Şimdi Ara

A101 - (05 Ocak Perşembe) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
18.184
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Aynı hepsi. BU arada hemen temizlemezseniz de acayip koku yapar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Telefon piyasada 650 civarında.Samsung garantili olması avantaj.Bu fiyata kaçırmayın derim.
  • Hakimichi-kun kullanıcısına yanıt
    Fakultedeyken bende mantidan zehirlenmistim... bu tip urunlerin nakliye ve satis asamasinda asla erimemesi lazim, siz donmus olarak aliyorsunuz ama o paketin hikayesini bilemiyorsunuz pek tabi, belki dondurucu arabasinda eridi, bir sakatlik oldu.

Bu tip hazir dondurulmus gidalardan uzak durulmali bana kalirsa...

Mantida zaten soya kullaniyorlar, et yok icinde. Makarna ye daha iyi, hic olmazsa zehirlenme derdi yok
  • Soğukta sıkıntı olmasın diye üstüne örtüyorsun 😀
  • Jeneratörü aldım. Bulunduğum sokakta sürekli elektrik kesintisi yaşıyoruz, gittim tüplü bir soba aldım, her ihtimale karşı duruyor salonda. Evde, Tv, modem, laptop fln kullanırız diye de aldım bu jeneratörü.

Daha önce kullanan var mı ? Bilgi verebilecek olan arkadaş
  • Döneri kesinlikle tavsiye etmem. Saman gibi bir şey tat falan yok kalite sıfır. Bim'in döneri buna göre çok daha lezzetli.
  • Sucuk nasil fermente
  • 3 şube dolaştım jeneratörü bulamadım
  • Ben süpürgeden aldım. Evde sulu bir makine var ve sürekli onu açmaya üşeniyorsanız günlük temizliği halledecek bir alet. Büyük makine gibi bir çekim sunmuyor elbette ama özellikle toz ve mutfakta kırıklar için ideal. Hemen tak fişe temizle kaldır. Şarjlı süpürgelerden bıktığımız için(10 yıl pil garantisi veren black decker 2 senede bozuldu) pratik elektrikli bir şey arıyorduk işimizi görecek gibi hoşumuza gitti. Aletin kendisi iyi de plastik aparatların kalitesi tırt fakat standart boylarda sanırım evdeki diğer makinenin parçaları uydu buna.

Fakir dik durabilen süpürge gelmişti bir ara onu da çok düşündük zamanında ama yatak altına falan girmesi dar alanlara sokması zor oluyor onları . Bu borulu tasarımı sayesinde koltuk ve yatak altlarına daha rahat girdi.

Dediğim gibi sitede yazdığı gibi 1000 watt gücünde değil 18voltluk şarjlı süpürge kıvamında bir çekişi var. F/P olarak orta konumda, günü kurtaracak pratik bir ürün. Bütçesi bu seviyede olanlar düşünebilir. En azından dener temizler geri verirsiniz beğenmezseniz :)

• Kettle aldım. Denedim bir sorun yok.

Türkiye'de üretilmiş ayrıca.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UssuzAdam

Pamuklu tv battaniyesi ne tvyi mi örtüyoruz

Eski tüplü televizyonları battaniye ile örtmek gerekirdi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.