Şimdi Ara

......::::::A T İ K E R [DOSTLUK] KULÜBÜ::::::...... (FoReVeR) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.027
Cevap
5
Favori
199.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • adamalr bugun ximirde olmaları lazım hatta bana dediki bu problemi yasayan senmisn deidler bende yok deidm arkadas yasadı adam numarasını verdi dediki bne y arın izmrdeiym yani bugun arkadasına numaramı ver arasın dedi. yani kesin ve net bugun izmirdeler simdi adam beni arıyp sorarsaa ne diyecem ben yahu
  • Pdr arkadasım ben sımdı huseyın ustanın yanından gelıyorum.Gelısmelerı anlatacagım.
  • ok tamam hadi bakalım hayırlısı olsun umarım sıkınıtn cozulur..
    evet arkadaslar lpgde 4 depoyu bitiridm bugun 5 nciside bitecek hesapladıgımıxada karma olarak 120 lira yakıyo. simdi size bi sorm var gazı nereden alıyosunuz ve fark gordunuzmu hiç ben ilk aldıgımda shellden aldım. cok yakıyo falan dedim ama yanlıs hesap yaptık snaırım. ama surekli aygazdan alıyorum daha iyisi olan varmı bildiğiniz hangi gazı tavsiye edersiniz.
  • en son shellden aldım hesaba göre az gitti genelde aygaz dan alıyorum bence en iyisi aygaz ismi yeter
  • ihsanone
    şu hüseyin usta ile yaptığın görüşmeleri inan çok merak ediyorum.
    senin problemi ayrıntılı çözümü nü anlatırsan iyi olur.

ALFUNU 17
  • İhsan kardeş bende merak ediyorum sorunun çözüldümü? Hüseyin usta neler yaptı çok merak ediyorum. Aranızda ne konuşmalar geçti anlatırsan memnun oluruz.
  • Sn Alabora 1 ekim 31 mart tarihleri arasında lpg nin kolay buharlaşması için aygaz propan oranını yükseltir bu olay normal sistemlerde avantaj sağlar fakat sıralıda çok büyük bir avantaj sağlamaz propan oranı yükselince aracın yakıt tüketimi %10 civarı artar hangi lpg derseniz önce lpg aldığınız istasyon sahibinin ticari ahlakına bakın sonra markasına derim saygılar sunarım
    quote:

Orjinalden alıntı: ALABORA41

en son shellden aldım hesaba göre az gitti genelde aygaz dan alıyorum bence en iyisi aygaz ismi yeter
  • 2001 focus aracım var aranızda atıker kullanan varmı bu arabada kac para yakıyor ve memnunmusunuz saygılar bılgılendırrısenız mınnettarım ebalozer@yahoo.com
  • kiowa98
    daha önce takılmış olan bir tane görmüştüm.
    bugün de karşı komşumun 99 astra sına taktırmak için gittiğimizde gördüm .
    focus un da enjektör koblo donanımı ve manifolt girişleri üstte ve montaj hem kolay ve yakışıklı oluyor.mesala astra ya o kadar yakışmadıbir tek ecu yu mehmet usta bana sordu nereye koyalım yer bulamadım dedi ben ona yangın duvarının hemen önü güzel olur dedim.ve güzel oldu. mesala astra da yer problemli oluyor.
    bilmiyorum o taktıranlardan bir şikayet gelseydi duyardım malatya da ben 2 atiker problemi duydum biri lada vega 3 gün uğraştılar ve çözdüler o da araçtan kaynaklı çıktı diye duydum bir de astra problem oldu oda 2.gün de çözüldü onun da kablo donanımı problemli çıkmış.
    yine de araştır derim ama ben arkadaşlarımdan 7 tanesini götürdüm hepsi farklı marka hiç problem yaşamadılar.bir tane 2001 otomatik chia focus var oda yaptıracak ama bekliyor daha.yaptırırsa buradan yazarım

• afunu 17 manifolt deliği

......::::::A T İ K E R  [DOSTLUK]  KULÜBÜ::::::...... (FoReVeR)
  • alfunu 17 enj. borusu takılı hali

......::::::A T İ K E R  [DOSTLUK]  KULÜBÜ::::::...... (FoReVeR)
  • diğer resim leri en fazla 220 mb. kadar küçültebildim onun için atamadım. anlaşılan düşük ışıkta tekrar çekip deneyeceğim. tüm montaj aşamasını göstereceğim.

ihsanone keşke sende bize yapılanları gösterebilseydin? kötü örnekleride sunmalıyız ki ,
    mutlaka düzeltmeleri hızlandırmak için faydalı olacaktır

ALFUNU 17
  • alfunu kardes sen lpg kullanıcısı aynızamanda montaj yerndemi calısısun . montaj resimleir cok iyi ıkmamıs ama neyse daha guze ceksen daha iyi olur
    ihsan kardes sen ne yaptın ses seda yok bu arada arkadaslar atiker formu bayagı bi hareketlendi
  • pdr
    yazılarını düm düz yazmandan hiç hoşlanmıyorum
    ben 19 yıllık uçk-hlkp. uçuş teknisyeniyim
    burada yazan çok arkadaşa ve usta sına piston lu motoruda öğretirim tamam mı arkadaşım.
    çünkü bu motorların her tipinin eğitimini aldım ve içinde hala çalışıyorum.

bir yazı yazar ken nereye gittiğini biraz düşünnnn.

ŞİMDİ ben bir işi yaptığım da onu her ayrıntısın da olmam lazım. bu benim tarzım .
    ve bu montajın da her aşamasında çalıştım verdiğim resim ler kendi aracıma ait.
    orada çalışma işine gelince. çevremden şu ana kadar 7 arkadaşa bu atikerin takılmasına sebep oldum bir okadar da sırada bekleyen var.
    bilmem analadın mııııııııı?
    ve ben işi yaptığım da arkadaşlarım da son suz güvenir peşimden GELİRLER.
    BUNU MALATYA ATİKER BAYİİ NE SORABİLİRSİN

BOŞLUK YARATIP İNSANIN CANINI SIKMAYIN.
  • Arkadaşlar sizinle bir durumu paylaşmak ve atiker'e hayran olduğumu söylemek istiyorum.
    Hesapşöyle

Ankara'da Aygaz EuroLPG 1,33ytl
    Depoyu Ankara'da fulledim(45 lik Simit tank)
    Ankara'dan İzmir'e hareket ettim 90-120km hızlarda gittim mümkün olduğunca 100ün altına düşmedim.
    Yer Uşak. Aygaz EuroLPG 1,45ytl
    Gidilen KM 360
    Depoyu fulledim 34 ytl
    34ytl/360km =94ykr
    Varın birde siz ankara'daki LPG fiyatından hesaplayın.

Şiddetle atikeri tavsiye ediyorum
  • Arkadaslar bu ara bıraz yogun oldugum ıcın yazamıyorum.yazacagım cok sey var.resım de ekleyecegım.Umarım sızlere faydam olur.su an yaptıgım arabayı denıyorum.arabaya 20 km dır sadece benzınde bınıyorum.100 km dolsun yazıma baslayacagım.
  • bak simdi hoslanamdıgın seyleri baskasına yapma alfunu ben sana ne dedimde sen bana bosluk mosluk bashediyosun anlamadım sordugum tek bir soru ve seni suclayıcı bi durum deil aynı zamanda ne iş yapıyosun merak ettim fakat bunun altınada bi çapanoğlu aramaya kalmanı anlamıs değilim istersen daha dikaktli oku yazılarımı
    ondna sonra bana konus.

jher neyse farkındaysan atker kullanıyoruz ve burda birbirmize hos olmayan ifadeler kullancagız boyle giderse lutfen biraz daha mantıklı ol
    quote:

Orjinalden alıntı: alfunu

pdr
    yazılarını düm düz yazmandan hiç hoşlanmıyorum
    ben 19 yıllık uçk-hlkp. uçuş teknisyeniyim
    burada yazan çok arkadaşa ve usta sına piston lu motoruda öğretirim tamam mı arkadaşım.
    çünkü bu motorların her tipinin eğitimini aldım ve içinde hala çalışıyorum.

bir yazı yazar ken nereye gittiğini biraz düşünnnn.

ŞİMDİ ben bir işi yaptığım da onu her ayrıntısın da olmam lazım. bu benim tarzım .
    ve bu montajın da her aşamasında çalıştım verdiğim resim ler kendi aracıma ait.
    orada çalışma işine gelince. çevremden şu ana kadar 7 arkadaşa bu atikerin takılmasına sebep oldum bir okadar da sırada bekleyen var.
    bilmem analadın mııııııııı?
    ve ben işi yaptığım da arkadaşlarım da son suz güvenir peşimden GELİRLER.
    BUNU MALATYA ATİKER BAYİİ NE SORABİLİRSİN

BOŞLUK YARATIP İNSANIN CANINI SIKMAYIN.

• PDR LÜTFEN TAM OKURSAN SEVİNİRİM? BENİM NE DEMEK İSTEDİĞİ Mİ ANLAMAN İÇİN.

İŞTE BEN DE O MANTIK İLE YAZDIM ATİKER KULLANIYORUZ ,SEN BANA MONTAJ MI YAPIYORSUN
    ORADA MI ÇALIŞIYORSUN DİYE YAZMIŞSIN BUNUN DİKKAT EDİLECEK TARAFI NEREDE?
    DİREK SORUYORSUN İŞTE.

BİZ ATİKER KULLANICISIYIZ BEN BU İŞİ MERAK EDEN BİRİYİM VE DEDİĞİM GİBİ ÖZELLİKLE MONTAJIN ENJ. BAĞLANTI KABLOLARINI KENDİ ARACIMA BEN BİZZAT YAPTIM.ÇEVREVDEKİ ARKADAŞLARDA BUNU BİLDİĞİNDEN TAKTIRMAYA GİDEN TANIDIKLARIM BENİ ÇAĞIRDILAR VE HER GİTİĞİM DE FARKLI BİR DURUMLA KARŞILAŞIYORUM.
    BENDE İLERİ DE BAŞIMIZA BU PROBLEMLER GELİR BELKİ DİYE İLGİ DUYUYORUM VE BURADA HERKEZ İLE PAYLAŞIYORUM.
    KÖTÜ MÜ ETTİK YANİ

BUNA KALKIP ORADA ÇALIŞIYORMUSUN DEMEN SENCE NE KADAR MANTIKLI?

KENDİNİ YERİME KOY VE BU YAZILARI KAÇ KİŞİNİN OKUDUĞUNU DÜŞÜN ONA GÖRE KONU DIŞINA ÇIKMADAN SORSAN İYİ ETMEZMİSİN?
  • simdi soyle b durum var ben desemki
    alfunu sen uckagıtcısın ben senin montajcı oldugunu dusnuyorum yada atiekrci işte sen susun busun yada sen burda aslında bilincli yönlendirme yapıyosu ve ardından hangi bayisin yada montajcısın desem haklısın bişey demem. ahnii benim sorum sadece ordamı calsıyosun oldu. soyle de bi duum oabilir yani velevki orda calsııyosn bu kotu mu bunu kotu olarak algılaman ilginc. yani ben sana kotu bşey yada art niyet gutmeden sordum. belki sen benim bu sekilde dusnudugumu sanarak cvp verdin ama değil ben sadece merak ettim ve sordum snei suclamadınmda oyle değilmi .. yanlısmıyım
    her neyse ikimizde birbirimizi yanlıs aladık saygılar
  • ihsan kardes atiker den huseyin usta beni aradı sana ulmak sitiyorlar benden cep nonu istedilr bende de snein numaran olmadıgı için veremdim sen huseyin ustaya bi ulasırssan sevinrim. cunku problem naısl oldu merak ediyolar. tamammı.
    hadi gorusmek uzere
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.