşuma gitti

• quote:

Orijinalden alıntı: ebabil__

Ben cumhuriyet alıyordum güzeldi. Bugün danet de indirim varmış oda hoşuma gitti

bi hata yapıp danetin pastırmasını aldım. içine basmışlar tuzu.kesinlikle pastırma tadı yok. uzak durun.sucuğunu bilmem ama almam da bu saatten sonra
  • Afyonda tesislerinden aldım hiç bir halta benzemiyor varsa yoksa kasap sucuk

• quote:

Orijinalden alıntı: bende345

quote:

Orijinalden alıntı: OsmanlıKafası

Kesinlikle kalitesiz bu ürün arkadaşlar hiç memnun kalmadım sucukla alakası yok.Geçenlerde trt belgeselde iyi esnaf diye Afyon'da bir sucukçunun belgeselini izledim 1 kg denemek için aldım cumhuriyet sucuğu her türlü çarpar böler.Kilosu da 30 lira bir denemenizi isterim firma ile alakam yoktur.

http://www.tetiksucuk.com/index.php?route=product/product&product_id=288

Ben de şu TRT'nin tek işe yarar kanalında hangi belgeseli izlesem gaza geliyorum .

Bi Çiftlik izleyince köye yerleşesim ; Yeni Şükran Oteli izleyince gidip kalasım geliyor .

Ben , büyük çapta üretim yapan firmalardan artık hayır gelmeyeceğini düşünüyorum .

Balıkesir Yanturalı Sucuğu gibi küçük işletmeler kaliteyi koruyor .

Eğer Balıkesir'deysen veya temin etme imkanın varsa katkısız olarak üretilen Atköy kooperatifi sucuğunu bir dene hocam.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.