Şimdi Ara

98-99 MODEL POLO-CORSA-PALİO

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhabalar klimalı hidrolik direksiyonlu hb bi araba düşünmekteyim bütcem 16-17 civarı karşıma genelde bu modeller çıkıyor bi de fiat tipo sorunsuzluk açısından hangi modele yönelmeliyim teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• benim tercihim polo olurdu, 99 polom vardı otomatik.sıkıntısız kullandım 2 sene.

• catpower kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler hocam bi de sedan kasaları var bunların pek tercihim degil ama onlar nasıl sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: bozok_53_45

Cevap için teşekkürler hocam bi de sedan kasaları var bunların pek tercihim degil ama onlar nasıl sizce

onlarla ilgili pek bir bilgim yok ama aynıdır tahminim

• bozok_53_45 B kullanıcısına yanıt
    Sedan kasaların 100 beygirlikleri tutuluyor. 3 yıl kullandık.15 bine almıştık, 4 ay önce 19'a sattık
    Şehiriçinde müthiş seri bir araba, yakıtı hiç de ekonomik değildi bu da olumsuz yönü diyebilirim.

• bende palio var ama bende polo diyorum daha oturaklı ve sağlam olmadı corsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnefe2015

Sedan kasaların 100 beygirlikleri tutuluyor. 3 yıl kullandık.15 bine almıştık, 4 ay önce 19'a sattık
    Şehiriçinde müthiş seri bir araba, yakıtı hiç de ekonomik değildi bu da olumsuz yönü diyebilirim.

lpg var mıydı hocam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: APPY038

bende palio var ama bende polo diyorum daha oturaklı ve sağlam olmadı corsa.

teşekkürler cevap için.
  • Babam sıfır km 99 model corsasını 16 sene sıfır sorunla bindi. Ben kesinlikle corsayı öneririm.
    Sıralı sistem vardı gaza biraz geç geçiyordu galiba ayarsızlıktan da olabilir baya yakıyordu.

Şimdiki Civic'te de sıralı sistem var, polo classic'ten çok daha iri ve hantal bir araç olmasına rağmen hızlı geçiş yaptığından daha az yakıyor.

Tavsiye eder miyim polo, ederim.
    O paraya alınır.

• Forumda fiat grubu eski araçların parça sıkıntısı olduğunu duymuştum geçenlerde birisi mareanın stop lambasını bulamıyordu. Diğer arkadaşlar gibi bencede polo mantıklı duruyor.
  • Polonun paracalari pahali diyorlar arkadaslar ben de bu fiyata arac bakiyorum ama internette birkac olumsuz yoruma denk geldim yolda giderken birden stop etmesi gibi ve de parcalarin pahali oldugunu soyleyenler oldu gerceklik payi var mi kullanan arkadaslar bilgilendirse malum bilen bilmeyen herkes yorum yapiyor

• Clio 2 HB 1.4 16V a bakın.
    Eşime bu yaz 98 polo hb klşmalı otomatik aldım

Varsa sorun cevaplarım

Araçdan genel anlamda memnunuz. Aldığımız araç orjinaldi yorulmamıştı

• quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Varsa sorun cevaplarım

Ne kadara aldınız, araç kaç binde ve genel durumu nasıl hocam?

• _MaxPayne_ kullanıcısına yanıt
    Yazın 17.250ye almıştım

Aldığımda 4 lastik sıfırdı.triger seti ve rutin bakımları yeni yapılmıştı. Klasik sorun tavanında lokal güneş yanığı vardı. Otomatiği ve moturu sıkıntısıdı. Sanayide ustama bsktırdım. Aldığımda 130nindeydi km. İlk sahibi şilede bi ablaydı. Aracın paspaslarına varana kadar orjinaldi. Boya bi kapıda lokal vardı
    Hasar kaydı yoktu

Eşim bu araçla öğrendi araba kullanmayı. Ben araca ekstra teyb ve kliams gazı masrafı yaptım
    Orjinal teybi kilitlendi çünkü servis 150 lira istedi bildiğin kasetçalarlı teyibi açmata. Bende 40 liraya Aliexden mp3lü dijital teyp aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: KaymaklıLokum

Babam sıfır km 99 model corsasını 16 sene sıfır sorunla bindi. Ben kesinlikle corsayı öneririm.

teşekkürler hocam corsa aklımda ama yaşadığım bölgeden almam lazım bi tane buldum otomatik fiyatı yüksekti
  • quote:

Orijinalden alıntı: reallist55

Varsa sorun cevaplarım

muhtemelen polo alacağım ama bulduğum araçları baktırmam gerek önce servise en az 1 yıl masraf istemiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Antor

Forumda fiat grubu eski araçların parça sıkıntısı olduğunu duymuştum geçenlerde birisi mareanın stop lambasını bulamıyordu. Diğer arkadaşlar gibi bencede polo mantıklı duruyor.

eyvallah hocam dün bi tanıdık vasıtasıyla siena gösterdiler arabanın vites topuzunu tuttuğumda bile güvensizlik hissettirdi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SucukluPeynir

Clio 2 HB 1.4 16V a bakın.

bakıcam hocam teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.