Şimdi Ara

9700 pro VMOD ile 19k (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
2.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • civil abi,yaptigin is övgüye deger helal sana,senin gibi dehalarIn yeri NASA gibi sirketler olmalI,yalniz AKLIMA bir soru TAKILIYOR biz dolarlarimizi ekran kartlarina oyun oynayalim hosca vakit gecirelim eglenelim ögrenelim mi diye veriyoz yoksa bir puan döngüsüne takilip yüksek riskleri omuzlayarak SINIRLARI VE SABIRLARI ZORLAMAK ICINMÏ?
  • Bal kardeşim,valla ne yalan söyleyeyim bu iş bir hastalık olduğu için ben senin söylediklerinin ikinci kısmına giriyorum sanırım.PC başında saatlerce oyun oynayan biri değilim ve sanırım Macci,Holicho vs. gibi bizi aşan oc ustalarıda yaptıkları extreme o/c larıda oyun oynamak için değil sadece bu işin hastası oldukları için yapıyorlar.Dediğim gibi bu apayrı bir uğraş apayrı bir hastalık ve apayrı bir zevk.Pek tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz.
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by civil</i>
    <br />....Pek tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz.
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>

Ya niye tartışılmasınki? Düzeltiyorum, tartışılır pek tabiki :)
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by civil</i>
    <br /><blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by civil</i>
    <br />....Pek tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz.

Ya niye tartışılmasınki? Düzeltiyorum, tartışılır pek tabiki :)
    Ben ilk söylediğine katılıyorum yani bence tartışılmaz [:P]
  • hastalik evet bende bundan 15 sene önce kumar hastaligina yakalanmistim ne cektim BIRAKINCAYA KADAR, EVET BU IS HASTALIKSAKÏ ÖYLE ¨GÖZÜKÜYOR BENIDE ALEVI SARDI CÜNKÜ BENDE 9500 PRO MU BIOS UNU DEGISTIRIP OVERCLOCK YAPTIM HEHEHEHEH KÖR ILE YATAN SASI KALKAR MUHAHAHAHAHAHAHAH
  • ..e ne diyelim sana o zaman bal kardeş,hayırlar ola..:)))
  • eywah oc a bi kuban daha
  • civil benim ramler 730da rtifact veriyo onlarada mod yapsakmı acep.
    Sen şu sitenin adresini bi verde bi incelemeye alayım be bi zahmet.
  • GELIYORUM AZ KALDI YAKINDA YETIŞİCEM SIZE MILLLET :)))
  • <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by SADIST-HAYVAN</i>
    <br />GELIYORUM AZ KALDI YAKINDA YETIŞİCEM SIZE MILLLET :)))
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>TI4200 ile bayağı zor [bandt][:o)][evlol]
  • OLDUGU YERE KADAR BE REAL BI BAK ISTERSEN SU BENIM SCORE NASIL :)) YETİŞEBİLİRMİYİM SENCE :))
  • VARMI UMUT MILLET BENDE ZATEN YAKINDA SATICAM BUNU FX 5800 ULTRA ALICAM VEYA FX 5900 O ZAMAN UÇUCAM İŞTE :)) AMA BU KARTI SATMADAN ONCE SONUNA KADAR ZORLUYCAM HEDEFIM BU KARTLA 16K İNŞALLLAH OLACAK :))
  • Nvidiadaki ısrarının özel bir sebebi varmı acaba?
  • NVIDAYI SEVERIM SADECE BU BAŞKA BIR SEBEP YOK ATI ALIRDIM AMA ATININ OPENGL PERFORMANSI ÇOK KÖTÜ OLDUGU İÇİN ATI ISTEMIYORUM NVIDANIN ÇOK SAGLAM PERFORMANSI VAR OPENGL DE O KADAR :))
  • abi ozaman git bitanede kulaklık al yoksa sesten durmazsın :))
  • haklısın ama bakalım alırsam oda su anda erken daha bı çıksında su fx5900
  • civil abi senin 9700pro ya yaptigin lehim isini ben benim 9500 pro ya yapsam bir kazanc performans elde edebilirmiyim?.....birde ekran kartinin üstündeki sogutma ATÏ nin mi? ramlarin üstündeki pasiv sogutuculari kendin mi yaptin?
  • mutlaka farkedecektir tabiki.soğutma yani heatsink atinin ama üzerine intel işlemci fanı monte ettim,yani soğutmayı kuvvetlendirdim.Ramlerin üstündekileri ben kendim celeron heatsinkinden kestim.
  • YAW CIVIL ABEY SEN NEYMISSIN BE ABI
  • ???
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.