Şimdi Ara

### 90 - 100 Level Durumu ###

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
8.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben başlayayım.

92 %3,90

Güncel olarak son durumunuzu mesaj atarsanız, kimin şuan kaç lvl olduğunu daha iyi takip edebiliriz...

• 91 Lv. % 21

- Ben sadece akşamları ve geceleri Bot'a bıraktığım için, normaldir. Acelemde yok zaten . . .
  • 91 %39
  • Hala farm yaptıgım için..

91 % 12
  • 91 %22
  • quote:

Orjinalden alıntı: LastSoldi3r

Siz bu hızla 10 yıla kalmaz 100 Lvl'i bulursunuz.

Yürü be mai, kim tutar seni
  • Ya birşey sorcam oyunada giremedim mastery 300 de yapılandırmalar nasıl olacak ?.

Hani eskiden 90-90-90-30 du şimdi 100 100 filan ney ?
  • Sana kalmış birşey o ben 100 pacheon 100 fire 68 cold 32 light seçtim mesela
  • quote:

Orjinalden alıntı: mai_mai

Evet beyler levelleri görelim.

Ben başlayayım.

92 %3,90

Güncel olarak son durumunuzu mesaj atarsanız, kimin şuan kaç lvl olduğunu daha iyi takip edebiliriz...

Biraz hızlı değil mi yahu

Pt spotları iyi sanırım.
  • Yavaş bile kaldım neden dersen legend 4 ün geldiği gün server a girdiğimde gördümki hack yemişiz çırılçıplak soymuşlar Mai ciğimi vicdansızlar ben npc set düzene kadar saatler geçti , eh kendi setim olmadan 4 5 k eksik hp berbat bir damage gücü ile ancak bu kadar oldu , pt lerimiz tabiki çok güzel bu akşam 93 olacak arkadaşlarımız var ama ilk 100 ü görmek konusunda iddialıyım unutulmasın ki eski AngelSoul tayfasıyız biz ; neredeyse bulaştığımız her serverda ilk max lvl i biz gördük (havamıda attım oh) konuyu açma sebebim nasıl ilerliyor charlar görmek , kim neler yapıyor bilmekti ; mesela birileri şurada kasıyorum , burası güzel , şunu keşfettim vs vs türünden paylaşımlar yapılırsa ; arada da ss ler olursa süper olur diyerektendi .

• quote:

Yavaş bile kaldım neden dersen legend 4 ün geldiği gün server a girdiğimde gördümki hack yemişiz çırılçıplak soymuşlar Mai ciğimi vicdansızlar ben npc set düzene kadar saatler geçti , eh kendi setim olmadan 4 5 k eksik hp berbat bir damage gücü ile ancak bu kadar oldu , pt lerimiz tabiki çok güzel bu akşam 93 olacak arkadaşlarımız var ama ilk 100 ü görmek konusunda iddialıyım unutulmasın ki eski AngelSoul tayfasıyız biz ; neredeyse bulaştığımız her serverda ilk max lvl i biz gördük (havamıda attım oh) konuyu açma sebebim nasıl ilerliyor charlar görmek , kim neler yapıyor bilmekti ; mesela birileri şurada kasıyorum , burası güzel , şunu keşfettim vs vs türünden paylaşımlar yapılırsa ; arada da ss ler olursa süper olur diyerektendi .

Salla gitsin lvl ı. Gel animeye

• Bende ilk gün yoldaydım pre felanda almadım server sıkışınca alcam sanırım şimdilik iyi(Saturndeyim).
    Kasma yerine gitmek için reverse lazım olacak gibi 50 tane veren görevi yapmadım ben Nachai miydi ne cave de.
    Görevleri sonradan alamıyoz ama galiba değilmi bir yolu varmı bunun?
  • 91 %2 :)) 9 gap
  • 91 %30- 31 falan..
  • @mai

- Greece - AngelSoul ve diğerleri, bilmezmiyim . . .
  • quote:

Yavaş bile kaldım neden dersen legend 4 ün geldiği gün server a girdiğimde gördümki hack yemişiz çırılçıplak soymuşlar Mai ciğimi vicdansızlar ben npc set düzene kadar saatler geçti , eh kendi setim olmadan 4 5 k eksik hp berbat bir damage gücü ile ancak bu kadar oldu , pt lerimiz tabiki çok güzel bu akşam 93 olacak arkadaşlarımız var ama ilk 100 ü görmek konusunda iddialıyım unutulmasın ki eski AngelSoul tayfasıyız biz ; neredeyse bulaştığımız her serverda ilk max lvl i biz gördük (havamıda attım oh) konuyu açma sebebim nasıl ilerliyor charlar görmek , kim neler yapıyor bilmekti ; mesela birileri şurada kasıyorum , burası güzel , şunu keşfettim vs vs türünden paylaşımlar yapılırsa ; arada da ss ler olursa süper olur diyerektendi .

Geçmiş olsun mustafa kardeşim

• Geçmiş olsun mai_mai.Ben 91 %72 şuan için pre almadım henüz öle kasıyoruz yavaştan birde warrior yavaşlığı herşey benim karşımdaPt sistemi olmasa ben 3aya 100 olabilirim
  • Ben de 89 Yolundayım Boyle Giderse Bedlam Abimle Beraber Kasma Sansımız Olacak 8 li de

Bende Pre Plus + Bişeyler Dusunuyorum Suan da Rahatsızlıgımdan Dolayı Cok Para Gitti En Yakın Zamanda Param Gelince Pre İle Devam Veya Sadece Servere Girmek İçin Pre 150 Lik Alabilirim :)

bu arada bedlam dursun abiye yardımcı olun o sordugunu bilmiyorum ben ve dursun abi kızmadın demi 90 dan 91 e lwl atlatmak güzeldi tıkladım up oldu :))
  • 91 Lvl %20 Force fire bow =)
  • 91 % 42
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.