Şimdi Ara

A101 16 Mayıs 2013 Fırsat Ürünleri (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
77
Cevap
2
Favori
11.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Mp3 piyasadaki diğerleri ile aynı,ise ekstra bişey beklemeyin ses kalitesi falan da idare eder. A101 özel imalat bişey yaptırmadıysa bu fiyata alınacak normal bi mp4
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremyılmaz

dik duruş korsesi nasıldır arkadaşlar sağlam mıdır ? Daha öncede satılmış sanırım

Bir arkadaşım kullanıyordu. Bayağı rahatlamıştı o.İşine yarar yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mp4 hakkinda daha fazla bilgisi olan var mi ? Sony NWZ-B162B kullaniyordum onun sesi gibi olacagini zannetmiyorum ama sizce ona yakinsa almali miyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yunto -- 11 Mayıs 2013; 16:25:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: redloves

Kafa fenerini tavsiye ederim. xenonlu ve güzel aydınlatıyor.

bende böyle birşey arıyordum gece balıkta iyi oluyor benimki bozulduydu
  • Kendi internet sitelerinde katalogda mp4 calar yok sanirim iptal edilmis bilgisi olan var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunto

Kendi internet sitelerinde katalogda mp4 calar yok sanirim iptal edilmis bilgisi olan var mi?

evet o benim de dikkatimi çekti. Bölgesel olarak değişiyo demek ki Ankaradaki A101 lerin camında var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: chalap

quote:

Orijinalden alıntı: yunto

Kendi internet sitelerinde katalogda mp4 calar yok sanirim iptal edilmis bilgisi olan var mi?

evet o benim de dikkatimi çekti. Bölgesel olarak değişiyo demek ki Ankaradaki A101 lerin camında var...

Ankarada varsa iyi orada yasiyorum zaten ama bu mp4 hakkinda pek bilgim yok.Yani sizce sesi falan iyi midir alinmali mi?Sadece ses onemli benim icin.50 Tl'lik limitim var mp3-mp4 icin sizce bunu mu almaliyim yoksa onerdiginiz var mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turkempires

A101 16 Mayıs 2013 Fırsat Ürünleri

Mp3 piyasadaki diğerleri ile aynı,ise ekstra bişey beklemeyin ses kalitesi falan da idare eder. A101 özel imalat bişey yaptırmadıysa bu fiyata alınacak normal bi mp4

başka yerde dışarıya ses veren bir model biliyormusunuz ben yıllar önce
    http://forum.donanimhaber.com/m_60960739/tm.htm ekransızını almıştım ama bizim bebek parçaladı bulsam onu alıcam.

• Orijinalden alıntı: ugurko

Orijinalden alıntı: turkempires

A101 16 Mayıs 2013 Fırsat Ürünleri

başka yerde dışarıya ses veren bir model biliyormusunuz ben yıllar önce
    http://forum.donanimhaber.com/m_60960739/tm.htm ekransızını almıştım ama bizim bebek parçaladı bulsam onu alıcam.

Aynen bende bu creative zen'i 2 yıl önce kullanıyodum fakat arkadaşa vermiştim.Onu bende aradım ama hiç bir yerde yok bulsam alıcam fiyatıda zamanında uygundu.

• iki kişilik çadır hakkında yorum yapacak var mı??bu işlerden anlayanınız var mı?
    bu çadır bizi idare eder mi acaba??biraz arada kaldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 6.6.6

mp3 nasıldır

hovam yanlisin olmasin ben mp3.goremedim.katalogda

• 5-6 gün önce katalogda vardı ama şimdi kaldırılmış.Ankara'nın bazı bölgelerinde kataloglarda duruyo.Sınırlı üretilmiş sanırım.
  • bim ne zaman bu türde kamp ürünleri filan getirecek acaba bilen var mı?

• basket topuyla futbol topu alacam apartmandaki çocuklara eğlensinler bizim zamanımızda kimse almıyordu patlayan futbnol topunun içine plastik top koyup az top oynamadık
  • alın burdan bakn abi, tostmakinesiyle çekişmiş foto olduğu yetmemiş, üstüne bi de reklam yapıştırmış adamalr.

A101 16 Mayıs 2013 Fırsat Ürünleri  A101 16 Mayıs 2013 Fırsat Ürünleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 14 Mayıs 2013; 19:33:24 >

• kamp malzemeleri güzel izci olunca dikkatimi çekiyor..
  • Bu hafta a101 de alınacak iyi malzemeler var. Kamp sandalyesi aynisi bugun peaktikerde 24.90tl yari fiyatina 3-5 tane almak lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TiRaNTx

basket topuyla futbol topu alacam apartmandaki çocuklara eğlensinler bizim zamanımızda kimse almıyordu patlayan futbnol topunun içine plastik top koyup az top oynamadık

hocam ben 77'liyim... ilk defa duydum plastik topu patlayan futbol topunun içine konmasını...(nasıl yapıyordunuz yav bunu) gerçi bizde futbol topu yoktu... siz sanırım bizden bi sonraki kuşaksınız... biz genelde kum çakıl koyardık plastik top patlayınca... eğer top yoksa kola kutularından top yapardık...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serdarkalkan -- 14 Mayıs 2013; 22:12:51 >
  • 24 mayıs 2013
  • quote:

Orijinalden alıntı: akcabey

24 mayıs 2013

onda da güzel şeyler olur umarım uygun fiyatlı cinsten
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.