Şimdi Ara

A101 7 HAZİRAN 2018 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
5
Favori
7.148
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: haziranyagmuru

Şu deniz botunu kullanan var mı? Küçük bir gölette iki kişi binebilir mı
    Gölette sakın ha. Büyük tehlike.
  • Amcui kullanıcısına yanıt
    eşim aldı su damlatıyor. tavsiye etmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: muxo

Size açık açık yazayım. Bu televizyon toshiba değil. VESTEL. Vestel fabrikasında üretilip vestel marka tvlere ne parça takılıyorsa buna da aynı. Hatta daha geçen haftalarda JVC marka satılmıştır Fiyatı 2000 liraydı. O da vesteldi. Ondaki parçalar da aynı. Haberiniz olsun
    2 yıl önce dahi toshiba tv.ler vestelden çıkıyordu ,hatta samsung ve lg. de oradan çıkıyor galiba
    içini açıp bakmadım ama vestel den çıkıyor diye illa vestel dir diyemeyiz (belki montaj ve dağıtım işini almış olabilirler)
    ki vestel tv.lerin hiç birisi de zaten vestel değil

biraz karışık bir anlatım oldu ama durum bu yani :)
  • Geçen hafta 49 inçlik olanını bizim eve aldık 2000 tlydi baya memnunuz şu an.

Bu haftakini de amcamlara aldık. Hatta pazartesiden aldık. Bazı şubelere erkenden geliyor ve erkenden satış yapılabiliyor. Gittiğiniz şubede yoksa başka şubeden o şubeye getirtiyorlar. Bu tv daha güzel tabi ama 4K yayın yok trt'nin haricinde. TRT'nin de 4k yayını gayet güzel. Televizyon da çok şık duruyor, tavsiye ederim. Mağazada yoksa market market dolaşmayın isteyin getirsinler. Adamlar satıştan prim yapıyor zaten. Servisi erken ararsanız aynı gün, yoksa da diğer gün gelip kuruyorlar.
  • Hayrına Ankara Etimesgut-Sincan-Batıkent civarı Nehir çatal kaşık olan a101 bildirirseniz çok makbule geçer.

A101 7 HAZİRAN 2018

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bot nasıldır alınır mı

• quote:

Orijinalden alıntı: Chelonian

bot iyi gibi. kürek ve pompa dahil olunca gayet f/p. muadilleri 65 lira sanırım. iki kişi taşıyabilir. ben almayı düşünüyorum.
    tabi ki karadeniz, ege, marmara gibi denizlerde; dalgalı sahillerde kullanılması uygun olmayacaktır. daha çok aydın-muğla-antalya illerimizde dalgasız, rüzgarsız sakin koylarda; yüzme bilerek kullanılmalıdır. kıyıdan 50 metreden fazla açılmamak gerek.

deniz yatağı da ucuz fakat nefesle şişirmek çok zor. el pompası dahil edilebilir isteğe göre.

güneş kremi f/p. piyasası 50 tl. çocuk yazdığına bakmayın yetişkinler de kullanabilir.
    Botu aldınız mı hocam nasıldır

• quote:

Orijinalden alıntı: poet2626

Torku nice fındıklı çikolata nasıl kilosu 28 e falan geliyor . Ülker Ece 47 tl
    Bizim burda Torku Nice fındıklı 570 gr 13.60 TL ya da 13.90 idi. Yani 1040 gr ( 40 gr avantajlı)

Ece fiyatınız abartılı olmuş. heryerde 37 TL ECE çikolatalar.

Bugünkü Migros X2 money kampanyası ile onunda kilosu 27 TL'ye gelmiş olur.

ECE'nin kalitesi belli, Torkuyu hiç denemedim
  • çocuk güneş kremi 50 faktör 20₺ şok markette

• Bende 2 adet Osram ampul aldım. Fiyat fena değil.
  • blututlu hapolloyu alan varmı? ses nasıl çıkıyor acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

Ben mutfağım pizza yemiyorumki. Ama bu guseppe pizza kesinlikle beş para etmez ve bim pizzasından daha kötü.

Alıntıları Göster
    Guseppe pizza gibi olanı Dominos'tan almak isteseniz en az 30-40 TL ödersiniz. Bana görede en iyi dondurulmuş pizza Guseppe. Diğerleri çöp.
  • Hacı yatmaz alayım dedi. 5 tane mağaza gezdim ama hiç birinde yok. Gören veya alan var mı.

• 2 tane hacıyatmaz, 1 tane 135lik havuz, 1 deniz topu, 1 tane güneşlikli çocuk botu, 2 tane plaj sandalyesinden oluşan bi paket yapabildim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fr.BJK -- 8 Haziran 2018; 14:14:30 >
  • Kamera lensi için ne diyorsunuz arkadaşlar iphoneda iş görür mü?

• viperc V kullanıcısına yanıt
    Ne işe yarıyor çocuklar için mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.