Şimdi Ara

A101 50'Lİ EVONY MASKE 14.95TL (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
17.562
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: albati

Alventin kendi sitesi dışında tek yetkili satıcısı var sanırım. Çünkü sitelerinde öyle belirtmiş.
    Ben kendi sitelerinden sipariş edecektim, kupon olunca n11den aldım.

Elimdekiler bitince dediğinize de bakabilirim hocam teşekkürler öneriniz için.
    Maske konusunda öyle aşırı hassas değilimdir ama yüzde yüz gibi bir geçirgenlik farkı da görmezden gelinemez.

Katalog değişti ve şuan fiyatı 4 TL. 1 paket alıp bi deneyin derim. Tbg ve Gdi ile ben alıp stoklıcam.

A101 50'Lİ EVONY MASKE 14.95TL

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• a101den siyah almıştım 10arlı paket değildi çakma gibiydi ve kokusu var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A 101 den siyah evony aldım çoğu takmadan elimde kopuyordu iadesi de yok dediler ve başka bir kutu verdiler ayrıca yüze tam oturmuyor büyük oluyor, sıkıntılı yani...

• Şuan uyguna yine var mi acaba evony maskelerinden bilen gören var mi acaba ? Normal maskelerden stok yapmıştım önceden onun icin almamıştım yeni maskede uzun yolculuga çıkınca anladim kulağı mahvetiyor normal lastikli maskeler

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MegaWolt38

Evony kesimi çok kötü bir maske.

Burun teli asla şekil almıyor

Tel kısmının üstündeki fazlalık neredeyse gözünüze giriyor, görmeyi engelliyor,

Azıcık çekince yanlardan açılıyor, bir daha da kapanmıyor dev gibi bir şey oluyor.

ARE maskeyi keşfettim, hem yüzü çok iyi kapatıyor, lastikleri de iyi, teli de süper şekil alıyor.

ARE'yi herkes bilmez. Çok başarılı fit ve sağlam bir maske.

• Alvent'in videosunu izledim. Oldukça yanıltıcı bir test olduğunu söyleyebilirim. COVID'in damlacıkla bulaşmasını engellemek için zaten 5 mikronluk koruma yeterli.

• mhmmd.dmr20 M kullanıcısına yanıt
    Evony değil ama kullananlar memnun
    https://www.ciceksepeti.com/happy-yumusak-elastik-kulakli-3-katli-telli-yesil-cerrahi-maske-200-lu-kc5677807

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.