Şimdi Ara

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.145
Cevap
20
Favori
252.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Arkadaş Belotti'lerden Conti'lerden James'lerden geldiğimiz yere bak.

Bi Conti kaldı o hedeflerden hala uğraştığımız.

Hani Forsberg ? Hani Biglia ?

Başladık yine kabızlığa.

Forsberg için geçmiş sayfalarda 30 40 milyonlar yazılmıştı..

Şahsen inanmamıştım. O fiyatlara belki kramponu falan alınır.

Avrupa'nın asist kralını o paralara almak imkansız. Naby Keita için 80 milyon euro istediklerini açıkladılar. Şu piyasada underrated Forsberg'in piyasası minimum 70-80.

Conti ve Biglia gelecek bence.

Keita cok daha ozel bir oyuncu + genç. Forsberg 60 falan eder max o da.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hakan Milan da. 20 milyon+4 milyon bonus karşılığında anlaşıldı. Hakan senelik 2.5 milyon+ bonuslarla 4 yıllık sözleşme imzalayacak.

Ne diyelim hayırlı olsun artık. Çok zor ama umarım başarılı olur. Keşke daha kaliteli ve garanti bir isim alınsaydı ama olmadı. Transferin en üzücü yanı da Hakan'ın gelişiyle Forsberg, James gibi transfer hayalleri de suya düştü maalesef.

• Hakan transferi hayırlı olsun.

21 milyon euro + çeşitli bonuslara bitti deniliyor..
  • Ya gerçekten çoğu kişiyi anlamıyorumya tek sezonluk parlama yapan Leipzig topçularına 70-80 milyon eder deniliyorda kaç senedir Bundesligada oynayan ve çıktığı 112 karşılaşmada tam 28 gol 22 asist yapan forvet arkası Hakana 20 milyon bonservis için sayfalardır söylenmedik laf bırakmamışlar.Bunu söyleyenlerde eminim oturup bir kez bile Leverkusenin 90 dakika lig maçını izlememiştir.Sebebide çakma İmparator milli takımda 1 kez bile gerçek mevkisinde oynatmadığı için vasat milli performansını gerçek perfotmansı sanıyorlar.Adam bu sezon bile ceza almadan önce 22 maç 7 gol 7 asist yapmış.Neseya diyeceklerimi anlayan anladı.Zaten Türk olmasa şuan Hakan için burada methiyeler diziliyordu.

• milan muhtemelen 150m civarı harcayıp yine en fazla 3. olabilecek bir kadro kurmayı başardı, tebrikler
  • WINTER IS COMING kullanıcısına yanıt
    Zaten bu sene için şampiyonluk hedefi yoktu , olması da 300 milyon falan harcamayacaksan zor.

Bunu kulüp açıkladı . Yavaş yavaş bir plan içinde yükselmek istiyoruz.

Bu seneki kadro elinizde varken 150 harcayıp şampiyon olacağınızı zannediyorsanız büyük yanılgı içindesiniz.

Hakan geldi , hayırlı olsun. Neler yapacağını merak ediyorum

Conti de birkaç güne kesinleşecek .

• Hakan, Instagram hesabından özel jet ile Milan'a doğru yola çıktığını gösteren bir foto paylaşmış.

24 milyon euro bonservis. Senelik 2.5 milyon euro maaş.

Hayırlı olsun.

• Forma yakıştı . Hayırlı olsun. Neler yapacağını merak ediyorum
  • Olanla ölene çare yok doğrusu buysa bu olsun bakalım.Umarım yararı dokunur.

Bu arada Donnarumma Milan'da kalıyormuş.5 yıllık 10 milyon €'ya anlaşılmış deniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Olanla ölene çare yok doğrusu buysa bu olsun bakalım.Umarım yararı dokunur.

Bu arada Donnarumma Milan'da kalıyormuş.5 yıllık 10 milyon €'ya anlaşılmış deniyor.

50 milyon avro

23 yaşında 50 milyonluk servet vay be biz hala oturup çay içelim

• quote:

Orijinalden alıntı: Kevin De Bruyne

quote:

Orijinalden alıntı: N3DV3D11

Olanla ölene çare yok doğrusu buysa bu olsun bakalım.Umarım yararı dokunur.

50 milyon avro

23 yaşında 50 milyonluk servet vay be biz hala oturup çay içelim

her şey para değil ben Milan efsanesi olmasını istiyorum bir takıma gönül vermek kolay değil mesela Totti gibi ama menajerler bu yaşta çok kolay aklını çeliyor oyuncuların.Günah keçisi olan gene oyuncu oluyor.
  • Haberler yanlış . Kulübe maliyeti vergilerle birlikte 50 milyon .

Kendisine olan teklif 5 milyon eurodan 5 yıllık sözleşme
  • Menajer ne kadar etkiledi bilmiyorum ama belli ki Donnarumma milan için yanıp tutuşmuyor çünkü parayla ikna olmuş.

Sonuç olarak efsane milan yok ve görünüşe göre uzun süre olmayacak.

Bence milan efsanesi olmak yerine dünya çapında efsane olmayi denemek istiyor.

• Milan'ın genç kalecisi Gianluigi Donnarumma, menajeri Mino Raiola'ya kariyerine İtalyan devinde devam edeceğini söyledi.

Kaynak: Sky Italia
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

Milan'ın genç kalecisi Gianluigi Donnarumma, menajeri Mino Raiola'ya kariyerine İtalyan devinde devam edeceğini söyledi.

Kaynak: Sky Italia

İtalya dedim, Milan demedim. Juventus'a gidiyorum. Daha çok para veriyorlar falan der iki güne.
  • Hakan yeni beckham olacak

• Milan'ı izlemek için bir sebep daha oldu. Hakan umarım çok başarılı olur. Hayırlı olsun.
  • Milan, Gianluigi Donnarumma'nın sözleşmesini 2022 yılına kadar uzattı.

Donnarumma, yıllık 6 milyon euro kazanacak.

Hadi hayırlısı. Taraftarlar tepki gösterir elbet pankartla falan.

Edit: Ayrıca serbest kalma bedeli 50M, CL katılınırsa 100M.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BoJack Horseman -- 4 Temmuz 2017; 0:39:8 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Milan'ın ilk sözleşme yenileme teklifini reddeden ve ardından büyük tepkilere maruz kalan Gianluigi Donnarumma, kulübüyle yaptığı ikinci görüşmede önerilen sözleşmeyi kabul etti.

Sky Italia'da yer alan haberde 18 yaşındaki file bekçisinin yıllık 6 milyon euro'dan 5 senelik yeni sözleşme teklifine 'evet' dediği belirtildi.

Donnarumma'nın sözleşmesinde 50 milyon euro'luk serbest kalma maddesinin olacağı, bu miktarın Milan'ın Şampiyonlar Ligi'ne katılması halinde ise 100 milyon euro'ya çıkacağı da gelen haberler arasında.

Öte yandan haberde Donnarumma'nın Paris Saint-Germain'in yaptığı yıllık 13 milyon euro, 3 lüks araç ve 3 villa teklifini ise geri çevirdiği öne sürüldü.
  • Abi PSG gitmiş yıllık 13 vermiş. Kafayı yemişler.

CLye katılsak ne katılmasak ne ? Bu paraları veren adamlar seneye 50yi de verir 100üde verir alır Donnarumma'yı zaten.

Pogba'nın 105e Higuain'in 90'a gittiği piyasada zaten Donnarumma için 100 vermek adamlara koymaz bence o kadar da.
  • 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.