Şimdi Ara

A.C. Milan Taraftar Köşesi #SempreMilan (379. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.146
Cevap
20
Favori
252.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 2 gündür Borini transferinin mantığını anlamaya çalışıyorum , aklım almıyor . Umarım kiralık olur da bu yeteneksizi 1 sene çekeriz

Genoa , Lapadula için 12 milyon veriyor , biz ise 15 istiyormuşuz. Orta yol yakın zamanda bulunur.

Forsberg bizi bu kadar isterken neden bir görüşme ayarlanmıyor anlamış değilim.
  • Borini olayi nasil gercek olur inanilmaz. Championshipde dahi oynayamayacak bir oyuncu durumunda su anda. Buyuk ihtimalle butun sezon ilk 18 dahi yapamadan geri diber.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Borini
  • quote:

Orijinalden alıntı: assessment

Suso'nun satılıp yerine Cuadrado alınması gündemde Suso'nun kontratı 2019'da bitiyor kendisi ile anlaşılmasına rağmen kulüp satılınca görüşmeler iptal olmuştu. Yeniden yapılacak görüşmeler için Suso'nun 2.5m talebine karşılık Milan'ın 2m önerdiği konuşuluyor pek gerçekçi bulmadım bu haberi yeni gelen 20'lik Kessie bile 2m euro alacakken geçen sezonun en önemli oyuncusuna 2m önermek pek mantıklı değil. Suso bu sene Conti ve Andre Silve ile çok daha iyi performans sergileyecektir satılması büyük hata olur. Suso yerine Conti gibi bir bekle uyumsuzluk yaşaması muhtemel Cuadrado da doğru bir tercih olmaz.

Deulofeu'nun da geri dönmesi gündemde Deulofeu hızıyla iyi iş yapsada onbir için şuanda yeterli değil yedek için de gelmesi zor görünüyor.

Milan'ın hayali Belotti için Torino başkanı talebini 70m'na çekmiş diye okudum bu doğru ise Kalinic saçmalığını da bir kenera bırakırsak Belotti satılacak oyuncularla gayet mümkün. Borini transferini sadece bu tür bir hamle unutturur.

Fosrberg için de Leipzig uzun vadeli kontratın verdiği güçle, Forsberg ve Milan'a taviz vermeyecektir. Bu transferin de Milan'ın istediği şartlarda gerçekleşmesi oldukça zor. Bunu bildikleri için çok fazla uğraşılmadığını düşünüyorum.

cuadradoyu juventus yeni aldı

• Opsiyonunu kullandı ancak ayrılma ihtimali var.

500 bin euro için sıkıntı çıkacağını sanmıyorum .

Hakan 4.5 milyon istiyormuş , çıldırmış olmalı . Teklifimiz ise 2.5 milyon euro .

Hakan ın yerine daha iyi hamlelerde bulunulabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kakà

Opsiyonunu kullandı ancak ayrılma ihtimali var.

500 bin euro için sıkıntı çıkacağını sanmıyorum .

Hakan 4.5 milyon istiyormuş , çıldırmış olmalı . Teklifimiz ise 2.5 milyon euro .

Hakan ın yerine daha iyi hamlelerde bulunulabilir

aklı başında hiç bir klüp hakanı almamlı hakan bir seviyesi var ama sadece bundesligada oynar italya ile hem kariyerini hem kendini bitirir varolan seviyeside iner
  • Liverpool'un evladı Borini, Milan'a hayırlı olsun.

Conti için 20 milyon euro teklif edildiği yazılmış. Teklifin 25 milyon euroya kadar çıkabileceği söyleniyor.

Kjaer ile prensip anlaşmasına varıldığı söyleniyor.

Hakan Çalhanoğlu için 18+2 milyon euro verildiği söyleniyor.
  • Arkadaş Belotti'lerden Conti'lerden James'lerden geldiğimiz yere bak.

Bi Conti kaldı o hedeflerden hala uğraştığımız.

Hani Forsberg ? Hani Biglia ?

Başladık yine kabızlığa.
  • Hakan yerine Ziyech, Boudebouz falan alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Conti transferi tamamlanmak üzere. Bugün Atalanta ile görüşüldü ve yapılan teklifle Atalanta'nın isteği çok yakın. Önümüzdeki hafta tamamlanır büyük ihtimalle. 23-24 milyon ödenecek transfer için.

Aubameyang'ın hücum icin halâ ilk tercihimiz oldugu söyleniyor ve Kalinic görüşmeleri de biraz yavaşlamış durumda. Auba icin zaman zaman Ingiliz kulüplerinin adı geçse de somut adım atan olmadı, sadece Çin den çok iyi bir teklif var. Çin de transfer dönemi 15 Temmuz da bitecek, eğer bu tarihe kadar Çin'e transferi gerçekleşmezse ve bizde o zamana kadar Kalinici almamış olursak belki biraz daha olanaklı olabilir ama yine de çok zor.

Biglia transferi de gerçekleşmiyor, iki alternatifi var. Biri daha öncede adı geçen Krychowiak öteki ise bana gore transferi çok mümkün görünmeyen Weigl. Gönül isterdiki Weigl olsun ama büyük ihtimalle Krychowiak alınır.

Hakan umarım o maası istemeye devam eder de transferi gerçekleşmez, dogru dürüst bir sol kanat alınsın çok zor degil. Borini transferi de bugün resmi olarak açıklanacak. Kiralama mı yoksa bonservisiylemi gelecek henüz net bilgi yok. Yani şu saçma sapan transferi nasıl yaparlar halâ anlamıyorum. Mirabelli'nin kafası iyi değil bu aralar, sadece Borini değil genel olarak hamleler çok iç açıcı değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Transfer'de fassone mi yoksa mirabelli mi daha yetkili?

Mesela bizde şu çinlilere satılmadan önce hatta bu sezon sonuna kadar ausillo tek yetkiliydi , şimdi roma'dan sabatini gelince. Ausillo medyaya konuşmasına bile izin vermiyorlar
  • Louis Van Gaal kullanıcısına yanıt
    Başından beri ikisi birlikte yürütüyor ancak kararsızlık durumunda Fassone nin dediği olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Arkadaş Belotti'lerden Conti'lerden James'lerden geldiğimiz yere bak.

Başladık yine kabızlığa.

Forsberg için geçmiş sayfalarda 30 40 milyonlar yazılmıştı..

Şahsen inanmamıştım. O fiyatlara belki kramponu falan alınır.

Avrupa'nın asist kralını o paralara almak imkansız. Naby Keita için 80 milyon euro istediklerini açıkladılar. Şu piyasada underrated Forsberg'in piyasası minimum 70-80.

Conti ve Biglia gelecek bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

quote:

Başladık yine kabızlığa.

Avrupa'nın asist kralını o paralara almak imkansız. Naby Keita için 80 milyon euro istediklerini açıkladılar. Şu piyasada underrated Forsberg'in piyasası minimum 70-80.

yok 100
  • Belotti ne oldu ya olmadı mı
  • Manchester United and Real Madrid target Gianluigi Donnarumma is set for showdown talks with AC Milan on Monday.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jurgen Klopp

quote:

Başladık yine kabızlığa.

Valla Forsberg'in de Milan'a gelmek istediği söyleniyordu.
    O yüzden zorlanması gerekiyordu bence. Ki Forsberg çok önemli bi oyuncu.
    60 70 Milyon da versek bence değerdi. Gidip Hakana 20 30, Kalinic'e 30 verene kadar Forsberg'i alıp geçicektik, çok daha temiz olurdu.

• Liverpool'un evladı Fabio Borini, Milan camiasına hayırlı olsun.

1 yıl kiralama + sezon sonu 6.5 milyon euro bedelle satın alma zorunluluğu var.
  • bir çöp daha en azından kiralık almışsınız sunderlanda iyi kitledik bunu ahaaaaaaaaa
  • Hakan transferi bitti sayılır. Hakan'ın Milan da başarılı olmasını çok isterim ama zor, elimizde patlayacak çok büyük ihtimalle. 4-2-3-1 için falan da alınmıyor, sol kanatta kullanılacak. Alınabilecek o kadar iyi kanat oyuncusu vardı, gerekirse 40-50 milyon verilip kaliteli biri alınmalıydı. Ancak biz gidip sol kanatta yetersiz olduğu çok açık olan birini getiriyoruz. Hakan transferi gerçeklesse bile bir kanat daha alınması gerekiyor ama bizim böyle bir niyetimiz de yok sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 377378379380381
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.