Şimdi Ara

A101 24 Ocak 2013 Fırsat Broşürleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
3
Favori
15.386
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: droid7399

Microsoft Mouse'u 2 sene önce bimeksten 15 liraya almıştım. bidaha o fiyata bulamadım. ve geçen ay kaybettim okulda acaba alsam mı pili çok iyi gidiyodu duracell ile 1 yıl

ciddi misin kardeşim.. benimki 20 günde bir pil yiyor.. eğer 1 yıl dayanıyorsa bizde alalım. günde kaç saat kullanıyorsunki 1 yıl idare ettin. ilginç
  • cehaletimi mazur görün de bu tabletler tam olarak ne işe yarıyor?.. laptopda yaptığımız her işlemi bunda icra edemiyoruz sanırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Orijinalden alıntı: oaston

Bu fiyata çift çekirdek işlemci ilk defa görüyorum, hatta 200 tl altı bile görmemiştim bence tablet f/p olarak gayet iyi duruyor, tek handikapı çözünürlüğü..

CUBE U25GT ile arasında çok fark var mı acaba ya da bu çözünürlük için 50 lira fazla vermeye değer mi?

u25gt tek çekirdek işlemcili..
  • Pil sorunundan muzdarip arkadaşlar şu mouse'a bi baksın. 2 yıldır pil değiştirmedim

http://www.vatanbilgisayar.com/Mouse/logitech-910-001949-m705-marathon-mouse-(unifying-&-3yil-pil)/productdetails.aspx?I_ID=51700

%25 ile 75 lira olmuş. 2 yıl önce 50 lira idi

• arkadaşlar flashtan bende almıştım geçenki kampanyaların birinde o zaman 16 tlydi..çok hızlı değil ama işinizi görür kırmızı siyah sandısk flashların hızında tableti soran arkadaşlar herşeyi iyi ama çözünürlüğü biraz düşük ona bakmayan kesin alsın derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Verticall

Pil sorunundan muzdarip arkadaşlar şu mouse'a bi baksın. 2 yıldır pil değiştirmedim

http://www.vatanbilgisayar.com/Mouse/logitech-910-001949-m705-marathon-mouse-(unifying-&-3yil-pil)/productdetails.aspx?I_ID=51700

%25 ile 75 lira olmuş. 2 yıl önce 50 lira idi

Kesinlikle katılıyorum.Pil en az 2-3 sene gidiyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

quote:

Bu fiyata çift çekirdek işlemci ilk defa görüyorum, hatta 200 tl altı bile görmemiştim bence tablet f/p olarak gayet iyi duruyor, tek handikapı çözünürlüğü..

CUBE U25GT ile arasında çok fark var mı acaba ya da bu çözünürlük için 50 lira fazla vermeye değer mi?

u25gt tek çekirdek işlemcili..

Bu da tek çekirdek işlemcili.
    U25GT'nin işlemci bundan daha iyi sanırım yada çift gpu falan vardı onda tam hatırlamıyorum ama baktığımda daha iyi gelmişti.

• Mouse u daha önceden kullananlar varmı acaba alına bilinirmi?
  • Tabletin fiyatı iyi. Tek eksiği ekran 800 pixel.
  • quote:

şimdi bu tablet tek mi çift mi ?
  • Şarj edilebilir pil alın kafanız rahat olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: bkarat

quote:

şimdi bu tablet tek mi çift mi ?

Düzeltiyorum @fifo uyarınca inserte bir daha baktım, ben M6 zannetmiştim M3 müş yeni tek çekirdekli.. Bence A10+1GB sahip tabletlerden daha iyi değil. Dolayısıyla benim gözümde cazibiyetini kaybetti..
  • geçenki tablet faciasını ne çabuk unuttu bunlar, hepsinde wifi arızası vardı.millete kakaladılar mı yoksa
    bu tabletten de uzak durun derim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 20 Ocak 2013; 13:41:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

geçenki tablet faciasını ne çabuk unuttu bunlar, hepsinde wifi arızası vardı.millete kakaladılar mı yoksa

'Bunlar' İnsancıklar diyorsun, diğerleri, senin gibi ol(a)mayanlar..Sözlerimize dikkat
  • Bi firma da çıkıp adam gibi nişasta koymadan salep yapsın be arkadaş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [TAB]ip

quote:

geçenki tablet faciasını ne çabuk unuttu bunlar, hepsinde wifi arızası vardı.millete kakaladılar mı yoksa

'Bunlar' İnsancıklar diyorsun, diğerleri, senin gibi ol(a)mayanlar..Sözlerimize dikkat

al işte,içi fesat,senede bir buraya uğrar, bi mesaj görür ve atlar
    kardeşim burda post kasılmıyor, git başka yerde skor yap
    burdaki herkes bilirki,eleştirimi yaparım ama asla küçük görmem, "bunlar" dan kastım,a101 yönetimi
    bi de cümleyi şöyle oku fesat arkadaşım
    geçenki tablet faciasını ne çabuk unuttu "a101 yönetimi", hepsinde wifi arızası vardı."a101 yönetimi" millete kakaladılar mı yoksa....

hadi şimdi kültür-edebiyat bölümüne

• quote:

Orijinalden alıntı: invisible_jn

Bi firma da çıkıp adam gibi nişasta koymadan salep yapsın be arkadaş.

gerçek salebin kilosu 300 liradan başlıyor,ona göre hesapla
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [TAB]ip

quote:

al işte,içi fesat,senede bir buraya uğrar, bi mesaj görür ve atlar
    kardeşim burda post kasılmıyor, git başka yerde skor yap
    burdaki herkes bilirki,eleştirimi yaparım ama asla küçük görmem, "bunlar" dan kastım,a101 yönetimi
    bi de cümleyi şöyle oku fesat arkadaşım
    geçenki tablet faciasını ne çabuk unuttu "a101 yönetimi", hepsinde wifi arızası vardı."a101 yönetimi" millete kakaladılar mı yoksa....

hadi şimdi kültür-edebiyat bölümüne

5 senedir kayıtlıyım, post kassaydım mesaj sayım seninkinden az olmazdı..Senede bir buraya uğrasaydım sıcak fırsatlarda güncel 4 konum olmazdı..Sevgiler kardeşim..( Yanlış anlamadım yanlış cümle kurmuşsun bu arada, adres gösterdiğin yere bi ara uğra )

• hi level çok dandik bir marka. Yere düşmeye gelmiyor.

• quote:

a101 ve hi-level miydi hocam?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.