Şimdi Ara

90 Kiloyum Fitness'ta kaç kilo verebilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
10.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Göbek ve meme mevcut benim istediğim göbeğim dümdüz olana kadar verebilmek daha fazlasında gözüm yok peki düzenli fitness'la bu kaç ay sürer

• c
  • 90

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • faremizinimleci F kullanıcısına yanıt
    Aslinda butun olay beslenmene bagli. Yoksa kendine iskence edersin.

9,8,7,6,5 seklinde 5 ayda toplam 35 kilo verebilirsin.

Boyun kac?

• Yeme sorunun var mı bilmiyorum ama benimki 2 ayda gitti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 7-8 ayda vermeni öneririm, hızın sana bir faydası yok. Ayrıca fitness önemli ama seni aç bırakmayacak lakin tamamen sağlıklı besinlerden oluşacak, aşırı yemeni de engelleyecek bir diyet lazım. Diyet olmadan hiçbir türlü veremezsin o kiloyu. Temel kurallar ekmek, şeker, dışarıdan alınacak içecekler, makarna, pirinç pilavı, börek ve her türlü abur cuburu kesmek olmalı. Meyveyi de günde 1 porsiyondan fazla yememen lazım, doğaldır, faydalıdır deyip de şeker yüklü bir şeyi yememen lazım.

not: 7-8 ay dediğim ilk 10-15 kiloyu muhtemelen 2 ayda verip sonrasında oldukça yavaş vermek şeklinde. İyi beslenip vücut çalışırsan yavaş yavaş verirsin, istediğin kiloya ulaşınca da sağlıklı beslenmeye devam edip sadece yediğin miktarı biraz artırarak kas miktarını artırmaya başlayabilirsin. (protein ağırlıklı olacak tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 29 Ekim 2015; 22:42:45 >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    1.75 85 kiloyum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angelica

Boyun kac?

90 kilo adam 35 kilo niye versin ki? Vücudundaki toplam yağ kütlesi bile EN FAZLA 30 kilodur zaten, yağ oranı eksilere mi insin adamın? Kilosu 55 olacak bir insan normal şartlarda 90'a çıkmaz zaten. Seni body bölümünde görmüştüm galiba, ince, zayıf tipli bir vücudun vardı, herkesi kendi vücut yapına göre değerlendirme.

quote:

Orijinalden alıntı: faremizinimleci

1.75 85 kiloyum

Başlıkta 90 kiloyum demişsin, burada 85??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 29 Ekim 2015; 22:45:49 >

• quote:

1.75 85 kiloyum

3 ayda tamam o zaman.

7,6,5 seklinde seklinde.

• Yirikalische kullanıcısına yanıt
    85 Kiloyum benim istediğim kilo 65 yani bi 20 kilo verebilirsem çok iyi olur ondan sonra vücut çalışıcam
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    Şimdi tartıldım tekrar :D
  • Kardesim gel guclerimizi birlestirelim.

Sen bana 20 kilo ver. İkimizinde isi gorulsun

• quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

quote:

Boyun kac?

90 kilo adam 35 kilo niye versin ki? Vücudundaki toplam yağ kütlesi bile EN FAZLA 30 kilodur zaten, yağ oranı eksilere mi insin adamın? Kilosu 55 olacak bir insan normal şartlarda 90'a çıkmaz zaten. Seni body bölümünde görmüştüm galiba, ince, zayıf tipli bir vücudun vardı, herkesi kendi vücut yapına göre değerlendirme.

quote:

1.75 85 kiloyum

Resim paylasmadim forumda. 55 kilo olayina gelince de nasil olsa kas yaparken yine yaglancak o yuzden ne kadar dusururse o kadar iyi.

• 1.82 - 100
    Uzmanları konuya bekliyorum. Ne fitnessa gidebilirim ne de ilginç diyetler uygulayabilirim. Evde olsam yapardım ama şu an bulunduğum yerde ikisi için de koşullar uygun değil.

• Dikkat edersen 3 ayda ben 93 ten 74 e düşmüştüm
    Sporu bırakınca geri aldım simdi devam bırakmak yok

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Yirikalische

quote:

Boyun kac?

quote:

1.75 85 kiloyum

Resim paylasmadim forumda. 55 kilo olayina gelince de nasil olsa kas yaparken yine yaglancak o yuzden ne kadar dusururse o kadar iyi.

Yok fotoğraf değil, bir yerde vücut tipin ile ilgili bir yorum yapmıştın sanki. Dediğim gibi insanların vücut tipleri farklı farklı, o yüzden 55 kilo bazısı için ölüm gibi bir şey, sadece zarar getirir. Benim vücudumda 10 kilo yağ var ve 82 kiloyum. Maksimum 80 e düşerim diye düşünüyorum, çünkü daha fazlası bildiğin aç kalmayı ve kasları yakmayı gerektirir. Orta okuldan beri 80 kilonun altında olmadım ben, zaten 70 kilo kas ver neden olayım ki? Fit olmakla zayıf olmak aynı şey değil. Yapılı bir insanın zayıf olması ingilizcedeki "weak" e karşılık gelir, "thin" e değil. En doğrusu gidip yağ oranına baktırmak ve ona göre hareket etmek. He imkan yoksa çok az yemeden kaloriyi biraz kısarak ama sağlıklı beslenerek yavaş yavaş yağları vermek. O 9-8-7-6-5 mantığını da sevmedim, vücut o kadar matematiksel ilerlemiyor, 10 kilo verdikten sonra birkaç hafta hiç kilo veremeyebilirsin. İyi, aç kalmayı gerektirmeyen bir diyet ile fazlalık kolay atılır, ama fitleşmeye çalışırken yavaşlar bu, o kısmı aceleye getirmek yerine yavaş yavaş, sindire sindire yapmak gerekir. Burada herkes genç, ne gerek var aceleye, atlı mı kovalıyor? Dediğim gibi herkesin vücut yapısı aynıymışcasına yorumlar yapıyorsun ve bundan sakınmalısın, insanları yanlış yönlendiriyorsun. Vücut kendisi karar verir zaten iyi beslenme ve sporla doğrusunun ne olduğuna.

• quote:

Orijinalden alıntı: Onronr210

Dikkat edersen 3 ayda ben 93 ten 74 e düşmüştüm

Fitness gittiniz mi
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Onronr210

Dikkat edersen 3 ayda ben 93 ten 74 e düşmüştüm

Fitness gittiniz mi

Evet yazın haftada 6 gün gitmistim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.