Şimdi Ara

a101 10 lira ve üzeri alışverişlerde 225g PINAR FERMENTE 9.90 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
4.034
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    sigara satisina baslamislar...
    http://hizliresimyukle.com/image/NlDjm
    https://eksisozluk.com/a101in-sigara-satisina-baslamasi--5582893

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voodoo child -- 17 Nisan 2018; 22:13:6 >
  • Dün aldım. Tavada ufaldi, resmen çekti. Nasıl bir yağ varsa içinde bütün gece midemi yaktı.

3-5 fazla verin, adam gibi birşey alın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • voodoo child kullanıcısına yanıt
    Bimden Letutuno yada tek dal sigara satışını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: inexo

pınar sucuk mu?
    Kontrol ettim de sosislerinde baş eti tespit edilmiş. Bu firmadan et ürünü alınmaz.

• Burada yazan arkadaşlara saygılar tadını begenmeyebilirsiniz ama pınar fermente sucuk kilosu 45 TL türkiye'nin hangi marketi satıyor GERÇEKTEN SICAK FIRSAT mesaj için teşekkürler

• A101'de Besler sucuk kilosu kampanyasiz 39 lirayken hem de bu fiyattan Pinar almak nasil bi akil tutulmasidir?

• Geçen 5 kg kiyma aldim 12 kangal sucuk yaptırdım 200 tl mal oldu ama ne sucuk marketleedeki en iyisi yanind a sönük kalir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Et balık kurumundan fermante sucuk alıyorum kilosu 40 TL,gayet güzel tadı var.Tavsiye ederim.

• Beşler markalı üründe daha önceki yıllarda yabancı doku örneği çıkmış.
    http://www.gidahareketi.org/Besler-i-Aciklayip-Bim-i-Neden-Gizlediler--1395-haberi.aspx
  • Pınar sucuğu yerel marketlerdede 9,90 zaten evimin yanındaki markette var.
  • Fiyat güzel. Paylasım için teşekkürler. Kacmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ullumanitu -- 18 Nisan 2018; 14:2:7 >
  • baharat durumu nasıl çocuk için uygunmu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: koppa

Son ifşa'da işlenmiş ürünlerinde baş eti çıkmıştı.

Zaten tüketmiyorum, tükettirmiyorum.
    Hocam esasında sucuğun güzeli baş etinden yapılandan olur ben kayseriliyim kendi sucuğumuzu kendimiz yaparız kurban bayramında.

• Apikoğlu reklam yapmıyor. Fiyatını da düşürmüyor. Çoğu markette 70 küsür tl. Migros sucukları 39 a indirdiğinde ilk apikoğlu bitiyor. Tabii ki herkesin damak tadı farklıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1234Rambo

bu marka bedava dağıtsa , alıp yemem.
    sen yesen ne olur yemesen ne ?..
  • Hemen kliktag uygulamasindan araştırdım.icinde nitrat varmış, cimentonun içine katılan birsey, raf ömrü uzasın diye.. Şaka gibi..

@beyazid84

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mikailc78 -- 19 Nisan 2018; 2:50:49 >
  • 10 liraya pinar sucuk bulmus, nitratsizini ariyor adam

• 1- bir kere değil birden fazla et ürünleri ifşa edildi kaynak isteyenler yazdığında direkt çıkıyor zaten

2- migros canavar gibi sucukları daha ucuza sattı ve şuan da 40tl sanırım sucukların kiloları.

3- Tat olarak deneyen bilir baharatı mı yapamıyolar ne bilmiyorum ama tadı dana değil de piliç gibi. (belki piliç de karışıyodur bilgim yok)

bi de burada pınar almayın yazana sanane diyen var kardeşim senin sağlığını düşündüğüm için yukardakileri yazdım yine almak istersen buyur al.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇevreMühendisi

10 liraya pinar sucuk bulmus, nitratsizini ariyor adam
    Bedava mezar bulsan demek ki onu da değerlendireceksin. İnsan sağlığı için zararlı maddeler iceriyormus. İsteyen kilo kilo alsın. İsteyen de sağlığına dikkat edip bilinçli tüketici olsun..

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

Bedava mezar bulsan demek ki onu da değerlendireceksin. İnsan sağlığı için zararlı maddeler iceriyormus. İsteyen kilo kilo alsın. İsteyen de sağlığına dikkat edip bilinçli tüketici olsun..

Alıntıları Göster
    Tamam kardes, sen ustune 5 lira daha koyup tirnak etli olan daghan marka sucuk alabilirsin. Bu fiyata kaliteli sucuk gorursen soyle.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.