Şimdi Ara

93/4 Kasım 2013 YEMİN EDİLDİ || ANA KONU || (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.361
Cevap
17
Favori
123.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Allah razı olsun seninde ailene varsa sevdiğine Allah sabır versin bu aralar bir laf dolanıyo bende yazayım birgün gelecek bir gün kalacak:))
  • Arkadaşlar tam olarak ne alalım yanımıza burdan mı almak daha iyi ordanmı askeriyenin kantininde herşey varmış duyduğuma göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: RJReYNoLDs

Gec katildik diye kem kum etmesinler..?

kardeş ben burda bi albayla görüştüm hiç bi sorun olmaz dedi
  • MaMba04 M kullanıcısına yanıt
    kardeşim herşeyi veriolarmış boşuna yük yapma çantayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SerikFC

quote:

Orijinalden alıntı: RJReYNoLDs

Gec katildik diye kem kum etmesinler..?

kardeş ben burda bi albayla görüştüm hiç bi sorun olmaz dedi

Bir kac saat takalim o zaman :)
  • İyi akşamlar arkadaşlar

burdur 58. piyade eğitim alay komutanlığı acemi birlğindeğiz haftaya ins .

Sormak istediğim ise ;

Sevk Tarihi : 06.11.2013
    Yol süresi : 1 gün
    Katılacağı Tarih : 08.11.2013

Ben 8'inde teslim olacağım değil mi ? bir arkadaş kafamı karıştırdı 7'sinde teslim olacaksın diyor da ondan soruyorum ,
  • RJReYNoLDs kullanıcısına yanıt
    belli burdur a gıdıyorum
  • Kırarım Boynuzunu İblis kullanıcısına yanıt
    ne gerek kardeş zaten orda zayıflatacaklar
  • Ben p.tesi katılıyorum birliğe hani bakacaktın sülüs e ? Gzpt mi zpt mi diye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozanalppp -- 31 Ekim 2013; 0:55:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eaglenver

İyi akşamlar arkadaşlar

burdur 58. piyade eğitim alay komutanlığı acemi birlğindeğiz haftaya ins .

Sormak istediğim ise ;

Sevk Tarihi : 06.11.2013
    Yol süresi : 1 gün
    Katılacağı Tarih : 08.11.2013

Ben 8'inde teslim olacağım değil mi ? bir arkadaş kafamı karıştırdı 7'sinde teslim olacaksın diyor da ondan soruyorum ,

8.de teslim olacaksin.
  • İskenderun Denizci farkımız var :D ♥
  • duzceli01 D kullanıcısına yanıt
    Benimde aynı yer,ayın 7 si sabah 10 gibi kapıdan girmeyi düşünüyorum Allah kısmet ederse,bütün arkadaşlara Allah yardım etsin hayırlı teskereler
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaMba04

İzmir Yenifoça varmı ?

4 kişi olduk forumdan iyi iyi ..
  • Şafak ne kadar zengin oIursa oIsun, bir gün fakirIeşmeye mahkumdur. Atarsa: 371
  • ozanalppp kullanıcısına yanıt
    Valla unuttum, işyerinde çıkışı, tazminatı falan hallediyim derken kafa kalmadı. Evde de İnternet yok, İnternet Cafelerde de buraya mesaj atılmıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AraounDes

Şafak ne kadar zengin oIursa oIsun, bir gün fakirIeşmeye mahkumdur. Atarsa: 371

askerlik 360 gun. 5 gun kaldigi icin safak 365
  • Silüs denen lanet belgeyi bugün almış bulunmaktayım 3. gidişim silüs için ve ankarada oturuyorum. Çıkan acemilik yeri ise ankara etimesgut, sakin olun dayım albay yarbay değil şans eseri beklediğime değmiş açıkçası. 3 ay acemilikte yemin töreninden sonra evci iznide verir diyor dayım, dayımda orda yapmıştı acemiliği

Bu arada tankçıyım tank kullanacağım diye heveslenmedim hiç biliyorum bindirtmezler bile ama içine otursam o bile bana kâfi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Emre-Dylan -- 31 Ekim 2013; 14:32:19 >
  • Şunu okudum bi blogta benim alayda yapmış bu öneriyi sizce dikkate almalımıyım silüsü veren görevli 10da teslim olmalısın dedi sizin fikriniz nedir? Ve yazıyı okuyun sizinde yararınıza olabilir

Bakın daha simdiden bi asker arkadasınız olacak. Bi uzaman sizleri alıp alay kayıt binasına ordanda taburunuza götürüp teslim edecek. Ha bu arada sakın akşama kadar ankarada gezip akşam teslim olmayın zira sabah saat 8 de daha bu işlemleriniz bitmemiş olur. Ögleyin gelin adam gibi teslim olun. Sabahın köründe gidip teslim olmayın çünkü bölüğünüzün ilk takımının ilk mangasının ilk on kişisi içinde olmayın cok cekersiniz benden söylemesi 1. manganın ilk on adamı gelsin lafını her duydugunuzda (ki genelde günde 6 7 sefer olur) geldiğiniz saate lanet edersiniz.

Kaynak:http://firtinalim.blogcu.com/etimesgutta-acemilik-tecrubeyle-sabit/9363129

• Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    Sen gzpt misin yoksa benim gibi zpt mi? Sülüs de ne yazıyor du kardeşim ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanalppp

Sen gzpt misin yoksa benim gibi zpt mi? Sülüs de ne yazıyor du kardeşim ?

(TNK-401)TNK.DOL.ER çözemedim şuan nette arıyorum muhtemelen tankla ilgili birşey
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.