Şimdi Ara

90000-125000 aralığında 2.el km si düşük ne alabilirim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
1.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok yakmasın dışı göstersin dikkat çeksin orjinal full araç önerilerinizi alabilirmiyim arkadaşlar..

• C+ megane (gelmeden ben yazayım)
  • bu arada o fiyat aralığında bol çeşit var. Kriterleri biraz daha açarsaniz daha verimli cevaplar alabilirsiniz.
  • Skoda superb
  • Aklima direk c180 ve ya 316i geldi
  • Toyota c-hr için be düşünüyosunuz
  • 316i

skoda, vw, reno diyenleri blokla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Revion

316i

skoda, vw, reno diyenleri blokla

Neden bloklasın hocam, herkes fikrini beyan etmekte özgürdür. Sizin fikrinizi, önerinizide ben beğenmiyorum belki ama ne bloklayın diyorum ne önerinize saygısızlık ediyorum. Biraz önerilerimize saygılı olalım lütfen.
  • Kadjar için ne düşünüyosunuz
  • Talisman yada Megane bakın.Piyasanın en havalı araçları
  • Bloklama yok herkese saygı fikir belirtin
  • Talismana arkadan bakmayan tek bir kişi bile bulamazsın.Araç hem havalı hemde çok dikkat çeker .Senin ilaçın Talisman
  • o fiyatlara 2. el premiumdan başka araca bakılmaz
  • Sıfır KM

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sifir-km-accord-yildirim-honda-plazadan-381757405/detay

Dış görünüş diyince hep aklıma gelen tek araba. Görecelidir elbet.

Serviste sıkıntı yaşamazsınız fakat Accord Türkiye'de satılmıyor artık haberiniz olsun. Benim gibiler için bu güzel bir artıdır, 10 sene kullansanız da yeni kasası yoktur ve yüzü eskimez. Ama bazıları için kötü olabilir bu da göreceli tabii.
  • Mazda cx-3 için ne düşünüyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: auto_man

C+ megane (gelmeden ben yazayım)

Abdala malum olurmus...

Tebrikler hocam.

Analiz ve yorumlarinizla tam bir OTOMOBIL GENEL fenomenisiniz.

Cagrinizi duyup geldiler ;-)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barantula -- 26 Şubat 2017; 0:54:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: IslakFasulye

Sıfır KM

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-honda-sifir-km-accord-yildirim-honda-plazadan-381757405/detay

Dış görünüş diyince hep aklıma gelen tek araba. Görecelidir elbet.

Serviste sıkıntı yaşamazsınız fakat Accord Türkiye'de satılmıyor artık haberiniz olsun. Benim gibiler için bu güzel bir artıdır, 10 sene kullansanız da yeni kasası yoktur ve yüzü eskimez. Ama bazıları için kötü olabilir bu da göreceli tabii.

Bu aracı aldıktan sonra son sahibi olur artık :)

• utopiautopia U kullanıcısına yanıt
    Hocam sizde crossover/SUV kararsizligi seziyorum. Sanki boyle bu tarz araba alacakmissiniz da kararsizlik varmis gibi.

Bu segmentde dizel otomatikler prim yapar. Daha dogrusu uzmez. Eski bir sportage sahibi ve su an dci captur sahibi olarak yaziyorum.

Ikinci el icin qashqai, f/p olarak kadjar derim.

Gonul ister tucson veya gt-line sportage. Ama 13-15 lt yakit seviyeleri de bizleri asar. 3008 deseniz gayet basarili fakat haddinden fazla pahali. Satis rakamlari da ilk ciktigi zamanki gibi degil. Gerci peugeot'un mazereti hazir; arac yok.

Ateca, mateca, tiguan; vw grubuna olan antipatim nedeniyle incelemedigim araclar.
  • barantula kullanıcısına yanıt
    naçizane aklıma geleni bilgim dahilinde yazıyorum. Herkes ne kadar biliyorsa bende o kadar biliyorum. Saygılar.
  • IslakFasulye kullanıcısına yanıt
    güzel bir seçenek ama 2878 TL lik yıllık mtv si var ne yazık ki.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.