Şimdi Ara

97-98-99 Vectra 2.0cd mi 97-98 Corolla GLI mi ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
7.602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Corolla daha az yakar,performanslarında(0-100) pek fark yoktur,vectra daha oturaklıdır.Ben olsam o modellerdeki araçlardan hangisi en temiz ise onu tercih ederim.
  • Dostum aralarında sınıf farkı oldugu aşikar bende vectra bakıyordum ama sorunsuzluk abidesi olan toyotadan şaşmamak ve
    d segmenti bir araba almak istedigimden 99model toyota avensis linea sol aldım ve cok memnunum
    temiz ve bakımlısını bulursan degerlendirebilirsin.
  • Tabiki 97 uzay kasa 2 bin motor tavsiye ederim.
    Corollayada bin Vectrayada bin dolaş.
    Biraz arabadan konfordan ayagının altındaki gücün farkındaysan cevabın zaten bellidir.
  • vectra derim daha konforludur temiz bişe bul ama.Efsane kasa corolla vectraya göre baya düz basit kalıyor.O yüzden sorun çıkarmaz denir.Doğan kullanan birinin bu araba çok sorunlu dediğini duydunuz mu?Nesi varki sorun çıkarsın hesabı olur.
  • dostum her ikisinide kullandım her ikisininde az km yapmış temizini kullandım halen arkadaşlar biniyorlar onlarda bunun kavgasında benimki seninkini döver hesabı vectra tam anlamıyla araba tek eksisi vergi ve yakıt ve 2. el ama o konfora değişmem bunları açık ve net söylüyorum bu araçları kullanmanı ve farkı bizzat görmeni öneriyorum ben şu anda polo classic kulanıyorum vede gayet yeterli benim aracım her ikisinide döver şaka şaka şimdi yeni bi tartışma ortaya çıkmasın
  • Arkdaşlar 4 yıldır vectra ya biniyorum. Bi süre toyota da kullandım. Aralarında dağlar kadar fark var. Ve bu farkı görmek için illa sürmekte gerekmiyo bu araçları. Koltuklarına oturduğunuz zaman anlarsınız. Sorunsuz bişey arıyosanız gidin bir tane şahin alın. Şahinleri beğenmediğimden veya küçümsediğimden böyle bir cümle kurmadım. Demek istediğim şu: Donanım ve teknoloji arttıkça sorun çıkarma ihtimalide artıyo. Ama bu illa sorun çıkarır olarak algılanmamalı. Konfor+güç--> Bu fiyata alabilceğin en uygun araçlardan bi tanesi vectra dır. O yıllarda çoğu arabada bulamıycağın özellikler bu araçta mevcut.
    Gelelim yakıt konusuna.. performanslı kullanırsan mutlaka yakıt tüketimi ciddi derecede artıyo. Ama ben genel olarak 4 bin deviri geçmem ve aldğımda da sıralı sistem lpg takarım diyosan şuan için 1.6 hacimdeki motorlar kadar yakıt tüketimin olur.

Saygılarla

• Ben vectra derim
  • Tek eksisi vergisi diyen arkadaslara soruyorum.

Birisinin vergisi 194ytl

Digerinin 471ytl

Zaten arada 280ytl farki veremiyecekse arkadas , arac almasin daha iyi...

Corolla ile vectra karsilastirilmasi komik.

2.el toroslara 10-11bin ytl veren halkim corollayada verir gerektiginden fazlasini.

1998yilinda sifir alip 2004e kadar kullandik opel vectra 2.0cd

performans desen corollanin pabucunu dama birakir.

Konfor desen keza oyle iceriye ses , ruzgar almaz.

Yakiti 60lt deposu vardir sehiricinde 600km yapardik.

Neymis su toyota arkadas araci kullanmadan soguttular...

forum zaten toyotaci vwci olmus.

yorum yaparken mantikli olmak lazim tamam araba sahibisiniz diye elestirmiyecek anlamina gelmez.

Vw touareg r5 sahibiyiz , hersey guzelde golflerde kronik olan otomatik cam tuslarin soyulma sorununu bizde yasiyoruz.

Millete golf u icin oyle yorumlar yapiyorki yada corollalari icin sanirsin ucak.

• arkadaslar alakasız oldu ama ben kia rio crdi aldım 10 bin kilometrede askeri personelden temiz olarak buldum gercekten cok güzel. dizel i açıkcası düşünmüyordum ama bunu az kilometrede görünce burda bir arkadasımda olan arabayı da test ettim cok begendim. nasip kia rio dizel miş gercekten cok güzel. tüm yorum yapan arkadaslarıma tşk ederim. depoya orjinal yakıt koymak gibisi yok. birde performansı güzel olunca :) az yakar cok kacar kelimesi bu arac icin söylenmiş sanırım.
    inanın cok begendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ketcap98 -- 19 Haziran 2009; 16:28:43 >
  • Corolla bomboş araba nesine para veriyorsun?
    Vectrada klima abs asr cift hava yastıgı vs. vs bugun 0 km araclarda bile olmayan özellikler var.

Aradaki farkı ancak ikisinin icine gecince fark edebilirsiniz.
    Vectra tank gibidir.Aldıgınız arac 2 bin motor lpg li ise kusursuz bir zevk sızı bekliyor.
  • hocam iyi düşün araştır temiz ve düşük km almaya bak derim benim düşüncem serili konfor ile vectra olcakdır

ayrıca vectra aracının gücünü çok rahat hisedeceksin bunu da yabana atma
  • tabi sen aranayı aldın bu aracın hayırlı olsun
  • corolla>>> ekonomik+konforlu+sorunsuz+rahat+tutulan arabadır.

opel>>>>moturu güçlüdür+corollaya göre daha fazla arıza çıkar+konforlu+rahat+içi corollaya göre geniştir+corollaya göre daha çok yakar+vergisi fazladır+ikinci eli belli olmaz çünkü opeli genellikle bilen adamlar alır yani 1 günde de satarsın 1 aydada 1 senedede o belli olmaz.

ben olsam corollayı alırdım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: K.MARX
    Vectra tank gibidir.

+ 1357
  • ğüle ğlüe kullan kardeşim
  • ben de katılıyorum toyota çok abartılıyor fiyat olarak ama beğeni meselesi. vectra iyidir. arkadaş kia rio almış, hayırlı olsun.
    bizde de kia rio vardı 2005 model, biz de askeri personel, zaten bi tek bize ittirdiler bu arabaları şaka bir yana dizeli iyidir herhalde. ben memnundum konforundan ancak 1.3 benzinliydi bizimki, çok yakıyordu. sonunda tüp taktırdı babam, sonra da sattık geçen ay. kore arabaları şaşırtıyor adamı.
  • Toyota ile vectrayı nasıl karşılaştırırsınız? Her türlü vectra iyidir. Zaten tipine bakıncada belli olmuyormu toyota aynı uçacak gibi duruyor. Corollanın kokpiti mesela çağdışı duruyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kirei

tabi sen aranayı aldın bu aracın hayırlı olsun

tşk ederim
  • Güncel :) arkadaşlar ben de vectra b cd ve Toyota corolla efsane kasa arasında kaldım tabiki biliyorum ki konfor açısından ve sınıf olarak vectra üstün. Ben biniciyim alıp satma niyetim yok. Hangisinden en fazla kaç km de bir araç onerirsiniz bugün için? Bunun dışında konunun başlarında bir arkadaş honda Civic 99 da olur demiş bütçe 20-25 arası en fazla 25 daha yukarı çıkmaz. Şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FaRCoN kullanıcısına yanıt
    Hazır konu Horttt lamışken :)) kia 2009 dan beri bende hala aynı aracı kullanıyorum yağ bakımından başka birşey yapmadım satmayı düşünmüyorum .. konu dışı ama dizel rio lara bi bak derim o paralara bulunmasada 30 civarı var..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.