Şimdi Ara

A Cure for Wellness (2017)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Hırslı genç bir yöneticiye şirketin CEO'su alma görevi verilir. Söz konusu CEO İsviçre Alpleri'nin ıssız bir bölgesinde yer alan, huzurlu ama gizemli bir sağlıklı yaşam merkezinde kalmaktadır. Ancak genç yönetici orada geçirdiği süre zarfında merkezin spasının mucizevi tedavilerinin pek de göründüğü gibi olmadığından şüphelenmeye başlar. Merkezin korkutucu sırlarını keşfetmeye başladığında ise akıl sağlığı tehlikeye girecektir. Sırları çözmeye çalışan genç adam kendini bir anda o merkezde tedavi amacıyla yatan hastalarla aynı hastalık teşhisine sahip bir halde bulur...
    Filmin yönetmenliğini Halka ile tanınan Gore Verbinski üstleniyor. Filmin başrolleriniyse Dane Dehaan ve Mia Goth paylaşıyor. (Beyazperde'den alıntı)

http://www.beyazperde.com/filmler/film-232128/

Filmi izleyen varmı arkadaşlar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackGhost12 -- 23 Mart 2017; 22:9:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben izledim daha yeni geldim hatta filmden. Film sürükleyici ve güzeldi. Ama tam olarak anlayamadığımız lan şimdi ne oldu orada dediğimiz bir suru sahne var. :-) biraz zindan adasına benziyor film. Ama güzel film 👍anlayan bana da anlatsın bir filmi

• Herkes zindan adasini hatirlatti diyor övüluyor film baya.Acikcasi fragmani da cok guzel merak ettim cok.Ama malesef ki izmirde sadece 2 yere gelmis sanirim oralar da cok uzak yerler.Gitmeyi istiyorum gidersem yorumumu birakirim

• İzleyin mutlaka kaliteli bir yapım ama birazcık uzun.
  • film gerçekten Zindan adasını epey andırıyor. sadece sonu biraz fantastik gibi.
    onun haricinde sürükleyici ve merak uyandıran, bu tarz filmleri hep sevmişimdir.
    film arayanlar kaçırmasın derim.
  • Zindan adası versiyon 2.0 gibi.Senaryo gayet ilgi çekici izletiyor kendisini Sonuda baya iyiydi 8/10
  • Filmin kafa karıltıran kısmı şu aslında, filmi gördüğü halüsinasyonlar sebebiyle gördüğü şekilde mi izlememiz gerektiği yoksa gerçekten olduğu şekilde mi. Bence filmin asıl sürprizi de buydu. Başka da brişey aramaya gerek yok bence. Bu kadar yüksek pıan almasının tek sebebi de nazinin saf kan ırkına yapılmış atıftır ve bunu iğrenç bir sonla desteklemeleridir.

Ama sıkıcı değil. İzlenir. Merak uyandırıcı.

• Öncelikle başrol oyuncusu ne kadar Caprio'ya benziyor ya deyip filmi izlemeye başlamıştım sinemada. Sonra film yavaş yavaş içine aldı beni. Müzikler, tonlamalar ve grafikler muazzam. Görüntü yönetmenini tebrik etmek lazım gerçekten. Evet 1.5 saatte de film bitirebilirdi ama benim hoşuma gitti. Zindan Adası'nı 3 kez izlemiş biri olarak ona benzer yapım görmek beni çok ama çok mutlu etti.

[/spoiler Şimdi arkadaşlar bu bir pedofili vakası olabilir mi? Anlamadığım ise sondaki o gülüş. Eğer dişleri varsa yani sökülmemişse ya gördükleri halüsinasyon idi ya da merkezde başka dişçi bulup ona mı yaptırdı ? Son olarak da gördükleri halüsinasyon olup gerçekten kafayı yiyip oradaki herkesi öldürüp, merkezi yakıp kızla kaçmış olabilir(Kız da zaten oradan kurtulmak için dünden razı)]

• Yorumlar iyi gözüküyor, bu akşam izleyip mesajımı editlerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • izlediğim en sadist/saplantılı filmlerden birisiydi galiba.başroldeki elemanı başlarda itici bulsam da sonradan benimsetti kendini.
  • Herkes gibi bende Zindan Adası filmine çok benzettim.Film güzel izlettiriyor kendini ama biraz fazla uzun..Başrolde oynayan Dane Dehaan güzel bir performans sergilemiş sol yıllarda çıkan yetenekli oyunculardan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.