Şimdi Ara

### 90 - 100 Level Durumu ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
7.328
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> SilkRoad Online >> SRO konu dışı >> ### 90 - 100 Level Durumu ###
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2135 Mesaj
    Evet beyler levelleri görelim.

Ben başlayayım.

92 %3,90

Güncel olarak son durumunuzu mesaj atarsanız, kimin şuan kaç lvl olduğunu daha iyi takip edebiliriz...

|
    |

Moe Fan Club
  • Yarbay
    5079 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mucahidkarakus

91 Lv. % 21

- Ben sadece akşamları ve geceleri Bot'a bıraktığım için, normaldir. Acelemde yok zaten . . .
    |
    |
    |
    |
    Intel I79700 işlemci. MSI z390 anakart. 32gb bellek. Samsung 970 evo plus 500gb + WD SN750 500gb ssd. Corsair 275r beyaz kasa + FSP Hydro G 750W PSU. Asus rtx2060 Dual ekran kartı. LG 27 inch gaming monitör TN. Logitech G710+ klavye + Razer Deathadder elite mouse. Frio soğutucu.
    Mi mix 3 telefon.
  • Yüzbaşı
    568 Mesaj
    Hala farm yaptıgım için..

91 % 12
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: LastSoldi3r

Siz bu hızla 10 yıla kalmaz 100 Lvl'i bulursunuz.

Yürü be mai, kim tutar seni
    |
    |

Hani eskiden 90-90-90-30 du şimdi 100 100 filan ney ?
    |
    |

Gitarım:Ibanez RG09LTD Limited Edition White
    Nutkumun tutulmasını sağlayan adam Kobe Bryant ~ 24 MVP
    Delios
    Ailedail
    Nemesis
  • Binbaşı
    1315 Mesaj
    Sana kalmış birşey o ben 100 pacheon 100 fire 68 cold 32 light seçtim mesela
    |
    |
    Intel I79700 işlemci. MSI z390 anakart. 32gb bellek. Samsung 970 evo plus 500gb + WD SN750 500gb ssd. Corsair 275r beyaz kasa + FSP Hydro G 750W PSU. Asus rtx2060 Dual ekran kartı. LG 27 inch gaming monitör TN. Logitech G710+ klavye + Razer Deathadder elite mouse. Frio soğutucu.
    Mi mix 3 telefon.
  • Yüzbaşı
    556 Mesaj
    quote:

Orjinalden alıntı: mai_mai

Evet beyler levelleri görelim.

Ben başlayayım.

92 %3,90

Güncel olarak son durumunuzu mesaj atarsanız, kimin şuan kaç lvl olduğunu daha iyi takip edebiliriz...

Biraz hızlı değil mi yahu

Pt spotları iyi sanırım.
    |
    |
    Yavaş bile kaldım neden dersen legend 4 ün geldiği gün server a girdiğimde gördümki hack yemişiz çırılçıplak soymuşlar Mai ciğimi vicdansızlar ben npc set düzene kadar saatler geçti , eh kendi setim olmadan 4 5 k eksik hp berbat bir damage gücü ile ancak bu kadar oldu , pt lerimiz tabiki çok güzel bu akşam 93 olacak arkadaşlarımız var ama ilk 100 ü görmek konusunda iddialıyım unutulmasın ki eski AngelSoul tayfasıyız biz ; neredeyse bulaştığımız her serverda ilk max lvl i biz gördük (havamıda attım oh) konuyu açma sebebim nasıl ilerliyor charlar görmek , kim neler yapıyor bilmekti ; mesela birileri şurada kasıyorum , burası güzel , şunu keşfettim vs vs türünden paylaşımlar yapılırsa ; arada da ss ler olursa süper olur diyerektendi .
    |
    |

Moe Fan Club

• Binbaşı
    1114 Mesaj
    quote:

Yavaş bile kaldım neden dersen legend 4 ün geldiği gün server a girdiğimde gördümki hack yemişiz çırılçıplak soymuşlar Mai ciğimi vicdansızlar ben npc set düzene kadar saatler geçti , eh kendi setim olmadan 4 5 k eksik hp berbat bir damage gücü ile ancak bu kadar oldu , pt lerimiz tabiki çok güzel bu akşam 93 olacak arkadaşlarımız var ama ilk 100 ü görmek konusunda iddialıyım unutulmasın ki eski AngelSoul tayfasıyız biz ; neredeyse bulaştığımız her serverda ilk max lvl i biz gördük (havamıda attım oh) konuyu açma sebebim nasıl ilerliyor charlar görmek , kim neler yapıyor bilmekti ; mesela birileri şurada kasıyorum , burası güzel , şunu keşfettim vs vs türünden paylaşımlar yapılırsa ; arada da ss ler olursa süper olur diyerektendi .

Salla gitsin lvl ı. Gel animeye
    |
    |

Pathetic End Kid!

• Binbaşı
    1315 Mesaj
    Bende ilk gün yoldaydım pre felanda almadım server sıkışınca alcam sanırım şimdilik iyi(Saturndeyim).
    Kasma yerine gitmek için reverse lazım olacak gibi 50 tane veren görevi yapmadım ben Nachai miydi ne cave de.
    Görevleri sonradan alamıyoz ama galiba değilmi bir yolu varmı bunun?
    |
    |
    Mi mix 3 telefon.
  • Yarbay
    6008 Mesaj
    91 %2 :)) 9 gap
    |
    |
    |
    |
    mucahidkarakus

@mai

- Greece - AngelSoul ve diğerleri, bilmezmiyim . . .
    |
    |

Geçmiş olsun mustafa kardeşim
    |
    |

• Binbaşı
    1064 Mesaj
    Geçmiş olsun mai_mai.Ben 91 %72 şuan için pre almadım henüz öle kasıyoruz yavaştan birde warrior yavaşlığı herşey benim karşımdaPt sistemi olmasa ben 3aya 100 olabilirim
    |
    |

Bende Pre Plus + Bişeyler Dusunuyorum Suan da Rahatsızlıgımdan Dolayı Cok Para Gitti En Yakın Zamanda Param Gelince Pre İle Devam Veya Sadece Servere Girmek İçin Pre 150 Lik Alabilirim :)

bu arada bedlam dursun abiye yardımcı olun o sordugunu bilmiyorum ben ve dursun abi kızmadın demi 90 dan 91 e lwl atlatmak güzeldi tıkladım up oldu :))
    |
    |

BALIKESİRLİ
  • Çavuş
    79 Mesaj
    91 Lvl %20 Force fire bow =)
    |
    |
  • Onbaşı
    27 Mesaj
    91 % 42
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
bankalar.org
Media Sözlük
SEO
Lastik Avcısı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,469
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.