Şimdi Ara

A101 - (05 Ocak Perşembe) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
18.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mituys

geçmiş olsun.bu çok yüksek ihtimalle lezitadan değil a101 soğuk zincire dikkat etmemesinden kaynaklanmıştır.
    ben artık a101den kesinlikle dondurulmuş yada soğuk zincire muhtaç ürün almıyorum.

https://forum.donanimhaber.com/a101-15-aralik-persembe--122491803-5#122549534

Demek istediğim aslında buydu hocam. Hani markanın meşhur olması önemli değil zira market muhafazasında ihmalkar davranıyor. Konu örneği verdiğiniz için teşekkürler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fıght4Freedom kullanıcısına yanıt
    Kasap kira öder vergi öder işçi çalıştırır üzerine yüksek kâr eder tabiki pahalı satacak. Market bir kaç üründe indirim yapar ki müşteri çeksin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hı level TV nasıl arkadaşlar alan Var mı?
  • Televizyon nasıldır arkadaşlar fiyat performans ürünü mü daha önce kullanan var mı bu markayı
  • tost peynirinden kasıt kaşar mı?
  • beyler, şimdi köfte ve dönerden alıyor muyuz, almıyor muyuz? :)
  • vestel lamba helal olsun
  • Akli olan atlas firmasinin cakma cin malinin her turlu urununden kacinir. 500 tl nizi cope atmak isteyen alsin. 2 gunde bozulur hepsini gectim verdigi degerin yarisini bile zar zor verir performans olarak
  • meyve sıkacağı hevesim kaçtı. hocam teşekkür ederim. gerçekten çok doğru onu temizlemeyi düşününce...
  • uğrarsam ampul için uğrarım gerisi fos.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vindobona

Elektrik süpürgesi nasıldır?

Bana da böyle hafif bir şey lazım evdeki süpürgeyi kullanmak zor oluyor. Bozulursa malı A101'e verebiliyorsak satın alacağım çünkü sitesinden baktım Anadolu yakasında servisi yok. Bozulursa 95 liralık ürün için Esenyurt'a, Bayrampaşaya servise götür gel yarı parasına mal olur. Bu markada sanıyorum Piranha'nın yan markasıymış.

http://www.kiwi-home.com/static/media/product/82/attachments/kvc-4103-ar-a5-im.pdf

• quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

Bu A101 kadat Yav..k bir firma yok sanırım.

Geçen hafta antifirizli cam suyu aldım, 4,95TL. ( sanırım çarşamba günü), ondan sonra bir kar bastırdı, soğuk geldi.Adamlar 3 günde 6,45TL ye çekmişler.

ortada yeni gelen üründe yok ha, hergün kapının önüne yığdıkları aynı koliler. Tam şark kurnazı.

Hocam biraz abartmışsın sanki. Türkiyede değil Dünyada bile bunu yapmayacak firma yok. Sattıkları ürüne ihtiyaç artarsa her firma ürünün fiyatını artırır çünkü adam mecbur zaten almaya 5 lira da olsa alacak 25 lira da.
  • aslında elektirk süpürgesi iyiyse alınabilir en azından araba falan temizlerken işe yarar diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enorton

jeneratör iş yapar mı?

İş yapar mıdan ne kastettiğinize bağlı, 2,2 kVA demiş, kullandığınız ürününü güç faktörüne bağlı olarak 2,2kW bir aleti de çalıştırabilir veya 2kW aleti bile çalıştıramaz.
  • Jenaratör'ü Telefon şarj etmek için alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hakimichi-kun

quote:

Orijinalden alıntı: 01halil

Köfte iyi gibi ikincisi yüzde 50 indirim abi markası yazmıyor bu soru işareti.

Markası yazsa da bir şey farketmez. Geçen lezitanın işlenmiş et ürününü aldım a101'den. Lezita piyasadaki neredeyse bütün sertifikalara sahip bir firma. 15 dakka sonra eve gelir gelmez buzluğa attım ürünü. Kaldı ki eve götürürken dışarısı 0 dereceye yakındı. Son kullanma tarihini de kontrol ettim. Ertesi gün pişirdik yedik, ailecek zehirlendik. Bu benzeri bir olayın ilk başıma gelişi değil, öğrenci evindeyken de benzer bir sebeple meşhur bir markanın işlenmiş et ürününden zehirlenmiştim. Marka istediği kadar sağlam olsun bu ve benzeri olaylar olabiliyor

Hocam bazı fındık beyinli insanlar aldıkları dondurulmuş ürünü kasa kenarına raflara vs bırakıyorlar vazgeçip. sonra başka fındık beyinli çalışanlarda (belkide parası ceplerinden cıkıyordur bilmiyorum) o ürünleri eridikten sonra dolaba geri koyuyorlar. Belki bu şekilde bakteri almışsınızdır

• ketılı daha önce alan var mı ? markayı ilk defa duydum
  • Katı meyve sıkacağı alınır mı?
  • Temizlemesi diğer markardan farklımı bu ürünün
  • Telefon nasıl alınır mı?
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.