Şimdi Ara

93/2 Manisa-Alaşehir 2.Ulaştırma Er Eğitim Taburu Adayları Buraya

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
14.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Askerliği Manisa-Alaşehir 2.ulaştırma er eğitim taburu'na çıkan arkadaşlar varmı ? (93/2 tertipler)

7 yada 8 mayısta teslim oluyorum, özellikle ankara'dan var mı buraya gidecekler ?

• Bende oraya düştüm eskişehirden gidicem yanlız 11 ine kadar teslim ol dediler sülüsü alırken
  • Bende son teslim olma tarihine 9 mayıs yazmışlar.
  • Mer-Man Arac Sürücüsü yazıyo sülüste nedir bu arakadaslar ben hayatımda hiç kamyona binmedim ne olacak bizim sonumuz
  • Arkadaşlar zor diyemicem ama kolayda değil akıllı adamı çok severler 1 inci bölük 2 ci takım :) yemin töreninden sonraki dönem dahada rahatlıyorsunuz şu mevsimde sıcak olur bol bol iç çamaşırı çorap götürün bol jilet götürün gerisini onlar veriyor . HAYIRLI TESKERELER.
  • bende acemi eğitimimi orada aldım, 75 gün acemilik yapıyorsunuz(geri hizmet seçilmezseniz)
    açıkcası sizin işiniz hiçte kolay olmayacak, havaların sıcak olduğu döneme denk geliyorsunuz. Bol bol sürüneceksiniz.
    Alaşehirde 2 tabur var 1-inzibat 2-ulaştırma
    siz inzibatlrdaki rahatlığı gördükçe ne kadar kötü bir yere düştüğünüzü anlıycaksınız. Allah yardımcınız olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: timur1

bende acemi eğitimimi orada aldım, 75 gün acemilik yapıyorsunuz(geri hizmet seçilmezseniz)
    açıkcası sizin işiniz hiçte kolay olmayacak, havaların sıcak olduğu döneme denk geliyorsunuz. Bol bol sürüneceksiniz.
    Alaşehirde 2 tabur var 1-inzibat 2-ulaştırma
    siz inzibatlrdaki rahatlığı gördükçe ne kadar kötü bir yere düştüğünüzü anlıycaksınız. Allah yardımcınız olsun.

Ben 1 bölük 2 takım inzibat bölüğündeydim rahattık açıkcası.
  • Vayyy beee ne günlerdi :) Askerden geleli 3 ay oldu...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.