Şimdi Ara

......::::::A T İ K E R [DOSTLUK] KULÜBÜ::::::...... (FoReVeR) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.027
Cevap
5
Favori
199.045
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hatırlıyorsan aynı şeyleri biz sana zamanında söylemiştik. Atikeri tanıtma işini sizlere bırakıyorum artık. Ben boşuna savunmadım burda bu ürün parasını fazlasıyla hakediyo diye. Ben bu üründen memnun kaldım reklamını yaptım, eğer kötü olsaydı yerin dibine sokardım bundan emin olabilirsiniz. Sizde memnun olduğunuz malı tavsiye edin Türk Malına sahip çıkmış oluruz. Şuan için Atiker de gördüğüm eksiklik TV reklamı dışında bu forum gibi ortamlarda reklamlarını yapmıyorlar. Bakın başka marka bayileri çatır çatır reklam yapıyor burda.

quote:

Orjinalden alıntı: pdr42

ya alfunu kardes bunu buray deilde bi lpg sitesi var oraya ayzabilrisen atiekrin sahibi orada onine hep .

okifi kardes sen o değerlere inanma cunku yanlıs olcum. dogru olcum yaparsan belki daha da azz yaktıgıını goreceksin ki bana daha da az yakar gibi geldi. en dogru olcum depoyu tamamen bitirmek ve aletin otmesini beklemek işte ozaman kac liralık lpg aldın kac km gittin bol carp heapla aksi takdirde gerisi yanlsı demedi deme

• arkadaşlar bir buçuk hafta önce atiker taktırmıştım arabama. (clio hb 1.4 16v) geçen hafta depoyu fulledim 32 lt gaz 43 ytl (ankara opet 1 lt 1.33 ytl) bugune kadar 380 km yol yaptım şehir içinde. fakat benim güzergahımda çok trafik olmuyo genelde, birde sakin kullanırım arabayı. bugun kırmızı ışık yanarken hala ötmediği için gidip depoyu tekrar doldurdum. yaklaşık 30 lt gaz aldı 40 ytl. yani 40 ytl ile 380 km yol yapmışım. buda 10,5 ykrl yakıyor demek oluyor. benzinde arabam 20,0 ykr yakıyordu eskiden. kendi kendime çok kızdım daha önce neden bu sıralı sistemi taktırmadım ben diye. atikerle ilgili hiç bir problem yaşamadım. inşallah hep böyle sorunsuz ve ekonomik olarak devam eder. herkese tavsiye ederim.
    ayrıca karar vermemde yardımcı olan , bu forumda bilgilerini paylaşan herkese de teşekkürler...
  • PDR 42 OKURSAN SEVİNİRİM !!!!!!

ALINTI:15.04.2007 SAAT 22:32 DEKİ YAZIM DAN
    değerli arkadaşlarım
    A T İ K E R SİSTEMİ taktırdık tan sonra veya önce atiker ana sitesin deki on line hatta hiç yazı yazarak olmasını istediklerinizi beyan ettiniz mi? eğer yapmadıy sanız mutlaka yapın
    ÖZELİKLE TAKTIRAN ARKADAŞ LAR HEP BİRLİK TE BU SİTE YE YAZARSAK DAHA ETKİLİ OLURUZ
    ÖRNEĞİN BUNDAN SONRA İKİ YIL BOYUN CA GARANTİ SÜRESİN CE GERÇEK BİR MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ İSTEYELİM.

PDR 4 2 SEN DE YAZ!!
    arkadaş eğer atikerin kendi sitesin deki online hattan bahsediyor san ...... ben oraya bu talepleri mi ÇOKTAN YAZDIM!!! (BAŞKA BİR SİTE İSE SÖYLE ORAYA DA YAZALIM) Ama sen benim yazımı tam okusan anlayabilir din . ben diyorum Kİ ;
    hepimiz bu atikerin kendi sitesine
    '' -Taktırdık memnunuz ve bu memnuniyetimizin devamı siz atiker imalatçılarının, biz müşterilerinize bundan sora tam bir destek vermesini istiyoruz''.
    Garanti süresin ce problemsiz parça değişiminin sağlaması,
    Artı garanti sonrası uygun fiyat lı yedek parça desteğinin unutulmaması
    ve bir ürün müşteri memnuniyeti olduğu sürece var dır. bunu bu üreticimize hatılatmak
    için tüm taktıran arkadaş lar bu geri beslemenin firmaca iyi yapılmasını sağlamak bizim elimizde NASIL YAZARAK TABİKİ ben zaten yazdım sizler de yazın

İŞTE TEKRAR DİYORUM TAKTIRAN LARA HERKEZ ATİKERE YAZSIN. ANLAYIN BUNU 1200YTL VERDİNİZ SADECE TAKTIRMAK DEĞİL SONRASINI DÜŞÜN MELİYİZ.
    MUTLAKA FİRMA KÖTÜ DEMİYORUM , iyi tabiki böyle bir ürün yapmış.
    MÜŞTERİ HAKLARIMIZI KORUYALIM DİYORUM!!!!!!

• valla atiekre guzel bi yazı ayazdım artık ne cevap gelir bilmem
  • EĞER BURAYA YAZDIĞIN GİBİ YAZMIŞ İSEN SANIRIM ODA GÜZELDİR!!!!!!!!!!!!
  • ARKADAŞLAR
    BU FORUM DA 30 ADET BİLE YAZIM YOK AMA OKURSANIZ BİR ÖNCEKİ HARİC , BOŞ YAZIM DA OLMAMASINA ÖZEN GÖSTERDİM VE BİRİLERİNE BİRŞEYLER AKTARMAK İSTİYORSANIZ , BU SAYFALARI B O Ş ŞEYLER İLE DOLDURMAYIN.
    HERKEZE KOLAY GELSİN. SAYGILAR
  • atiker e 2 kere mail attım ne mail ile döndüler ne de aradılar duyarsızlar
    tabii nediye msj attın derseniz projeyle ilgili daha halen proje yok 30 günü geçecek bu hafta bursa bayisinden taktırdım bugun yarın diye diye 25 gün oldu bu haftada almazsak ceza yiyecez diye ses seda yok aradım sonra bizim onlarla sözleşmemiz var diyo vatandaşın biri adamı sıkıştır diyor iş mi bu yani fabrikanın verdiği cevaba bak bu haftada yatacak bende cezayı yiyecek gibi gözüküyorum HEPİNİZ DİKKAT EDİN PROJESİ VARMI DİYE SORUN TAKTIRMADAN
  • ızmırden selamlar ıhsanone.....................

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ihsanone -- 22 Mayıs 2007; 21:28:01 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: pdr42

ya alfunu kardes bunu buray deilde bi lpg sitesi var oraya ayzabilrisen atiekrin sahibi orada onine hep .

okifi kardes sen o değerlere inanma cunku yanlıs olcum. dogru olcum yaparsan belki daha da azz yaktıgıını goreceksin ki bana daha da az yakar gibi geldi. en dogru olcum depoyu tamamen bitirmek ve aletin otmesini beklemek işte ozaman kac liralık lpg aldın kac km gittin bol carp heapla aksi takdirde gerisi yanlsı demedi deme

Tamamdır üstadım,diger depoda dediklerini uygulayıp neticeyi yazacagım ama pek bir şeyin değişeceğini zannetmiyorum.Çünkü ne kadar lpg aldı ve kaç km.de aldı böl çarp metodu ile çıkar diye düşünüyorum.
  • arkadaşım öncelikle çok üzüldüm SİZ DİĞER FORUMDAKİ ARKADAŞLAR HEPİNİZE ÇAĞIRI YAPIYORUM GELİN HEPBERABER TÜKETİCİHAKLARI MAHKEMESİNE GİDELİM BU ARKADAŞIMIZ İÇİN YADA KONYA MERKEZLERİNE HERKES BİRER E-POSTA ATSIN ( METİN AYNI OLMAK KAYDI İLE ) BELLİKİ BURADAN KİMSE TAKMIYOR YETKİLİ OLARAK
    BEN HERZAMAN HERKOŞULDA ARKADAŞIMIZA YARDIMA HAZIRIM ELİMDEN GELECEK KADARIYLA İNSANLARI BU ŞEKİLDE KANDIRMALARINA BENİM İÇİM RAZI OLMADI KONUYU BASINDAN BERİ OKUDUM VE SABAHLADIM PC BAŞINDA VE İNANIN TÜM UYKUMDA KAÇTI.
    HADİ BAKALIM BUNUNLA İLGİLİ BİŞEYLER YAPALIM. İLK OLARAK BEN BAŞLIYORUM HATTA YAPTIM BİLE FABRİKAYA SORUNU ANLATAN VE FORMDAKİ YAZILARI
    MAİL YOLUYLA ULAŞTIRDIM.
    quote:

Orjinalden alıntı: ihsanone

ATIKER YETKILISI VARSA DINLESIN

Bugun yıne gıttım sabahın korunde tupcuye .Hatta tupcuye gıderken sınırımden sag tamponu vurdum baska bı arabaya.Yakında bu tup yuzunden delırırsem sasırmayın.Neysekı ızmır trafıgınde benım evden bır saat sonra vardım bayıye.guc bela ıkna ettım parca degıstırmeye.Bugunde gaz valfı degıstı. (aldesa dıye baska bır valf takıldı yerıne atıker yokmus )50 km otoban denemesı. sonuc aynı.yıne araba gazda gıderken benzıne gecıp duruyo.dedıler oldu olacak regulatorude degıstırelım onuda degıstırdık busefer atıker marka regulator takıldı .30 km gıttım gecmedı ama arza lambası yıne yandı .zaten arkasından hemen benzıne gecıyo.Bakın sorunu halletmek ıcın neler yapıldı hatırlayalım.
    son 20 gun ıcınde ATIKER DEN cektıklerım VE ARABAM 17 BIN KM DE FORD FIESTA

1- Uc hafta once samandradakı bobındendır O ISINIYODUR dedıler o degıstı olmadı

2-MANIFOT KELBEGIN YANINDAN DELINMEMIS BURDA BASINC AZDIR DIYEREK YENI BI DELIK ACDILAR MANIFOTA YINE DENEDIK SONUC HUSRAN.(ARABA DELIK DESIK OLDU BU ARADA)

3-ENJEKTOR MEMELERI KUCUK DEDILER 1,8 LIK BUNU 2,2 YAPTILAR 4 TANESI DE DEGISTI BIR ISE YARAMADI

4-ARZA LAMBASI BOBINDEN ELEKTRIK ALINDIGI ICIN YANIYODUR DEDILER SONRA ECUDAN (SIGORTANIN ORDAN ALINDI) ARZA LAMBASI HAAALA YANIYO SONUC YINE HUSRAN

5-GAZ VALFINDENDIR DENILDI GAZ VALFI DEGISTI SONUC YINE HUSRAN( ALDESA MARKA BISEY TAKILDI )DENEMEK ICIN OLMADI.

6- REGULATORU DEGISTIRELIM DEDILER ONUDA DEGISTIRDIK BUGUN SONUC YINE AYNI.

7- ATTIGIMIZ SAYISIZ KALIBRASYONUN VE YAPTIGIMIZ BASINC AYARINI HADDI HESABI YOK.

bU ARADA BU ARABA 5 TANE AYRI USTANIN ELINDEN GECTI.vE BEN BU ISLERI YAPTIRABILMEK ICIN SAATLERCE SIRA BEKLEDIM VE GUNLERCE GITTIM.AMA SONUC ELDE VAR SIFIR.bUGUN ILK TAKTIRTIGIM USTAYA TELEFON ACTIM DEDIMKI BAK ABICIM GEZMEDIGIM YER KALMADI SANADA GELDIM ON SEFER YAPAMADIN MONTAJ HATASI VAR DEDILER BENDE GEZDIM DEDIM.AMA ARTIK BIKTIM BU ATIKERDEN SÖK BUNU PARAMI VER DEDIM .vERILEN CEVAP Şu SEN GEZDIRE GEZDIRE ARABAYI PİÇ ETTİN BEN O MALI ALMAM.ŞİMDİ EVDE FATURAYI ARIYORUM BULAMADIM AMA BAKALIM NE OLACAK ..

• yolladığım mailin içeriği aşağıdadır
    Sayın Atiker şirketi yetkilileri sanırım birazcık uykunuzdan uyanıp etrafınıza bakmanız gerekli. Uzun bir süredir sizin lpg dönüşüm kitinizi takıpta sorunu birtürlü çözülememiş ve Sıfır Km aracında olmadık işler yapılarak hem isminizi hemde şirketinizi, hiçte iyi olmayan bir şekilde temsil eden kişiler tarafından sektörünüzün baltalandığın farkında olmadığınızı görmekteyim. Aracıma sadece lpg kit taktırmak için internette yaptığım bir araştırmada karşılaştığım sonuçlar inanın beni çok üzdü, ki sizlerin bunu atladığına dahada çok üzüldüm. Biz tüketiciler tamamen yerli ekonomiye katkımız olsun, dışarıya para göndermeyelim dediysekte sanırım yanılmışız çünkü bizlerin bu faydalı düşüncelerinin karşılığı büyük bir ilgisizlik ve vurdumduymazlık oluyor.
    Sizleren ricam aşağıda link olarak verdiğimhttp://forum.donanimhaber.com/m_13030630/mpage_1/key_/tm.htm sitede " ihsanone " takma isimli kişinin feryadına kulak vermeniz formu sonuna kadar okumanız ve markanızın arkasında durmanız.
    şayet bunu spam olarak algılıyorsanız sadece özet olarak yazdığı bir mesajı kopyalıyorum.Bunu okuyana kadar bende atiker takmayı düşünüyorduma ama sizden gelecek yanıtı bekliyorum artık.
    ATIKER YETKILISI VARSA DINLESIN

Bugun yıne gıttım sabahın korunde tupcuye .Hatta tupcuye gıderken sınırımden sag tamponu vurdum baska bı arabaya.Yakında bu tup yuzunden delırırsem sasırmayın.Neysekı ızmır trafıgınde benım evden bır saat sonra vardım bayıye.guc bela ıkna ettım parca degıstırmeye.Bugunde gaz valfı degıstı. (aldesa dıye baska bır valf takıldı yerıne atıker yokmus )50 km otoban denemesı. sonuc aynı.yıne araba gazda gıderken benzıne gecıp duruyo.dedıler oldu olacak regulatorude degıstırelım onuda degıstırdık busefer atıker marka regulator takıldı .30 km gıttım gecmedı ama arza lambası yıne yandı .zaten arkasından hemen benzıne gecıyo.Bakın sorunu halletmek ıcın neler yapıldı hatırlayalım.
    son 20 gun ıcınde ATIKER DEN cektıklerım VE ARABAM 17 BIN KM DE FORD FIESTA

1- Uc hafta once samandradakı bobındendır O ISINIYODUR dedıler o degıstı olmadı

2-MANIFOT KELBEGIN YANINDAN DELINMEMIS BURDA BASINC AZDIR DIYEREK YENI BI DELIK ACDILAR MANIFOTA YINE DENEDIK SONUC HUSRAN.(ARABA DELIK DESIK OLDU BU ARADA)

3-ENJEKTOR MEMELERI KUCUK DEDILER 1,8 LIK BUNU 2,2 YAPTILAR 4 TANESI DE DEGISTI BIR ISE YARAMADI

4-ARZA LAMBASI BOBINDEN ELEKTRIK ALINDIGI ICIN YANIYODUR DEDILER SONRA ECUDAN (SIGORTANIN ORDAN ALINDI) ARZA LAMBASI HAAALA YANIYO SONUC YINE HUSRAN

5-GAZ VALFINDENDIR DENILDI GAZ VALFI DEGISTI SONUC YINE HUSRAN( ALDESA MARKA BISEY TAKILDI )DENEMEK ICIN OLMADI.

6- REGULATORU DEGISTIRELIM DEDILER ONUDA DEGISTIRDIK BUGUN SONUC YINE AYNI.

7- ATTIGIMIZ SAYISIZ KALIBRASYONUN VE YAPTIGIMIZ BASINC AYARINI HADDI HESABI YOK.

bU ARADA BU ARABA 5 TANE AYRI USTANIN ELINDEN GECTI.vE BEN BU ISLERI YAPTIRABILMEK ICIN SAATLERCE SIRA BEKLEDIM VE GUNLERCE GITTIM.AMA SONUC ELDE VAR SIFIR.bUGUN ILK TAKTIRTIGIM USTAYA TELEFON ACTIM DEDIMKI BAK ABICIM GEZMEDIGIM YER KALMADI SANADA GELDIM ON SEFER YAPAMADIN MONTAJ HATASI VAR DEDILER BENDE GEZDIM DEDIM.AMA ARTIK BIKTIM BU ATIKERDEN SÖK BUNU PARAMI VER DEDIM .vERILEN CEVAP Şu SEN GEZDIRE GEZDIRE ARABAYI PİÇ ETTİN BEN O MALI ALMAM.ŞİMDİ EVDE FATURAYI ARIYORUM BULAMADIM AMA BAKALIM NE OLACAK
    ..

• ihsan kardes bu arabanın sorunu su diyolarmı yada bu sundan dolayı benzine gecer denilyiomu bu konuda ne diyolar sana yoksa valla bizde anlamadıkmı diyolar. yaw basınctan kaynaklı falan deniliyor ya aynı sorun dediğ arkadasta halloldu oda benzine geciyodu basınc ayarı varmıs arka tarafında depoda mı ne oradan halletiler dedi . valla cnaım sıkıldı benimde bende atikere yazıtyorum evet beyler iki dakkanızı almaz kopyala yapıstır yapın hadi bakalım
  • bu arada her bir arkadastan lpghaber siteisne girip oradan da yazmsını istiyorum ihsan arkadasa yarıdm. arkadaslar tabi yukarıdaki emtini kopyala yapıstır ve atikere gonder
  • ihsan kardes buugn atiker yetkilileri beni aradı yarın zmire geliyolarmıs ve o yetkili bayiyide gorecekler sen bana hemen ulasırsan sevinrim meshur huseyin usta aradı ve izmire geliyor bak senin için iyi bir fırsat hemen ara beni
    msn: mstfakcay@hotmail.com
    bna hemen ulas
  • NE çekmişsiniz beee...

ULAN adam gibi yapamıyorsan bu işi GİRMİCEKSİN SEKTÖRE

Araba alıp Atiker takacaktım yerli diye Allahtan okudum öğrendim

İtalyandan şaşma...

• yaw iyide bende atiekr kulalnıyorum ama hiçbi sorun yok kardes bence hemen onyargılı olma bu atiekrden deil emin ol ustadan kaldıki aynı usaya ver en iyid eidğn markayı oda aynı haltı eder sen emrak etme
  • ARKADAŞLAR KİŞİSEL FİKRİMDİR:

İHSANONE ARAKADAŞ BURADA SORUNLARINDAN BAHSEDEN ŞANSSIZ BİR ARKADAŞIMIZ. ŞANSSIZLIĞI ADAM GİBİ BİR USTAYA DENK GELMEYİP ARABASINI DELİK DEŞİK ETTİRMESİ.

BEN EVİMDE ARÇELİK MARKA BEYAZ EŞYA KULLANIYORUM. TÜRKİYEDE ÇOĞU KİMSENİN KULLANDIĞI VE MEMNUN KALDIĞI MARKALARDAN BİRİ. AMA BENİM EVİMDEKİ NE KLİMA NE ÇAMAŞIR MAKİNESİ NE BULAŞIK MAKİNESİ VS BEŞPARA ETMEZ. BUDA DEMEK OLUYOKİ BAZI İŞLER BİRAZDA ŞANS VE USTALIK İŞİ.

BİR KONUYA TİCARİ TAKSİ OLAN BİR MAREA FOTOSU EKLEMİŞTİM. ADAM BRC 24 SİSTEMİ SÖKTÜRMÜŞ ATİKER TAKTIRIYORDU. DEMEKKİ ODA BRC DE DÜZEN TUTTURAMAMIŞ. YANİ 1 VEYA 2 KİŞİ BU ŞANSIZLIKLARI YAŞADI DİYE O MARKA KÖTÜ DEMEK DOĞRU OLMAZ. ŞAHSEN BEN VE BURDAKİ BİRKAÇ ARKADAŞ DAHA BU ÜRÜNÜ KULLANIYORLAR VE MEMNUNLAR.

AYRICA "ZEBUROVİÇ" LAKAPLI ARKADAŞIN BU SEKTÖRDEN BAŞKA BİR MARKANIN SATICISI VE FEYK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. HATTA KİM OLDUĞUNU %80 TAHMİN EDİYORUM. EĞER DÜŞÜNDÜKLERİM DOĞRUYSA BAŞKA MARKAYI LEKELEMEYE ÇALIŞAN BU ARKADAŞIN BU YOLLA KENDİ MARKASINA ÇEKTİĞİ MÜŞTERİDEN KAZANDIĞI PARA NASIL BOĞAZINDAN GEÇECEK.

HERKESE İYİ GÜNLER.

• Selam arkadaşlar,

Ağustos 2006 tarihinde Ford Focus 1,6 Ghia aracıma Lovato marka sıralı sistem dönüşümü yaptırdım. Dönüşüm yaptırmadan aylar önce hangi marka? fiyat/performans? montaj/işçilik? ve Müşteri memnuniyeti/Garanti? kriterlerini araştırıp tüm markaları ve kullanıcılarıyla görüşüp tabiri caizse didik didik ettim herşeyi. Sonuçta Lovato da karar kıldım ve dönüşümü yaptırdım. Şu an itibari ile yaklaşık 15.000 km civarında yol katettim ve çok memnunum. Performansta düşüş yok, yakıtı çok ekonomik Şehir içinde 130 ykr şehirlerarasında ise 105-110 ykr civarında yakıyor aracım.

Şimdi bu işleri daha önceden yaptırmış birisi olarak sizlere bir kaç tavsiyem olacak ;

1-) Marka seçiminde kesinlikle Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, Ürününün sonuna kadar arkasında olan, tüm sorularınıza cevap alabildiğiniz, kara düzen merdiven altı montaj değilde tüm ekipmanları ile olası hertürlü aksiliğe müdahale edebilecek teknik düzeye ve seviyeye sahip uzman kadrosu olan, yaygın servis ağı olan, Garanti belgesi,Faturası ve Proje nin montajın bitirildiği gün size teslim edecek bir kuruluş seçin.

2-) Taktıracağınız kitin markasından önce aracınızın bakımları tam mı? buna çok dikkat edin. Çünkü bakımsız araçlarda yapılabilecek en iyi markayla en iyi montaj bile sorunlar doğmasına sebep olacaktır. Aracınız montaja girmeden önce aracınızın tüm bakımlarını yaptırıp, benzinde sorunsuz çalışmasını sağlayın. Unutmayın benzinde sorunsuz çalışan araç montaj kurallarına uygun yapılmış ise lpg de de hiçbir sorun çıkartmadan çalışacaktır.

3-) Montajı yapacak usta çok önemli. Mümkünse aracınızın marka ve modelinden daha önce dönüşümünü yaptığı kişilerle irtibata geçin herhangi bir sorun yaşayıp yaşamadığını öğrenin. "Aynası iştir kişinin" diye bir atasözü var daha önce yapmış olduğu montajları incelersiniz usta hakkında fikir edinebilirsiniz zaten.

4-) Montaj sırasında aracınızın yanında bulunun. (Ben öyle yaptım) Asla ve asla aracınızın enjektör kablolarını kestirmeyin, sıyırtmayın, lehim yaptırtmayın. Eğer illede yapacaz derlerse aracınızdan kiti söktürüp oradan son sürat uzaklaşın. Manifolt üzerine delikler açılırken talaşı geriye doğru iten uçlardan kullanılmasına dikkat edin. Eğer mümkünse manifolt sökülüp delikler açılırsa daha iyi olur. Kablolarınızı sıradan bantlarla sardırtmayın. Isıdan etkilenmeyen kaliteli bantlar var onlardan kullandırın. LPG tankından LPG ECU suna gelen kablolar var arabanın altından motor kısmına kadar geliyor. O kabloları egsoz tarafından değil diğer taraftan getirildiğine dikkat edin (ısıdan uzak durması gerekiyor). Her ne olursa olsun montajınızı memnuniyet garantisi şartı ile yaptırın. Memnun olmazsanız ve problemlerin doğacağı durumlarda montajdan önce ürün/para iadesi ile anlaşın.

5-) Ne olursa olsun motorunuzun arıza lambası yanar şekliyle dolaşmayın. Siz LPG den kaynaklanıp yandığını sanabilirsiniz ama daha farklı sorunlardan da yanmış olabilir. LPG dönüşümü yaptırdığınız yerin "abi o lamba fakir/zengin karışımdan yanıyo çok önemli bişey değil yansın varsın" tarzında söylemlerine aldırmayın ve o lambayı söndürene kadar uğraşın söndüremiyorlarsa kiti iade edin. Yoksa sizde piyasada motor arıza lambası yanarak gezen araçların arasında bulursunuz kendinizi.

Eğer forumdaki arkadaşlara yazdıklarımla yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Yinede naçisane bildiğim kadarı ile arkadaşlarımın soruları olursa onlarıda yanıtlamaya çalışırım.

Son olarak ben burada hiç bir markayı kötülemek yada övmek anlamında bu yazıyı yamadım. Forumda gördüğüm kadarı ile sorun yaşayan ancak sorunlarına çare bulamayan karşısında yetkili bir isim bulamayan arkadaşlar var. Ben lovato taktırdım ama ürünlerinde her koşulda ve her şartta kayıtsız müşteri memnuniyetini gözönüne alıp tüm sorunları çözmeye çalışan tek bir firma gördüm o da BRC distribitörü 2A Mühendisliktir. Şimdi diceksinizki sen neden onlara dönüşüm yaptırmadın? Kredi kartına taksit kampanyası yapmadılar benim dönüşüm yaptırdığımda. Sonradan yaptılar ama ben dönüşümü yaptırmıştım :) Gerçi iyikide böyle olmuş ben aracımdan ve lovato dan çok memnunum.

Saygılarımla.

• quote:

Orjinalden alıntı: ozcanak

ARKADAŞLAR KİŞİSEL FİKRİMDİR:

İHSANONE ARAKADAŞ BURADA SORUNLARINDAN BAHSEDEN ŞANSSIZ BİR ARKADAŞIMIZ. ŞANSSIZLIĞI ADAM GİBİ BİR USTAYA DENK GELMEYİP ARABASINI DELİK DEŞİK ETTİRMESİ.

BEN EVİMDE ARÇELİK MARKA BEYAZ EŞYA KULLANIYORUM. TÜRKİYEDE ÇOĞU KİMSENİN KULLANDIĞI VE MEMNUN KALDIĞI MARKALARDAN BİRİ. AMA BENİM EVİMDEKİ NE KLİMA NE ÇAMAŞIR MAKİNESİ NE BULAŞIK MAKİNESİ VS BEŞPARA ETMEZ. BUDA DEMEK OLUYOKİ BAZI İŞLER BİRAZDA ŞANS VE USTALIK İŞİ.

BİR KONUYA TİCARİ TAKSİ OLAN BİR MAREA FOTOSU EKLEMİŞTİM. ADAM BRC 24 SİSTEMİ SÖKTÜRMÜŞ ATİKER TAKTIRIYORDU. DEMEKKİ ODA BRC DE DÜZEN TUTTURAMAMIŞ. YANİ 1 VEYA 2 KİŞİ BU ŞANSIZLIKLARI YAŞADI DİYE O MARKA KÖTÜ DEMEK DOĞRU OLMAZ. ŞAHSEN BEN VE BURDAKİ BİRKAÇ ARKADAŞ DAHA BU ÜRÜNÜ KULLANIYORLAR VE MEMNUNLAR.

AYRICA "ZEBUROVİÇ" LAKAPLI ARKADAŞIN BU SEKTÖRDEN BAŞKA BİR MARKANIN SATICISI VE FEYK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. HATTA KİM OLDUĞUNU %80 TAHMİN EDİYORUM. EĞER DÜŞÜNDÜKLERİM DOĞRUYSA BAŞKA MARKAYI LEKELEMEYE ÇALIŞAN BU ARKADAŞIN BU YOLLA KENDİ MARKASINA ÇEKTİĞİ MÜŞTERİDEN KAZANDIĞI PARA NASIL BOĞAZINDAN GEÇECEK.

HERKESE İYİ GÜNLER.

Sayın ÖZCANAK aynen katılıyorum. Bende atiker taktırdım 20 gün falan oldu yaklaşık 800 km yol yaptım sadece 1 sefer katalizör ışığı yandı servise gittim söndürdüler ve bir daha yanmadı. Servis bana "senin katalizörün çok temiz onun için çok hassas ayar yapmamız gerektiğini çok çabuk algıladığını" söyledi daha sonra tekrar ayarları yaptıktan sonra bir daha yanmadı sorunsuzca kullanyorum.
    Not :ışık yandığında 80. Km'deydi. araçım 2005 opel astra

• yaw bırakın saga sola camır atmayı arkadaslar yani olmuyo bole atanalr için soyluyorum tabikide ama arkadaslar atiekrin kit olarask sıkıntııs yok kimse kusura bakamaısn tabi ustaalra bazında sıkıntılar oluyo ki bu hsan arkadasın ustaı aynen bole bi usta sanırım ama atikerden bugun beni huseyin usta aradı ve sordu bu sorunu yasaıyan senmsiin diey bende ben deilim dedim. yaronz izmire gidiyolar ve ihsan ben senden haber bekliyorum bak adamlar geliyor sen niye bana daha ulasmadın bak yarın orada olacaklar snedne haber bekliyorum bana ulas dedim ama sen daha ulasmadın nete ne zaman giriyosun bilmiyorum ama acele et sen iyi olur ihsan kardes mailim tekrar veriyorum
    mstfakcay@hotmail.com
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.