Şimdi Ara

93/4 Kasım 2013 YEMİN EDİLDİ || ANA KONU || (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.360
Cevap
17
Favori
123.437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Benim 9.jandarma alay komutanlığı. fakat hizmet eri yazıyor bilgisi olan varmı ? hizmet eri nedir ne yapar
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaMba04

İzmir Yenifoça varmı ?

Var dostum olmazmi, aramıza hoşgeldin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son 10 gün
  • quote:

İzmir Yenifoça varmı ?

evet tertipler bi kişi daha eklendi :))
  • C0MM4ND3R kullanıcısına yanıt
    Bu dönem çok jandarma komando ve komando çıktı haydin hayırlısı
  • Bugun bizim peder gitmis baya alisveris yapmis bana :)

• gördüğüm kadarıyla yeni foça 7. alaya gidenler var....

eski foçada kısa dönem karakol askeriydim

7. alay çevresinde, o köylerde devriye atardım şofordum...

7. alay güzeldir, ancak eğitimi çok zordur. foçanın dağlarında komando eğitimi alıp usta birliğine geçiş yapacaksınız. refüze olanlar komando olamıyor ve ya orada kalıp karargahta takılıyor ya da başka bir yere geçiyor...

foça çok güzeldir çarşı izinlerinde gidip sahilde balık ekmek yersiniz, çok ucuzdur çünkü askeri yerleşkedir. deniz üssü, rütbeli komando okulu ve sizin 7. alayı toplasan 20bin asker vardır foçada. o yüzden ucuz bir ilçedir...

aklına soru takılan olursa alıntı yapsın yanıtlamaya çalışırım.

Allah yar ve yardımcınız olsun gençler... hayırlı teskereler...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Donanımcı Aras

gördüğüm kadarıyla yeni foça 7. alaya gidenler var....

7. alay güzeldir, ancak eğitimi çok zordur. foçanın dağlarında komando eğitimi alıp usta birliğine geçiş yapacaksınız. refüze olanlar komando olamıyor ve ya orada kalıp karargahta takılıyor ya da başka bir yere geçiyor...

foça çok güzeldir çarşı izinlerinde gidip sahilde balık ekmek yersiniz, çok ucuzdur çünkü askeri yerleşkedir. deniz üssü, rütbeli komando okulu ve sizin 7. alayı toplasan 20bin asker vardır foçada. o yüzden ucuz bir ilçedir...

Bornova jandarma egitimi nasil bilirsin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

quote:

Bornova jandarma egitimi nasil bilirsin ?

alay komutanı 10 numara bi adamdı... şikayetleri tek tek okur ilgilenirdi tüm alay ile... hala o sanırım, gayet güzel rahat bir yer... sabah akşam iştima alınır en başta o çok sıkıcı olur... arada üç beş salak çıkar onu beklersin vs... ama genel olarak il jandarmadan eğitmen komutanlar gelir onlar ders verir... eğitim verir....

reviri on numaradır... her türlü ihtiyacını karşılarsın, asla hor görmezler adamı... kantini büyüktür...

herşeyden önemlisi internet kafe, bilardo ve fitness salonu var...

süperdir yani...

• Bilgilerin için çok sagol kardesim ..

• Donanımcı Aras kullanıcısına yanıt
    Foçanın bi eğitimleri ağırmış çoğunluğun dediği bu lakin on numara bi yermiş şehir baz alındığında, o güzel şehrin 75 gün ceremesini çekicez mecburen
  • Aziz Kancar kullanıcısına yanıt
    tertip kuzenin askerden geldi bunların aynısını veriolarmış daha fazlasını bile veriolarmış boşuna yük olcak sana
  • rica ederim kardeş, Allah'a emanet olun şimdiden hayırlı tezkereler...

aynen, şehir çok güzel... biz karakol askeri olduğumuz için çarşı iznimiz kısıtlıydı ama hep çarşıdaydık zaten, ama sizin her haftasonu çarşı izniniz olur foçada mis gibi o zorlu haftanın acısını çıkartırsınız geze toza...
  • Son 6 gun :)

• quote:

gidince neyin ne olduğunu görecez .. üzülmeye umutlanmaya gerek yok :D

• Salı günü yola çıkacağız Şu kiloları verirsek harika olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aziz Kancar

Bugun bizim peder gitmis baya alisveris yapmis bana :)

O traş köpüğünü önermem Şuan bende var pek hoşuma gitmedi. En iyisi gillette galiba. Bu arada bizim ismi de listeye ekle artık ya

• quote:

Orijinalden alıntı: duncan_fb
    Bu arada bizim ismi de listeye ekle artık ya

Ekledim
  • Yaş 26 nişanlıyım diyodumki inş rahat biyer çıkarda biranönce bitiririm çıka çıka jandarma komando çıktı kalbim nekadar temizmiş :)) olsun vatan borcu oturarak yada savaşarak farketmez Allah hepimize tezkereyi almayı nasip etsin..
  • quote:

Yaş 26 nişanlıyım diyodumki inş rahat biyer çıkarda biranönce bitiririm çıka çıka jandarma komando çıktı kalbim nekadar temizmiş :)) olsun vatan borcu oturarak yada savaşarak farketmez Allah hepimize tezkereyi almayı nasip etsin..

Amin kardeş allah nişanlınada sabır versin..
  • 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.