Şimdi Ara

A101 16 Mayıs 2013 Fırsat Ürünleri (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
2
Favori
11.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • otomatik çadır alacam fakat haftaya bim'e de gelecekmiş 59 liraya acaba hangisi iyidir. bilen gören cevaplasın
  • sandalye alanlardan cevap istiyorum nasıl malzeme kalitesi fln iyimi, rahat mı geçen bi yerde bitanesine oturdum iki büklüm kaldım içinde? iş çıkışı geçerken kalmışsa balkona oturmalık 2 tane alayım diyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: MFKsivas

otomatik çadır alacam fakat haftaya bim'e de gelecekmiş 59 liraya acaba hangisi iyidir. bilen gören cevaplasın

ikisini de gidip yerinde incelemek kumaşına filan bakmak gerek bence ama, bimkinki fotoğrafta bana daha albenili geldi.. tabi sadece fotoğrafta.. incelemeden, bakmadan bilinmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futbol topu aldım birde şu duvar silme paspasından aldım.Eşofman aldının XL bedeni yoktu ya hiç gelmemişti yada ayırttılar.

• quote:

Orijinalden alıntı: kulak_kiri

sandalye alanlardan cevap istiyorum nasıl malzeme kalitesi fln iyimi, rahat mı geçen bi yerde bitanesine oturdum iki büklüm kaldım içinde? iş çıkışı geçerken kalmışsa balkona oturmalık 2 tane alayım diyorum

Son 2 tane kalmisti aldim. 90 kilo oturdum rahatti. Guitar küçük geldi gözüme, tellerde naylon tecrübem yok ama sanki edderinin üstünde geldi fiyatı almadım.çanta ve çorapda uygun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kamp sandalyesini 80 kilo ve üzeri için tavsiye etmiyorum. Geçen sene 4 tane almıştım. Biri ilk oturma ile birlikte kırıldı. Diğer ikiside zaman içinde kırıldı. Şuanda 1 tane kaldı. Kırılanların yerine Metro Gross marketten yenilerini aldım. Metro Gross Marketten aldıklarım gerçekten A101 den alınanlara göre hem daha büyük hem daha sağlam. Metro Gross Marketten aldığım kamp sandalyeleri malzeme kalitesi bakımından A101 inkilere bariz fark atar.
  • kafa lambasından 2 tane aldım. gayet güzel.
    içinden 3 tane aaa pili de çıkıyor. tak çalıştır yani...
  • quote:

Orijinalden alıntı: inceyol

kafa lambasından 2 tane aldım. gayet güzel.

Ben gidemedim ya sabah birazdan dışarı çıkınca uğruyacağım umarım kalmıştır. Birtane alsam yeter. Aydınlatması nasıl power led sanırım tekli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

Ben gidemedim ya sabah birazdan dışarı çıkınca uğruyacağım umarım kalmıştır. Birtane alsam yeter. Aydınlatması nasıl power led sanırım tekli.

gayet güzel ışık veriyor. biteceğini sanmıyorum. pek rağbet görmemiş.
    ilk basmada parlak ışık, 2. basmada loş ışık, 3. basmada yanık sönme, 4. basmada kapanıyor.
    ayrıca mercek korumasını 0,5 cm ileri geri hareket imkanı vermişler. böylece ışığı tek noktaya odaklayabiliyorsunuz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

quote:

gayet güzel ışık veriyor. biteceğini sanmıyorum. pek rağbet görmemiş.
    ilk basmada parlak ışık, 2. basmada loş ışık, 3. basmada yanık sönme, 4. basmada kapanıyor.
    ayrıca mercek korumasını 0,5 cm ileri geri hareket imkanı vermişler. böylece ışığı tek noktaya odaklayabiliyorsunuz.

Çok iyimiş hocam aradığım bişeydi ama Eskişehir'de ikitane a101 i gezdim kalmamış :D Şu kamp feneri de bitmiş. Sabah gelenler ilk onları aldı bitirdi abi dedi adam Neyse sağlık olsun :)

• ihtiyacınız varsa buradan alıp gönderebilirim
  • basket topunu aldım o fiyata iyi birde halısaha ayakkabısı aldım idare eder daha topa vuıramadık ama yinede iyi sayılır yanlız ayak numaranızın 1 büyüğü oluyor anca.. birde ufak sandalye var balığa giderken birebir
  • bende eşofman aldım, iki tane pazarda satılanlardan iyi. Spor yaparken giyerim artık.
  • Kafa ışıldaklarından aldım ...
  • El bilekliği bulamadım buradaki a101 de yoktu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.