DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
768
Cevap
6
Favori
198.186
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Kısa, uzun dönem ve Yedek Subay adayları >> 95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA
Sayfaya Git:
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 sonraki >>>
Giriş
      2280 Mesaj
      09 Ağustos 2007 21:48:01
      95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA YÜKÜMLÜLERİ BU KONUDA TOPLANIYORUZ...

iski: 317. dönem

• Yarbay
      2280 Mesaj
      10 Ekim 2007 14:45:25
      atarsa 98

• Yarbay
      4716 Mesaj
      11 Ekim 2007 01:12:04
      Bizim memleket tekirdağ

• Yarbay
      2280 Mesaj
      11 Aralık 2007 06:37:04
      malkaraya düşenler yazsın.
      nizamiyede sizler karşılicaz
      atarsa 36

• Er
      1 Mesaj
      11 Aralık 2007 09:16:08
      saat 4 te oradayım.

aday no : 91832

aday no :91832
      95'İNCİ ZH. TUG. K.LIĞI TEKİRDAĞ MALKARA
    • Yarbay
      2263 Mesaj
      16 Aralık 2007 18:28:47
      iskiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,benim askerlik yaptığım yere düşmüşsün??? 303 kd.
      nerdesin başarda mı? tugayda mı??? psiko asker sayısı gene fazla mı??? okulda liselilere öğretmenlik yapıyorsan iyi,yoksa geceler uzun...

"Life is hard. But it is harder when you are stupid."
      -John Wayne
    • Onbaşı
      29 Mesaj
      28 Mart 2008 23:38:29
      ben orada 98-99 yılında askerlik yaptım.özellikle kışları berbattır.yazları kavurucudur.tug.kh.bl motor kademe.o zamanlar yaylı yatak nerde.insan şeklini almış beton yataklar.kışın komtan yolu temizleme.koutan yolu nizamiye girişinde bilfiil 10 saat tam teçizat çelik yelek dahil nöbet tuttuğumu bilirim.o zamanlar ordu komutanı çevik bir.kolordu komutanı ilker başbuğ ne günlerdi be.garaj çavuşluğu yapmıştım.

:]]
    • Yarbay
      2280 Mesaj
      11 Nisan 2008 16:43:36

• Teğmen
      138 Mesaj
      11 Nisan 2008 21:09:39
      Arkadaşlar Buraya Düşene Allah yardım etsin. 315 Kısa dönem gittim.Acemi birliğinde yandınız.Sürüm sürüm sürünürsünüz :)))
      Usta birliğinde öğretmen olanlar yaşadı.Yanlız Tugay komutanına çarpılmayın :) eli ağırdır :)
      Ben Gazinodaydım.Bana sorarsanız Malkarda askerlik yapılacak tek yer gazinodur.Cok çalışmanız gerekir ama komutanları 1 numaradır.

• Yarbay
      2280 Mesaj
      12 Nisan 2008 08:34:34
      317. k/d idim.

gazinoyu bilirim. gazinoda ne görevin vardı gokhan ?
      mutlaka görüşmüş olmalıyız. nitekim beni gazinoya alacaktınız da yarbay kancayı takınca personel şubeye gittim.
      Tugay Komutanı hayatımda tanıdığım en sert, en çalışkan ve en vatansever insandır. kesinlikle çarpılmamanızı tavsiye ederim.

malkara!
      anlatılmaz yaşanır!

• Teğmen
      100 Mesaj
      18 Haziran 2008 00:21:21
      arkadaşlar meraba ben askerliğimi 95 zırhlı tug.k.lığında tugay karargah bölüğünde 319.kd olarak yaptım.
      buraya düşecek arkadaşlar gittikleri yerin sürgün yeri olduğunu bilsinler. gerçekten acemi eğitimini eğer hayrabolundaki garnizonda alırsanız bol bol tüfekli tüfeksiz hareketler serisi yapmaya hazır olun:)). usta birliğinde bol bol nöbet tutarsınız.bunun ortalaması saygı sancak nöbeti tutanlar iyi bilir günde en az 4 saattir( bu kısa dönemler için geçerli) tugay komutanının eli ağırdır ama eğer çalışıyorsanız ve işinizi iyi yapıyorsanız kendisinden korkmanıza gerek yoktur.orası kesinlikle ama kesinlikle bir yatış yeri değil haberiniz olsun.zaten yazıcı olursanız way halinize ben en erken saat 23:00 da yatıyordum çünkü şube md o saatte gittiğinden dolayı üzerinide 2 saat nöbet tut. yani 4-5 saat uykuyla geçirilen günler.orada çarşı izni hakkınız değil ödülünüz olarak algılanır.
      memleketin neresi olursa oolsun askerlik yapılmalı ve hakkını veererek yapılmalı

• Binbaşı
      1454 Mesaj
      16 Temmuz 2008 17:27:32
      Hey gidi hey, 75/4 usta birliğimdi gazinoda askerlik yaptım, tugayın en kral yeri burasıydı, ölmeden tekrar görmek istediğim bir yer inşallah oda olur.

"Türk milleti tab'en demokrattır" M.Kemal Atatürk, TBMM gizli celse zabıtları, devre: ı, içtima ı, tarih: 22.1.1921.i, 31, c: 3. sayfa 334... "komünizmin memleket için, milletimiz için, dinimiz için, kabul edilmez olduğunu anlatmak, yani kamuoyunu aydınlatmak en yararlı çare görülmüştür" M.Kemal Atatürk, Mustafa Kemal sosyalist değil, fakat görülüyor ki iyi bir teşkilatçı, yüksek anlayışlı, ilerici ve iyi düşünceli, akıllı bir lider. Mustafa Kemal soygunculara karşı bir Kurtuluş Savaşı veriyor. Emperyalistlerin gururunu kıracağına ve Sultan�ı da yaranı ile birlikte alt edeceğine inanıyorum Vladimir İlyiç Lenin, Sana Türkmüsün, Kürtmüsün, Ermenimisin, Lazmısın diye sormuyorum. Ekmek yediğin Vatanını seviyor musun diye soruyorum? Başkalarını düzeltmek istiyorsanız önce kendinizi düzeltiniz. Hz.Ömer, X-Fire Call of Duty 2 Gamers ADANALI
    • Yüzbaşı
      464 Mesaj
      19 Temmuz 2008 21:50:04
      74/2 olarak askerliğimi burada yaptım bölük komutanı habercisiydim rahattım.. hayırlı teskereler..

LG 47 LM 671 PIONEER 921 PIONEER BDP 140 DUNE HD BASE 3D MAGNAT QUANTUM 557 MAGNAT QUANTUM CENTER 51 MAGNAT QUANTUM 551 MAGNAT QUANTUM 530A SUBWOOFER
    • Onbaşı
      30 Mesaj
      03 Ekim 2008 23:29:46
      95 zh tugay hakkatende anlatılmaz yaşanır derler ya doğru o söz.
      ilk başta buraya düşenler hemen dönüş biletinizi alın hiç gitmeyin yanarsınız :)) ve yatış yeri kesinlikle değil bunuda unutmayalım..
      tank taburu efsane biyerdir ben tugaydaydım ama mu.bl deydim orası en berbat bi yerdi zaten. ama yinede şükürler olsun bitirdim asekrliğimi orda yalnızzz bizim bölükte en şanssız askerler kısa dönem askerlerdi poşetler yani :) ben 86/4 oalrak bitirdim ve yinede onlar kadar bizde zor5luk gördük
      bütün bunlardan sonra arkama baktığımda
      ne gördüm biliyomsuunuz kocaman bi rüya...

• Binbaşı
      1945 Mesaj
      10 Aralık 2008 02:08:24
      Bende buraya düştüm

AK-AXA -ANADOLU-EUREKO-HALK SİGORTA YETKİLİ ACENTESİ
      Kasko Yenilemede DonanımHabere Özel %5 İndirim
    • Er
      3 Mesaj
      10 Aralık 2008 02:42:58
      Bende ana itibari ile buraya düşmüş olduğumu öğrendim ve nasıl bir yer ile karşılacağım hala merak konusu :D

<a href="http://furkannesriyat.com.tr"target="_blank">FURKAN NEŞRİYAT</a><br />
    • Onbaşı
      26 Mesaj
      10 Aralık 2008 03:05:42
      bende buraya dustum yukarıda yazılanları okuyuncada batıya dustum sevıncı ıcımde patladı:)

• Binbaşı
      1945 Mesaj
      10 Aralık 2008 08:26:28
      Sürgün yeri deniliyor ama gidip göreceğiz

• Onbaşı
      26 Mesaj
      10 Aralık 2008 10:55:34
      hayırlısı olsun artık yapacak bısey yok

• Binbaşı
      1945 Mesaj
      10 Aralık 2008 16:18:55
      5 kişiyiz yokmu başka malkara yolcusu

Reklamlar
-x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.