Şimdi Ara

95. ZIRHLI TUGAY KOMUTANLIĞI - TEKİRDAĞ/MALKARA (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
805
Cevap
8
Favori
297.340
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kemalettin eken kışlası na düşenler vay halinize kısa uzun farketmiyor...komutanların çoğu aksi çarşı evci sıkıntılı ailesi izmirden gelip evciye cıkaramayanlar bıle oldu.psikoloji bozulması mümkün.
  • sevgılı arkadaslar 83/4 tertip bbasar kıslasın da 3 bolukte boluk cavuş lugu yaptım benım zamanımımda berbattı kısın garajların oralar camurdan balcıktan gecılmıyordu cok kötü ayaz soguk olur kışın yarım saat te nöbett degiştigi bile olmustur o kıslanını cıgerını bılırım ha buarada cok piskopat vardır ne tur ınsan ararsanız orda bulursununuz
  • evet kardeşim haklısın benm arkadaş da diyor butun psikolar orda.. komutanlar çoğu pislik yapıyor kısa dönemlere hatta kısa donemlere kışlık bile wermemşler bugun depoya gıdıp eskı terhıs olanlarnkı alın sizler demşler.. işte eşiltk dmı ya daha hala konusuolr esıt olsun 12 ay olsn diye adamına göre hersey..
  • Ben 81-2 malkara 3.bölük. Benim zamanımda Nuri Karababa idi tugay komutanı,şimdi ergenekondan yargılanıyor.Ben geldiğimde oraya tabur şırnaktan yeni dönmüştü.hep gider gelir.Ozamanda rahmetli şehit binbaşı Murat Özyalçın da karargah böl. komutanıydı. Çok güzel günlerdi. 3 denetleme 2 tatbikat gördüm.Zor bir yerdir ancak güzelleştirmek sizin elinizde.Ozaman sürgün taburuydu hapisten çıkan ne varsa oradaydı.deli bile vardı.
  • tekirdağ malkara 95.zırhlı tugayı bakımcı
  • 331 kd olarak Eken kışlasında acemi eğitimimi daha sonra hayrabolu kışlasında usta askerliğimi Tankçı olarak yaptım.bu birliğe düşen arkadaşlara Allah sabır versin.çok disiplinli biryer gerçi zamanla alışıyorsunuz.acemi eğitimizi büyük ihtimalle başar ya da hayrabolu kışlasında alacaksınız.hayraboluya düşenler biraz daha rahat eder.
  • 329/KD

Acemi birliğim Başar Kışlasında yaptım. Gerçekten kabus gibiydi. Usta birliğimde aile kantininde görevliydim. Sabah 7 de kışladan çıkıp akşam 9 gibi geri gelirdik. Çarşı izinleri 2 haftada 1 tam gündü ve kışlalarda çarşılar iptal olsa bile biz çıkardık. Bence tugaydaki en rahat yerdi. Kışla içinde en kötü dediğiniz komutan bile gelip orda halinizi hatırınızı sorar. Oraya düşen arkadaşlar psikolojik olarak biraz zorluk çekerler ama inanın teskere aldıktan 1 ay sonra özliyeceksiniz. Herkese hayırlı teskereler...
  • 337. KD 95. Zırhlı Tugay Komutanlığı Malkara/TEKİRDAĞ Bakım Eri
    Tanklarınız itinayla temizlenir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi azah -- 11 Aralık 2010; 14:44:21 >
  • pazar akşam bizde teslim ettik askerimizi.pazartesi günü 1 dk olsada aradı.çok zor olacağını söylemişlerdi ama bilmiyorum bekleyip göreceğiz...
  • arkadaslar benim erkek arkadasımda askerligini burada yapıyor cok sık arayamıyor. Sanırım gercekten fırsat olmuyor. Başka yerlere giden arkadasların bazıları daha rahat ulaşabiliyormuş ama burası gercekten zor sanırım.. Haber aldıkça burada birbirimizle paylaşırsak birbirimizin merakınıda az da olsa gidermiş oluruz...
  • arkadaslar bu malkarayla ulaş aynı yermi benımde sözlüm çorlu ulaşta suanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: emriko

arkadaslar bu malkarayla ulaş aynı yermi benımde sözlüm çorlu ulaşta suanda

alakası yok malkara ile
  • ben her gün konuşuyorum 2 dk olsada. her gün bi önceki günü aratıyo gibi. çünkü sesi hergün bi öncekinden farklı oluyo :((
  • quote:

Orijinalden alıntı: kısa dönem tankçı er

ben her gün konuşuyorum 2 dk olsada. her gün bi önceki günü aratıyo gibi. çünkü sesi hergün bi öncekinden farklı oluyo :((

senin ki kaç gibi arıyor canım?? genelde hangi saatlerde musait oluyor acaba ondan soruyorumm
  • quote:

Orijinalden alıntı: 337nci

quote:

Orijinalden alıntı: kısa dönem tankçı er

ben her gün konuşuyorum 2 dk olsada. her gün bi önceki günü aratıyo gibi. çünkü sesi hergün bi öncekinden farklı oluyo :((

senin ki kaç gibi arıyor canım?? genelde hangi saatlerde musait oluyor acaba ondan soruyorumm

akşam altı buçuktan sonra canım.sen hiç konuşmadınmı şimdi.kışlaları farklı olabilir belki...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bitsede gitsek

'' kısa dönem tankçı er'' öncelikle çok şanslı olduğunu söyliyim hiç yetmiyor falan deme bak ben pazartesiden beri sesini duymadım. Hoş pazartesi de araması ile kapatması bir oldu 1 dakikacık.
    Benim merak ettiğim benm erkek arkadaşım da tankçı nasıl olur da senin ki zaman bulup ararken bizimkinden hiç ses çıkmıyor??? çok moralim bozuldu arasada hesap sorsam:))))

ayrıca tekirdağ çıkınca istanbula yakın diye sevinmiştik ama boşunaymış Ağrıya giden arkadaşlarım arıyor 20 dakka konuşuyor bizimki bi ''alo'' diyemiyor.

Bu bekleyiş askerlikten de zormuş offf:((((

yemeğe biraz geç gidiyor ya da soğukta biraz daha fazla bekliyor demekki :)) bencede sen bi hesap sor :)) alışamamıştır belki. doğudakiler batıdakilere göre daha serbestler. dediğin gibi duyduklarım en az yarım saat konuşuyo bizde 2 dk. olsun o da yeter. inşallah bundan sonra sende günlük 2 dk da olsa sesini duyarsın :))

• quote:

'' kısa dönem tankçı er'' öncelikle çok şanslı olduğunu söyliyim hiç yetmiyor falan deme bak ben pazartesiden beri sesini duymadım. Hoş pazartesi de araması ile kapatması bir oldu 1 dakikacık.
    Benim merak ettiğim benm erkek arkadaşım da tankçı nasıl olur da senin ki zaman bulup ararken bizimkinden hiç ses çıkmıyor??? çok moralim bozuldu arasada hesap sorsam:))))

ayrıca tekirdağ çıkınca istanbula yakın diye sevinmiştik ama boşunaymış Ağrıya giden arkadaşlarım arıyor 20 dakka konuşuyor bizimki bi ''alo'' diyemiyor.

Bu bekleyiş askerlikten de zormuş offf:((((

canım bende konuşamıyorum yani arasa da en fazla 1 dk ama 2 gundur falan o da yok sanırım zorluyorlar biraz dedigin gibi baska yerlerdekiler sürekli arayabiliyorlar bu arada sık sık gelin buraya haberleşelimm en azından bulundukları yer hakkında bir fikrimiz olur

• bu arada yemin törenine gidicekmisiniz siz kaçında olacakmış birşey söylediler mi?
  • benim erkek arkadasım cetin başar kışlasında biraz zor heralde anlamadım neyse bizimkilerde arar inşallahh:S
  • quote:

inş cnm aradığında yaz da haberim olsun:)

benimkinin hangi kışlada olduğunu bile bilmiyorum ben:))
    pek anlamıyorum bu askeriye işlerinde 95.zırhlı tugay komutanlığı malkara da tankçı olduğunu biliyorum o kadar:)))

umarım yakın zamnda konuşuruz bizde:))

inş konuşursunuz sizde en yakın zamanda cnm:)) bende arayınca yazarım buraya bu arada askerligini burada yapmış arkadaslara sesleniyorum gelipte buraları okursanız azcık bilgilendirin bizi nasıl bir yerdir? telefon acmak bu kadar mı zordur? bunları cevaplandırırsanız sevinirim:)
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.