Şimdi Ara

91 doğumlu birisi için üniversite için geç mi ? (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
2.865
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4. yolda takılma öyle şeylere. Okumak istemeyen okumasın.
  • 88liyim 2 yıl sonra yeniden sınava giricem hiç bişe için geç değil
  • 92 Doğumluyum halen hazırlanıyorum :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: injection

ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ? 3. sınıfta başka bölümü bırakıp tekrar hazırlanıp girmek için geç mi iyi bir üniversitede güzel bir bölüme ?

Valla kardeşim Allah yardımcımız olsun. Bende 91 liyim 2 yıllık sağlık myo bitirdim. Mühendislik okumak için sene başında dersaneye başladım. Tam gaz çalışıyorum. Ben de bu soruyu kendime çok soruyorum, 95 li adamlarla aynı sınıfta olacaz. Akranlar mezun olurken biz 1 den başlayacağız. Bazen kafayı vurmak istiyorum fakat nafile artık. Giden geri gelmiyor. Eğer aklında böyle bir düşünce varsa geç kalma. Bu arada bölüm neydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobra 2

quote:

ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ? 3. sınıfta başka bölümü bırakıp tekrar hazırlanıp girmek için geç mi iyi bir üniversitede güzel bir bölüme ?

Valla kardeşim Allah yardımcımız olsun. Bende 91 liyim 2 yıllık sağlık myo bitirdim. Mühendislik okumak için sene başında dersaneye başladım. Tam gaz çalışıyorum. Ben de bu soruyu kendime çok soruyorum, 95 li adamlarla aynı sınıfta olacaz. Akranlar mezun olurken biz 1 den başlayacağız. Bazen kafayı vurmak istiyorum fakat nafile artık. Giden geri gelmiyor. Eğer aklında böyle bir düşünce varsa geç kalma. Bu arada bölüm neydi?

ekonometri. abi en son össye girdik biz sistem ne olmuş baktım da hiçbir şey anlamadım desem yeridir. atıyorum mesela gs hukuk istiyorum. okuldan diploma notum yanılmıyorum 70 civarıydı. hesaplamaya göre 42 puan geliyor. hangi sınavlardan nasıl kaç puan alınıyor şu an 0'ım bildiğin

• 92'liyim. MYO bu sene bitti, DGS berbattı. Bu sene de çalışıyorum-yatıyorum vs...

Seneye ya DGS ya da YGS için hazırlanacağım. Yeni bölüm için bana da çok geç gibi geliyordu ama sizleri görünce insan biraz daha istekli oluyor.
  • quote:

quote:

quote:

ekonometri. abi en son össye girdik biz sistem ne olmuş baktım da hiçbir şey anlamadım desem yeridir. atıyorum mesela gs hukuk istiyorum. okuldan diploma notum yanılmıyorum 70 civarıydı. hesaplamaya göre 42 puan geliyor. hangi sınavlardan nasıl kaç puan alınıyor şu an 0'ım bildiğin

Aynen 2009 da son tek basamaklı sınava biz girdik. Şimdi YGS-LYS olarak 2 basamaklı yaptılar. Hukuk istiyorsan, YGS - 5 birinci basamak sınavı (Türkçe mat-1 sosyal yapman gerek), Lys ded e Lys1(Mat-2 Geometri sınavı), ve son olarakta lys 3 (edebiyat-coğrafya sınavı) e girmen gerekitor. YGS için başvurular 15 ocakta son haberin olsun.

• 3. sınıfta da bırakılmaz ama. Bitir sonra ne istersen yine oku bence. Ayrıca geç değil, bizim sınıfta iki tane 82 doğumlu var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

94 luyum mezuna kaldim diye uzuluyodum yorumlar iyi geldi ha :)

bence sevin üzülme. ama değerlendirmesini bilmelisin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hannover 96

hayır

Forumda Hannover 96'yı tutan birini görmek.İlginç...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Aynen 2009 da son tek basamaklı sınava biz girdik. Şimdi YGS-LYS olarak 2 basamaklı yaptılar. Hukuk istiyorsan, YGS - 5 birinci basamak sınavı (Türkçe mat-1 sosyal yapman gerek), Lys ded e Lys1(Mat-2 Geometri sınavı), ve son olarakta lys 3 (edebiyat-coğrafya sınavı) e girmen gerekitor. YGS için başvurular 15 ocakta son haberin olsun.

hocam bu sene girmicem zaten şunun şurasında ne kalmış sınava ne kadar hazırlanabilirim ki ? mat - geo da kendime çok güveniyorum da edebiyat işi korkutuyor beni.

@emrerok_rc

hocam 3. sınıf değilim. 2. sınıftan derslerim var hala hatta 1. sınıftan bile var. yani benim en iyi ihtimalle ki o da yaz okullarıyla falan yani 2 senede bitiyor üni.

• 92 doğumluyum. Bir kelime dahi bilmediğim bir yabancı dili 2,5 senede(aslında 2 olacaktı, öğretmen ne acelen var diyip bir dönem uzattı) üniversite seviyesinde öğrenip bu dönem üniversiteye başlıyorum. 3 sene sonra okul bitince yabancı bir ülkede vatandaşlık hakkı ve dolgun maaşlı bir iş beni bekliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 yıllık okulu 1 yılda bıraktım şimdi. bende okumak istiyorum besyo olabilir sizce dogru kararmı 91liyim bende ayrıca besyo okumak istiyorum nasıl olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pablo Escobar

quote:

Orijinalden alıntı: Hannover 96

hayır

Forumda Hannover 96'yı tutan birini görmek.İlginç...

Neden? Hannover'da yaşıyorum kombine var
  • Hem Şişli desin, hem arızalısın, hem depresyondasın(ben sadece sınavdan sınava...okul vs olmasa hayat çok güzel bana)
    hem okul vs yaş düşünüyorsun(aynı aynı :) )hem wepladasın hem adaşımsın eskiden unutamadığın kız olmuş(aynı gibi ama eh işte)
    Profilinden bunlar çıktı çoğu şey aynı, sadece benim okul uzuyor bölümüm iyi gibi ... Ben çok takmıyorum kafaya ama ders çalışamıyorum maalesef,
    bunun altında yatan problemi de bulamadım daha
  • quote:

Orijinalden alıntı: isviçreli bilim adamı

Hem Şişli desin, hem arızalısın, hem depresyondasın(ben sadece sınavdan sınava...okul vs olmasa hayat çok güzel bana)
    hem okul vs yaş düşünüyorsun(aynı aynı :) )hem wepladasın hem adaşımsın eskiden unutamadığın kız olmuş(aynı gibi ama eh işte)
    Profilinden bunlar çıktı çoğu şey aynı, sadece benim okul uzuyor bölümüm iyi gibi ... Ben çok takmıyorum kafaya ama ders çalışamıyorum maalesef,

abi dehsete dustum bi an sherlock holmes musun nesin sen ? ilkokul liseyi nerde okudun ? %100 eminim mutlaka ortak arkadasimiz var hatta birbirimizi taniyor bile olabiliriz :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dgs ile gelenleri gör sen 25 yaşında vardı bizim sınıfta.

• quote:

quote:

Hem Şişli desin, hem arızalısın, hem depresyondasın(ben sadece sınavdan sınava...okul vs olmasa hayat çok güzel bana)

abi dehsete dustum bi an sherlock holmes musun nesin sen ? ilkokul liseyi nerde okudun ? %100 eminim mutlaka ortak arkadasimiz var hatta birbirimizi taniyor bile olabiliriz :D

Valla tahmin etmiyorum Tekirdağlıyım, Taöl de liseyi okudum...Kafa dağıtmak istersen muhabbet vs gelebilirsin arada
    Arada karaköy,boğaz tarafına gidiyorum balık tutmak için(sevmeyene zor gelir genelde sabah 6 gibi çıkarım), mecidiyeköyden çıkıp beşiktaşa yürüyüp
    oradan kabataş eminönüne yürüyüş yapıyorum(biraz aksattım gerçi), çeşit forumlarında tanınırım hobi vs olarak
    Müzik hayatımın bir parçası, planlı bir hayat yaşayan birisiyim(dersler hariç) kız ihtiyacım yok ama güzelse olabilir^^
    Fenerbahçeli olup maçlara pek gitmem, bira içerim gerçi her türlü içerim ama az içerim sarhoş olmam, birayı su yerine içerim, sigara içmem.
    Bilgiye deneyime açım ama herkese söz hakkı tanımam, kafası olan ruhu zengin gelişmiş karakter insandır benim için diğerleri de hayvan.
    Tek sorunum dersler işte, psikolojik olarak sorundan dolayı pek ilgisiz kaldım(belki boş iki-üç yıl geçirdim ama kafa gelişti)
    boş geçen zaman için hiç sıkıntı yapmadım ama bu benim için problem, mesela bugün 12 de finalim var şuan avenged sevenfold - so far away dinliyorum
    Kendimi severim, hayatı severim kendi değerlerim için büyük fedakarlıklar yapabilirim.. bu tarz şeylerle hayata tutunan birisiyim
    Yani sen 91 olup üniye başlasan benle aynı seviyede olursun, ben 89 luyum 1 yıl repeat olsun bunun 2ye 3 e kadar yolu var
    ...
    35 yaşında aynı dersten arkadaşım var...Neyse 2 saat bakayım bari, 0 almayalım dersten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isviçreli bilim adamı -- 7 Ocak 2013; 8:04:42 >

• quote:

quote:

quote:

Valla tahmin etmiyorum Tekirdağlıyım, Taöl de liseyi okudum...Kafa dağıtmak istersen muhabbet vs gelebilirsin arada
    Arada karaköy,boğaz tarafına gidiyorum balık tutmak için(sevmeyene zor gelir genelde sabah 6 gibi çıkarım), mecidiyeköyden çıkıp beşiktaşa yürüyüp
    oradan kabataş eminönüne yürüyüş yapıyorum(biraz aksattım gerçi), çeşit forumlarında tanınırım hobi vs olarak
    Müzik hayatımın bir parçası, planlı bir hayat yaşayan birisiyim(dersler hariç) kız ihtiyacım yok ama güzelse olabilir^^
    Fenerbahçeli olup maçlara pek gitmem, bira içerim gerçi her türlü içerim ama az içerim sarhoş olmam, birayı su yerine içerim, sigara içmem.
    Bilgiye deneyime açım ama herkese söz hakkı tanımam, kafası olan ruhu zengin gelişmiş karakter insandır benim için diğerleri de hayvan.
    Tek sorunum dersler işte, psikolojik olarak sorundan dolayı pek ilgisiz kaldım(belki boş iki-üç yıl geçirdim ama kafa gelişti)
    boş geçen zaman için hiç sıkıntı yapmadım ama bu benim için problem, mesela bugün 12 de finalim var şuan avenged sevenfold - so far away dinliyorum
    Kendimi severim, hayatı severim kendi değerlerim için büyük fedakarlıklar yapabilirim.. bu tarz şeylerle hayata tutunan birisiyim
    Yani sen 91 olup üniye başlasan benle aynı seviyede olursun, ben 89 luyum 1 yıl repeat olsun bunun 2ye 3 e kadar yolu var
    ...
    35 yaşında aynı dersten arkadaşım var...Neyse 2 saat bakayım bari, 0 almayalım dersten

ebesinin ali sami... a7x dinliyordum lan ben de yaziyi okurken adam otobiyografi yazmis beyler :D doncem sana sonra uyuyim simdi hadi iyi sabahlar kolay gelsin.

• 92 liyim 1. sınıfım.Ayrıca İranda oturup arada bir derse giren yükseklisans bile yapmış bi 45 yaşımda çocuklu abimiz var.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.