Şimdi Ara

......::::::A T İ K E R [DOSTLUK] KULÜBÜ::::::...... (FoReVeR) (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.027
Cevap
5
Favori
199.053
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Formda ki bütün arkadaşlara merhaba menmuniyetini bilirten arkadaş ve müşterilerimizede teşekkür ederim. LPG ve otogazla ilgili bütün sorularınızı yanıtlamaya çalışacağım.

Tasarruflarınız sizin ..... Temiz çevre çocuklarımızın olsun
  • ASIM BEY ARAMIZA HOŞGELDİNİZ
  • değerli şafak otogaz yetkilisi benim sorunumlada ilgilenmenizi rica edeceğim afa otogaz manifolt contası hava alıyor dedi p.tesi değiştireceğim contayı düzelmesse söktürüp size gelmek istiyorum bir kaç arkadaş manifolttan yapmaz dediler sizce sorun neden kaynaklanıyordur saygılar
  • Bende bu gün renault clio 1.4 16 v aracıma atiker taktırdım.Şimdilik bir problem yok yakında tecrübelerimi paylaşırım.
  • Asım bey sizce 2005 Megane II 1.4 aracıma Atiker sıralı sistem taktırmalımıyım.Çok kararsızım,Aydında yaşıyorum ve burda benim arabamdan çok fazla lpg değişimi yapan araç göremedim henüz.Özellikle megane II lerdeki rolanti sorunu ve arıza ışığının yanması konusu beni huzursuz ediyor.Bu konuda sıkıntı çekermiyim sizce.Yardımcı olursanız sevinirim
  • İTALYANLAR LA AYNI GÖREVİ GÖRÜYÜ NEDEN DAHA FAZLA ÖDÜYELİM Kİ
    ATİKER İYİ VARSIN
  • SLM ASIM BEY 98 MODEL 1.4 CİVİC SEDAN ARACIM VAR VE ATİKER SIRALI SİSTEM YAPTIRMAK İSTİYORUM SİZ DAHA ÖNCE CİVİC MONTAJ YAPTINIZMI TAVSİYE EDERMİSİNİZ BİR PROBLEM YAŞATTIMI SİZE ÇÜNKİ HİÇ CİVİC VE ATİKER BİR ARADA GÖRMEDİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM HAYIRLI İŞLER SİZE
  • değerli dh yöneticisi cemsultan ben bir clup oluşturmak istiyorum...
    ne sakıncası var anlamadım... diğer markalarında bir çok başlığı var... o sayfalar farklı ben sadece atiker kullanıcılarını istiyorum...
    ve dışarıdan diğer markaların clubü dağıtmasını istemiyorum...hatta konu sabitlensin diye düşünüyordum...
  • HAKLI
  • quote:

Orjinalden alıntı: tamerbagdas

HAKLI

@tamerbagdas
    haklı olan kim biraz detaylandırımısınız:)
    cemsultanla pmden görüştük bazı alt yapı değişiklikleri olduğunu daha sonra lpg başılığını ayıracaklarını ve orada açabiliceğimizi söyledi
    neyse bekleyeceğiz...
  • TABİKİ SİZ
    NEDEN AÇILMASIN Kİ
  • quote:

TABİKİ SİZ
    NEDEN AÇILMASIN Kİ

sormam hataydı aslında aklın yolu birdir
  • quote:

TABİKİ SİZ
    NEDEN AÇILMASIN Kİ

Atiker club burası gerekçe gösterilerek kilitlenmiş (bence ikisi aynı şey değil, haksızlık olmuş)
    O zaman bu başlığı Atiker Kulüp olarak düzenlemek çözüm olabilir.
    (Ben LPG kullanan ya da kısa vadede dönüşüm düşünmeyen tarafsız biri olarak düşüncemi beyan ettim.)
  • quote:

Orjinalden alıntı: 4polat

quote:

TABİKİ SİZ
    NEDEN AÇILMASIN Kİ

Atiker club burası gerekçe gösterilerek kilitlenmiş (bence ikisi aynı şey değil, haksızlık olmuş)
    O zaman bu başlığı Atiker Kulüp olarak düzenlemek çözüm olabilir.
    (Ben LPG kullanan ya da kısa vadede dönüşüm düşünmeyen tarafsız biri olarak düşüncemi beyan ettim.)

haklılığımız onaylanacaktır çünkü özgür platform olduğuna inancım yüksek...
    bende değerli -DH-yöneticisi @cemsultana bu topiği kilitlesin ...:::ATİKER CLUP:::... yayın hayatına devam etsin dedim
    arkadaşlar aynı düşünce de isek bu kapansın tek başlık olsun... bu diğer bölümlerde de mevcut hakkımız olduğuna inanıyorum...

• ya arkadaşlar bizler burada dertlerimize çözüm aramaya çalışıyoruz siz şahsi tartışmaya gidiyorsunuz
  • quote:

Orjinalden alıntı: crywolf

ya arkadaşlar bizler burada dertlerimize çözüm aramaya çalışıyoruz siz şahsi tartışmaya gidiyorsunuz

Kim şahsi tartışmaya girmiş? Ben şahsi tartışma göremiyorum. Konunun derli toplu olmasına yönelik fikir beyan ettim. Hakeza thall ve tamerbagdaş da öyle...yani bir tartışma filan yok...
    lık bir durum da yok. Asıl anlamadan layana

• HONDA CİVİC MONTAJIMIZ OLDU RESİMLERİNİ ATABİLİRİM .... GÖNLÜNÜZ RAHAT YOLUNUZ AÇIK OLSUN
    SAYGILARIMLA.
    quote:

Orjinalden alıntı: wolfhonda

SLM ASIM BEY 98 MODEL 1.4 CİVİC SEDAN ARACIM VAR VE ATİKER SIRALI SİSTEM YAPTIRMAK İSTİYORUM SİZ DAHA ÖNCE CİVİC MONTAJ YAPTINIZMI TAVSİYE EDERMİSİNİZ BİR PROBLEM YAŞATTIMI SİZE ÇÜNKİ HİÇ CİVİC VE ATİKER BİR ARADA GÖRMEDİM YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM HAYIRLI İŞLER SİZE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi safakotogaz -- 26 Mayıs 2007; 15:45:02 >
  • Bence araçınız ne olursa olsun lpg ye dönüşüm yaptırmanız ülke ve çevre menfaatine olacağı gibi tasarruflarınızda yanınıza kar kalacak .... Atiker e gelince Övgü ile bahsedilen İtalyan sistemlerden tek farkı fiyatı gönül rahatlığı ile taktırabilirsiniz.

Türkiyede otomobil yazılımı yapan firma olmadığı için yazılım yurt dışında yapılmakta ... Bir çok italyan firması aynı şekilde üretim yapmakta . Toplanan kitler italyan olunca iyi , yerli olunca kötü oluyorsa !!! altındaki gerceği irdelemek gerekli.....

şimdiden hayırlı olsun saygılarımla
    quote:

Orjinalden alıntı: red_power

Asım bey sizce 2005 Megane II 1.4 aracıma Atiker sıralı sistem taktırmalımıyım.Çok kararsızım,Aydında yaşıyorum ve burda benim arabamdan çok fazla lpg değişimi yapan araç göremedim henüz.Özellikle megane II lerdeki rolanti sorunu ve arıza ışığının yanması konusu beni huzursuz ediyor.Bu konuda sıkıntı çekermiyim sizce.Yardımcı olursanız sevinirim

• Afa otogaz tesbit etmiş olmalı diye düşünmekteyim ama bu tip araçlarda bazen gözden kaçan ufak sorunlar dağ gibi olup karşımıza çıkabiliyor .. Her nerde yaptırırsanız yaptırın biz size hizmet etmekten kıvanç duyarız . Vaktiniz var sa manifolt çontasını değiştirmeden uğrayın birde biz kontrol edelim . Olaki küçük bir sorundur. hallederiz. Bunun içinde bize üçret ödemezsiniz. Menmuniyetiniz bize yeter.

Saygılarımla
    quote:

Orjinalden alıntı: crywolf

değerli şafak otogaz yetkilisi benim sorunumlada ilgilenmenizi rica edeceğim afa otogaz manifolt contası hava alıyor dedi p.tesi değiştireceğim contayı düzelmesse söktürüp size gelmek istiyorum bir kaç arkadaş manifolttan yapmaz dediler sizce sorun neden kaynaklanıyordur saygılar

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.